Bu sayfa aslında tüm aradığımız ipuçlarını veriyor..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafa0677
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Bu sayfa aslında tüm aradığımız ipuçlarını veriyor..

Mesaj gönderen mustafa0677 »

bilinmezlik2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Bu sayfa aslında tüm aradığımız ipuçlarını veriyor..

Mesaj gönderen bilinmezlik2 »

Sanırım İbrahim hocanın sayfası. Birçok diğer hastalıkla ilgili sayfasını okumuştum. Halada okurum. Bayağı detaylı açıklayıcı anlatıcı yazmıştır.
Bir ara kendisine ulaşıp muayene falan da düşünmüştüm sırf bu site yüzünden. Ama sanırım Düzce ya da Bolu'da olması lazım. Ve sayfada yazdığı üzre tedavisi zor bi hastalık. Ama keşke kendisiyle bi görüşebilseydim diye hep içimde uhde kalmıştır. Mustafa kardeşim, link için teşekkürler. İllaki merak edip okuyup faydalananlar olacaktır.
mustafa0677

bilinmezlik2 yazdı:Sanırım İbrahim hocanın sayfası. Birçok diğer hastalıkla ilgili sayfasını okumuştum. Halada okurum. Bayağı detaylı açıklayıcı anlatıcı yazmıştır.
Bir ara kendisine ulaşıp muayene falan da düşünmüştüm sırf bu site yüzünden. Ama sanırım Düzce ya da Bolu'da olması lazım. Ve sayfada yazdığı üzre tedavisi zor bi hastalık. Ama keşke kendisiyle bi görüşebilseydim diye hep içimde uhde kalmıştır. Mustafa kardeşim, link için teşekkürler. İllaki merak edip okuyup faydalananlar olacaktır.
Ben iki ay boyunca araştırmadığım site kalmadı, hastalığın etkilerini teşhis ve tedavisini en iyi anlatan site buydu. Bence bizden ziyade ürologlar bunu okusa daha iyi olur, direk cipro yazıp yollamazlar, tedavinin bize düşen yönlerini de anlatırlar.
mustafa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen mustafa »

Paylaşım için çok tesekkurler,bu zamana kadar okuduğum bu hastaligi anlatabilen en net ve açıklayıcı makale olmuş.
mustafa0677

mustafa yazdı:Paylaşım için çok tesekkurler,bu zamana kadar okuduğum bu hastaligi anlatabilen en net ve açıklayıcı makale olmuş.
Rica ederim. İnternette her taraf bilgi kirliliği ile dolu, yarım yamalak bilgi ile eksik yada yanlış tedavi uyguluyoruz o da sıkıntılarımızın süresini uzatıyor. Hastalığın ne olduğunu bilirsek daha güçlü mücadele edebiliriz. Bu hastalık biraz da insanın kendine dair tedavi şeklini öğreterek ilerletiyor. Mesela uygun olan ilaç, takviye gıdalar, psikoloji, beslenme şekli, spor, vucut direnci vs. Bu durumları bi ray' a oturttuğun zaman mevcut sıkıntılar da minimize olabiliyor..