zafer hocaya gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: zafer hocaya gittim

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı:
Istanbula atan sen asosyal cozum buralarda :D
ak kardeşim istanbul ziraat mühendisi almıyor :D 1 gün çok iyiyim 1 gün çok kötü
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

Haklısınız arkadaşlar genital sistemdeki veya unitel sistemki bir enfeksinyondan da olabilir ama beni işte ilişkiden sonra uretrit sonra kronik prostatit kendimi cezalandirdim cinsel ilişkiye 7 aydır karşı cinsle girmiyorum dedim ya kendime çok kızıyorum çok başımıza hoca kesildi demeyinde zina yapmayın bir düzgün bayan bulup evleceksin buldugunla ilişkiye girer sen olacağı buydu ama içimden bir sey beni önce uyardı en son ilişki yapmadan önce gitme mehmet diye içimden bir ses bana resmen yalvardı ama biz kulak vermedik en azından bu forum bari az olsa moralim düzeliyor
Elbet bir gün
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

mehmet01 yazdı:Haklısınız arkadaşlar genital sistemdeki veya unitel sistemki bir enfeksinyondan da olabilir ama beni işte ilişkiden sonra uretrit sonra kronik prostatit kendimi cezalandirdim cinsel ilişkiye 7 aydır karşı cinsle girmiyorum dedim ya kendime çok kızıyorum çok başımıza hoca kesildi demeyinde zina yapmayın bir düzgün bayan bulup evleceksin buldugunla ilişkiye girer sen olacağı buydu ama içimden bir sey beni önce uyardı en son ilişki yapmadan önce gitme mehmet diye içimden bir ses bana resmen yalvardı ama biz kulak vermedik en azından bu forum bari az olsa moralim düzeliyor
Dostum zina yapmayan mı var. Millet uçana kaçana korunadan takılıyor hiçbir şeyleri yok. Tek sebebi bu olsaydı şuan erkeklerin çoğu prostatitti. Bizim prostatlarımız hastalığa daha yatkınmış demekki şimdi olmasa evlendikten sonra da başımıza gelebilirdi. Olan olmuş geçmişte kalmış allah daha büyük hastalıklar vermesin en azından bunun çaresi var..
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Kc34 yazdı: Dostum zina yapmayan mı var. Millet uçana kaçana korunadan takılıyor hiçbir şeyleri yok. Tek sebebi bu olsaydı şuan erkeklerin çoğu prostatitti. Bizim prostatlarımız hastalığa daha yatkınmış demekki şimdi olmasa evlendikten sonra da başımıza gelebilirdi. Olan olmuş geçmişte kalmış allah daha büyük hastalıklar vermesin en azından bunun çaresi var..
ben varım kardeşim zina yapmayan ama göz zinası yapıyoruz :D gene de buldu bizi bu hastalık Allah dağına göre kar yağdırır derler ya bizim ki de öyle oldu
mehmet01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mehmet01 »

Orası öyle kardeşler sizde haklısiniz kimisi durduk yere benimki bel soğukluğu sonrası oldu ya galiba ondan böyle dedim ilişkiye girdiğim kız da bende bel soğukluğu var da demedi soruyorum kendine gerçi şimdi nerde bilmiyorum telefonu da kapalı bende öyle bir sey yok dedi doktora anlattım bilmiyor dur dedi falan filan işte Allah daha kötü hastalıklardan bizleri korusun işin açıkçası zina yaptığım için günah çektiği mi düşünüyorum zorla bir sey yok ama mensubu olduğum dinin gereği nikahsiz biri ile iliskiye girdiğin zaman zina sayılıyor Allah yardımcımız olsun
Elbet bir gün
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

