Kabul edelim geçmeyecek

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kabul edelim geçmeyecek

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:
kadir yazdı:
menemen yazdı:Ya arkadaslar su idrarda yanma olayini nasil gecirebiliriz yaa bilen varmi hecc
Menemen kardesim,
İdrarda yanma olayinida,uygun ve yeterli dozda kullanabilecegin ve periyodik takip edebildigin bir antibiyotik tedavisi sürecine girmen ile yok edebilirsin.Tabi prostatit tanisi sana koyulduysa.
Kadir abi doktorun biri bana ptostat masaji yapti ve bana sikayetlerin prostat kaynakli dedi.
Ve o masaji yaparken canim cok yanmisti eger prostatim iltihapli olmasaydi yine o agri olurmuydu acaba onu cok merak ediyorum. Bana bu konudaki dusunceni soylermisin
Menemen evet prostatin normal olsada yine o acıyı hissedersin aci normaldir.Neticede hassas bir organ bastirinca agri yapiyor.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Kc34 yazdı:Prostat iltihabi devam ettigi surece o yanma olur bu hepimizde oldu. Tedavide masaj sart acisada agrisada. Bunu sivilce gibi dusun sikmazsan kolay kolay gecmez.
Peki bu iltihap olmasaydi agri olmayacakmiydi yani
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

menemen yazdı:
Kc34 yazdı:Prostat iltihabi devam ettigi surece o yanma olur bu hepimizde oldu. Tedavide masaj sart acisada agrisada. Bunu sivilce gibi dusun sikmazsan kolay kolay gecmez.
Peki bu iltihap olmasaydi agri olmayacakmiydi yani
Agri bastirinca OLUR...iltihap farketmez.
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

Ben şüpheli ilişkiden 1 hafta sonra akıntı geldi hiç vakit kaybetmeden ÜROLOJİ bölümü ne gittim iğne ilaç tedavisi uyguladı d.r bey akıntı geçti 2 hafta sonra penisin uc kismi ve gövde kısmında yanma batma idrar hissi ve ağrı var tekrar gittim endeksiyon prostata vurmuş zor geçer oğlum dedi ömür boyu soğuktan korun dedi doktorlar ne yapsın haklı olarak kızıyoruz ama ortada savaşacak bir düşman yok dokror tahlil yapıyor üreme yok şikayetlerimiz üzerine ilaç tedavisi yollayip gönderiyor bunun bir tedavisi olması lazım ama ne 6 aydır çekiyorum ama hiç ümidimi kaybetmedim 6 d.k lık zevk için 6 aydır acı çekiyorum ama yinede umudumu kaybetmedim bir kurtulacağız bu hastalıktan herkes de farklı sikayetler ile boy gösteriyor olsada
Elbet bir gün
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

mehmet01 yazdı:Ben şüpheli ilişkiden 1 hafta sonra akıntı geldi hiç vakit kaybetmeden ÜROLOJİ bölümü ne gittim iğne ilaç tedavisi uyguladı d.r bey akıntı geçti 2 hafta sonra penisin uc kismi ve gövde kısmında yanma batma idrar hissi ve ağrı var tekrar gittim endeksiyon prostata vurmuş zor geçer oğlum dedi ömür boyu soğuktan korun dedi doktorlar ne yapsın haklı olarak kızıyoruz ama ortada savaşacak bir düşman yok dokror tahlil yapıyor üreme yok şikayetlerimiz üzerine ilaç tedavisi yollayip gönderiyor bunun bir tedavisi olması lazım ama ne 6 aydır çekiyorum ama hiç ümidimi kaybetmedim 6 d.k lık zevk için 6 aydır acı çekiyorum ama yinede umudumu kaybetmedim bir kurtulacağız bu hastalıktan herkes de farklı sikayetler ile boy gösteriyor olsada
Akıntıdan kultur yapilmismiydi yoksa ezbere antibiyotik mi yazdi?
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Ya benim cinsel iliski falanda olmadi nasil kaptigimim hakkinda en ufak bir fikrim yok
Galip

Mesaj gönderen Galip »

menemen yazdı:Ya benim cinsel iliski falanda olmadi nasil kaptigimim hakkinda en ufak bir fikrim yok

Re: Bu hastalıga nasıl yakalandım?
28.06.2016 - 04:01

menemen yazdı:
olacagi varsa pluyor bea kardesim bnde cok dikkat ederdim ama oliyor iste kader

menemen senin bu hastalığa yakalanma sebebin boşalacağın sırada penisini sıkarak boşalmayı önlemenden dolayı oldu.
mehmet01

