Dikkat,Çubukla alınan prostat sıvısı sürüntüsü, tahlilde gercek veriyi vermiyor.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Dikkat,Çubukla alınan prostat sıvısı sürüntüsü, tahlilde gercek veriyi vermiyor.

Mesaj gönderen kadir »

Cubukla alinan prostat sivisi suruntusu, tahlillerde yeterli veriyi vermiyor.Dogru olani cam lamel uzerine damla alip aninda mikroskopla incelemektir.Doktorunuzdan bu sekilde yapmasini isteyin.
kenanankara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Dikkat,Çubukla alınan prostat sıvısı sürüntüsü, tahlilde gercek veriyi vermiyor.

Mesaj gönderen kenanankara »

boşu boşuna mı istanbula gittim ben şimdi ya...:(
prostatiniseveyim

Re: Dikkat,Çubukla alınan prostat sıvısı sürüntüsü, tahlilde gercek veriyi vermiyor.

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Hangi tahlil dogru veri veriyor allah askina kim kendi mikrobunun cinsini biliyor bir tek cihanbey de gardenalla cikmis o da ondan sonra bi dahacikmamis baska mikrobunu bilen var mi aramizda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Mikrop cinsinden bahsetmiyorum cahilbey prostat sivisi lokosit tahlilinden bahsediyorum .
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

gecen hafta bende yapırdım doktor biraz acemiydi sıvı penisten cıkmadı,o da cubuk ıcıne soktu ornek aldı,ama tahlilde iki tur bakteri cıktı,onuda enfeksiyon doktoruna telefon acarak sordu,enfeksiyon doktoruda onlar deride olan normal bakterilerdir dedi urolog ne yazayım dedi,bactrim yaz dedi otekide :)