bb54 yazdı:merhaba arkadaşlar cuma günü zafer hocaya gittim. normalde cüneyt sevinç hocaya gidicektim ama randevu bulamadım.
girdim durumu anlattım hocam peniste his kaybı uyuşukluk hemoroidim var cinsel isteksizlik cekiyorum,sperm kan idrar tahlillerim temizdi sonucları gösterdim kronikprostatit olabilirmiyim dedim. acele etme söylücem dedi kitap cıkardı birtane orda parmakla sıvı cıkarma yöntemi en kesin yöntemlerden dedi pantolonumu indirmemi söyledi indirdim masaj yaptı cam levhaya 2-3 damla degdirdi sonra idrar verdim. kendisi bakıp geliyorum siz bekleyin dedi 10-12 lokosit cıktı iltihap var ama öyle cok degil hafif dereceli prostat bezi iltihabi var dedi idrar 2 eritrosit cıktı lokosit normal, tetradoks cipro yazdı birde comvitex yazdı. ama endişelenecek bi durum yok korkma dedi tedaviyle gecer zor diye bişey yok ama uzun sürür dedi. ücret merak edenler muayene 82+masaj 120tl verdim en azından ne oldugunu ögrendim sonunda, şimdi burda yazma sebebim teshiş koyduramayanlar gidebilirler iyi bi doktor. ben bu antibiyotikleri kullanıcam ancak yanında ne takviyesi önerirsiniz okudugum kadarıyla ligone,quercetin vs birsürü ürün yazmışsınız ister istemez kafam karışıyor yardımcı olursanız sevinirim
Slm.kardesim gecmis olsun,peki zafer hoca bakteri turunu tespit etmek icin baska herhangi bir tahlil yaptirmiyormu? Birde bu fiyat ssk lilar icinde ayni mi?
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

umudunmavisi yazdı:
bb54 yazdı:merhaba arkadaşlar cuma günü zafer hocaya gittim. normalde cüneyt sevinç hocaya gidicektim ama randevu bulamadım.
girdim durumu anlattım hocam peniste his kaybı uyuşukluk hemoroidim var cinsel isteksizlik cekiyorum,sperm kan idrar tahlillerim temizdi sonucları gösterdim kronikprostatit olabilirmiyim dedim. acele etme söylücem dedi kitap cıkardı birtane orda parmakla sıvı cıkarma yöntemi en kesin yöntemlerden dedi pantolonumu indirmemi söyledi indirdim masaj yaptı cam levhaya 2-3 damla degdirdi sonra idrar verdim. kendisi bakıp geliyorum siz bekleyin dedi 10-12 lokosit cıktı iltihap var ama öyle cok degil hafif dereceli prostat bezi iltihabi var dedi idrar 2 eritrosit cıktı lokosit normal, tetradoks cipro yazdı birde comvitex yazdı. ama endişelenecek bi durum yok korkma dedi tedaviyle gecer zor diye bişey yok ama uzun sürür dedi. ücret merak edenler muayene 82+masaj 120tl verdim en azından ne oldugunu ögrendim sonunda, şimdi burda yazma sebebim teshiş koyduramayanlar gidebilirler iyi bi doktor. ben bu antibiyotikleri kullanıcam ancak yanında ne takviyesi önerirsiniz okudugum kadarıyla ligone,quercetin vs birsürü ürün yazmışsınız ister istemez kafam karışıyor yardımcı olursanız sevinirim
Slm.kardesim gecmis olsun,peki zafer hoca bakteri turunu tespit etmek icin baska herhangi bir tahlil yaptirmiyormu? Birde bu fiyat ssk lilar icinde ayni mi?
Prostat sıvısından lokosit bakıyor sonra idrar veriyosun kültür bakmıyo diye biliyorum ama sen labdan örnek almak için kap alıp baktırabilirsin. Muayene üçreti ben babadan emekli gözüküyorum bagkur(ssk).
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Ve şuan tedavi bitti bi degişiklik hissetmedim ancak zafer hocanın prostat masajından sonra sanki agrılarım cogaldı karnımda kasıklarda agrı oluştu ancak plateste yapıyorum karın calıştırmıştı hoca ondan olabilir desem bu kadar agrı olurmu ilk defa böyle agrı hissettim. Tedavi bittikten sonra dayımın tanıdıgı doktora gittim biraz yaşlı dahiliye uzmanı anlattım durumu igne+hap verdi bugun vurdurmaya başladım bakalım 5 günlük tedavi sonrası bekliyorum dedi igne sıctı agzıma aksef750 igne b vitamini igne+antibiyotik taravid mi travid mi ama eczacı eşdegerini vermiş+hıppuron diye bi hap daha ssonuc be olur bakıcaz. İlavların isminde yanlışlık yazmış olabilirm suan yanımda degiller
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