Kc34 yazdı:
mehmet01 yazdı:Ben şüpheli ilişkiden 1 hafta sonra akıntı geldi hiç vakit kaybetmeden ÜROLOJİ bölümü ne gittim iğne ilaç tedavisi uyguladı d.r bey akıntı geçti 2 hafta sonra penisin uc kismi ve gövde kısmında yanma batma idrar hissi ve ağrı var tekrar gittim endeksiyon prostata vurmuş zor geçer oğlum dedi ömür boyu soğuktan korun dedi doktorlar ne yapsın haklı olarak kızıyoruz ama ortada savaşacak bir düşman yok dokror tahlil yapıyor üreme yok şikayetlerimiz üzerine ilaç tedavisi yollayip gönderiyor bunun bir tedavisi olması lazım ama ne 6 aydır çekiyorum ama hiç ümidimi kaybetmedim 6 d.k lık zevk için 6 aydır acı çekiyorum ama yinede umudumu kaybetmedim bir kurtulacağız bu hastalıktan herkes de farklı sikayetler ile boy gösteriyor olsada
Akıntıdan kultur yapilmismiydi yoksa ezbere antibiyotik mi yazdi?
Ezbere ilişkiden 1 hafta sonra beyaz bazen sarımsi akıntı geldi vakit kaybetmeden ÜROLOJİ bölümü ne gittim d.r anlattım durumu 1 adet iğne unecefin 2 kutu tetrodox verdi o kadar sonra kontrole gel dedi gittim bas kara bir sey yok tam hatırlamıyorum ama 20 gün sonra gece 2 gibi filan anlam vermediğim penise bir ağrı başladı sonra farklı boyutlarda boy gösterdi yanma ince sızı makat arası nda yanma testislerde sızı idrar hissi yani D.r akintidan suruntu alayimda sonuca göre iğne ilac yazmadığıma yanayım ilişkiye girdiğim kızda bel soğukluğu vardida bilmuyorum ama intikam alirgibi tama emin degilim soylemediginemi yanayım şaştım kaldım
Elbet bir gün
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Sadece idrar tahliliyle ilac yazan urologlara .... neyse kizmicam..
mehmet01

Kc34 yazdı:Sadece idrar tahliliyle ilac yazan urologlara .... neyse kizmicam..
Abicim bir d.r yıllardır ne yapacağını ogrenemediyse her d.r aynı değil ama biz hasta olarak ne yapalım abicim diyecek çok şey var da desek ne yarar umudu muzu kaybetmeyim mücadeleye devam gerekirse 81 ildeki urolog lari gelecekte olsak

Halen d.r birine çok kızıyorum adamın uzmanlık alanı prostat prostat ile bir sürü yazıları var bana dediği cevap zamana bırak evlen geçer dedi ya kısaca senle uğraşmak istemiyorum de defolup gideyim işte haksizmisyim arkadaşlar
Elbet bir gün
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mehmet01 yazdı:
Kc34 yazdı:Sadece idrar tahliliyle ilac yazan urologlara .... neyse kizmicam..
Abicim bir d.r yıllardır ne yapacağını ogrenemediyse her d.r aynı değil ama biz hasta olarak ne yapalım abicim diyecek çok şey var da desek ne yarar umudu muzu kaybetmeyim mücadeleye devam gerekirse 81 ildeki urolog lari gelecekte olsak

Halen d.r birine çok kızıyorum adamın uzmanlık alanı prostat prostat ile bir sürü yazıları var bana dediği cevap zamana bırak evlen geçer dedi ya kısaca senle uğraşmak istemiyorum de defolup gideyim işte haksizmisyim arkadaşlar
Demekki o yazilari olan dr o yazilari kopyala yapistir yöntemiyle yapmis sayfasina.
aheste

acil yardım arkdşlar

Mesaj gönderen aheste »

Arkdslar hastaligin üçüncü ayindayim ve ilk defa kabızlıktan dolayı ikinirken Beyaz sperm.gibi yapışık sıvı geldi. Idrar sonrasinda ne anlama geliyor bu nedir! Yaşayan oldu mu sizdende bi cvp yazarsanz sevnrim hafif yanmayla geldi iyileşme belirtisi mi yoksa korkulcak bişey mi.?
menemen