bb54 yazdı:Ve şuan tedavi bitti bi degişiklik hissetmedim ancak zafer hocanın prostat masajından sonra sanki agrılarım cogaldı karnımda kasıklarda agrı oluştu ancak plateste yapıyorum karın calıştırmıştı hoca ondan olabilir desem bu kadar agrı olurmu ilk defa böyle agrı hissettim. Tedavi bittikten sonra dayımın tanıdıgı doktora gittim biraz yaşlı dahiliye uzmanı anlattım durumu igne+hap verdi bugun vurdurmaya başladım bakalım 5 günlük tedavi sonrası bekliyorum dedi igne sıctı agzıma aksef750 igne b vitamini igne+antibiyotik taravid mi travid mi ama eczacı eşdegerini vermiş+hıppuron diye bi hap daha ssonuc be olur bakıcaz. İlavların isminde yanlışlık yazmış olabilirm suan yanımda degiller
Aksef dedigin antibotik orta spektrumlu bir antibiyotiktir. Zafer hoca sana iesef vermistir ki bu spektrumu genis bir antibiyotik. Ayrica bu hastalikta duzelme hemen olmaz 4 5 ay sonra iyilesmeyi hissettim ben. Niye bu kadar acele ediyorsunuz niye bos yere antibiyotik kullaniyorsunuz? Bu konulari defalarca yazdik burda tekrar tekrar yazmaktan bende biktim tum forum ahaliside bikti..
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Kc34 yazdı:
bb54 yazdı:Ve şuan tedavi bitti bi degişiklik hissetmedim ancak zafer hocanın prostat masajından sonra sanki agrılarım cogaldı karnımda kasıklarda agrı oluştu ancak plateste yapıyorum karın calıştırmıştı hoca ondan olabilir desem bu kadar agrı olurmu ilk defa böyle agrı hissettim. Tedavi bittikten sonra dayımın tanıdıgı doktora gittim biraz yaşlı dahiliye uzmanı anlattım durumu igne+hap verdi bugun vurdurmaya başladım bakalım 5 günlük tedavi sonrası bekliyorum dedi igne sıctı agzıma aksef750 igne b vitamini igne+antibiyotik taravid mi travid mi ama eczacı eşdegerini vermiş+hıppuron diye bi hap daha ssonuc be olur bakıcaz. İlavların isminde yanlışlık yazmış olabilirm suan yanımda degiller
Aksef dedigin antibotik orta spektrumlu bir antibiyotiktir. Zafer hoca sana iesef vermistir ki bu spektrumu genis bir antibiyotik. Ayrica bu hastalikta duzelme hemen olmaz 4 5 ay sonra iyilesmeyi hissettim ben. Niye bu kadar acele ediyorsunuz niye bos yere antibiyotik kullaniyorsunuz? Bu konulari defalarca yazdik burda tekrar tekrar yazmaktan bende biktim tum forum ahaliside bikti..
Abi zafer hoca iesef yazmadı ben ilac istiyorum dedim oda cipro tetradoks yazmıştı bi etki göremeyince bi görüneyim dedim
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

prostat kan yolu olmadığı için er bezidir ilaçlar çok geç etki eder biraz sabır 4. aya gireceğim neredeyse tam 0 olmadı kendisini hissettiriyor ilaçlarını düzenli kullanın haftada 1 boşalmak iyi geliyor iesef bende oldum en sonunda 10 tane tabii 2. ay sonunda ondan sonra 2 kutu tarivid ve 2 ay boyunca bactrim forte kullanmamı söyledi şuan sadece bactrim forte kullanıyorum fitil ile beraber biraz daha sabır arkadaşlar