Re: acil yardım arkdşlar

Mesaj gönderen menemen »

aheste yazdı:Arkdslar hastaligin üçüncü ayindayim ve ilk defa kabızlıktan dolayı ikinirken Beyaz sperm.gibi yapışık sıvı geldi. Idrar sonrasinda ne anlama geliyor bu nedir! Yaşayan oldu mu sizdende bi cvp yazarsanz sevnrim hafif yanmayla geldi iyileşme belirtisi mi yoksa korkulcak bişey mi.?
Bnde boyle bisey olmustu hastaligun 3 ayinda falan doktor iltihap atmissin demisti.
Ama 2. Seneme girdim nerdeyse eskisi gibi olamadim bir turlu.
Suan arada penis agrisi oluyor ve her idrarda yanmam var ve inancimda hergecen gun tukeniyor.
Insallah herkes iyilesir
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Ins. Allah kardeşim
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Acep bel soğuklugu mu var ondan mi iğne olsak geçer mi
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Yani o sperm degilde iltap mı kardeş
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

Her gün prostat masajı sonrası benden de bazen beyazımsı bazen hafif kanla karışık geliyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

ibrahimkuleci yazdı:Her gün prostat masajı sonrası benden de bazen beyazımsı bazen hafif kanla karışık geliyor
Prostat baski gordugu icin icindeki damarlar catlayabilir endiselenme..
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

menemen yazdı:
aheste yazdı:Arkdslar hastaligin üçüncü ayindayim ve ilk defa kabızlıktan dolayı ikinirken Beyaz sperm.gibi yapışık sıvı geldi. Idrar sonrasinda ne anlama geliyor bu nedir! Yaşayan oldu mu sizdende bi cvp yazarsanz sevnrim hafif yanmayla geldi iyileşme belirtisi mi yoksa korkulcak bişey mi.?
Bnde boyle bisey olmustu hastaligun 3 ayinda falan doktor iltihap atmissin demisti.
Ama 2. Seneme girdim nerdeyse eskisi gibi olamadim bir turlu.
Suan arada penis agrisi oluyor ve her idrarda yanmam var ve inancimda hergecen gun tukeniyor.
Insallah herkes iyilesir
Burda tedavilerinden fayda goren o kadar arkadas varken niye onlarin tedavilerini uygulamayip burda umitsizce konusuyorsun ?
aheste

Mesaj gönderen aheste »

Yani hep geçmişte yaşıyorum
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

ben 3 aydır dışkılarken sperm geliyor merak etme bu hastalığın belirtisi hatta bazen işerken peşine geliyor
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

asosyal yazdı:
ben 3 aydır dışkılarken sperm geliyor merak etme bu hastalığın belirtisi hatta bazen işerken peşine geliyor
Bu hastaligin belirtisi falan degil gelen prostat sivisidir diskilama sirasinda baski olusur ve yakin zamanda bosalmadiysan gelir bir nevi prostat masaji gibi dusunun.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostat iltihabi olan insanda o sivi beyaz degil sarimtırak gelir cunku iltihap vardir..
Noproblem

Mesaj gönderen Noproblem »

hamdi yazdı:Arkadaslar burda tartismanin bir anlami yok hepiniz saolun cok yardimci oluyorsunuz ben cogu swyi burda ogrendim.Herkez gibi bendede bir suru hastalik var boyun fitigi ,sirt fitigi ,bwl firigi ,kronik gastrit, reflu ,iki bacakta menuskus ,birinden ameliyat oldum hemoroid, sinuzit bide bu bela cikti ama burda biribirimizi kirmaktansa tecrubeli arkadaslardan faydanalaim ilimli ve olumlu yorumlarda bulunalim sonucta bu grupta olan herkezin pisikolojiside bozuk he ayriyetten ankisitiye bizukluguda var bende ama mecburen iylesmeye calisacagiz ve bunla yasmaya alisacagiz
Hamdi kardeşim fıtıkların için atkuyruğu otu, diğer adı kırkkilit otudur. Bu otun kaynama suyu ile oturma banyosu yap. 5 hafta beşer gün arayla. Kaynama suyunun hemoroide de faydası olur. Hemoroid için kısa mahmut otu diğer adı bodur mahmut otu ile sığır dili otlarını 4 ay süre ile kullan. Çay biçiminde sabah akşam birer bardak. Gastirit ve reflü içinse isveç şurubunu tavsiye ederim. Bu tavsiyelerime uyarsan gerçekten rahatlarsın. Geçmiş olsun
allameicihan

Mesaj gönderen allameicihan »

bu ne karamsarlık ulan vay amk ben bile ateşten titrerken prostattan,böyle karamsar olmadım silkininde kendinize gelin birader bide geçmeyecek diye başlık açıyorlar yav bari pelvik kas açma egzersizi yapın koşun idrar hissi geldiğnde takmayın mesaneyi eğitin zaten idrar yok içinde spor yapın koşun mastürbasyonu kesin çok acı varsa nebileyim ama karamsar olmayın birader daha gencecik insanlarsınız yazık etmeyin kendinize