Çok önemli! Prostatit türleri.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bakteriyel kronik prostatitin yanisira asagidaki prostatit cesitlerinin varligindan haberdar olalim...hastaliga sebep olan mikroorganizmalari PCR yada kültür yontemi ile arastirirken bunlari gozardi etmeyelim bunlarida arastiralim cok onemli!....(Kaynak yabanci makale)
Gonokokal Prostatit (Neisseria Gonore e)
Tüberküloz Prostatit (Tüberküloz)
Paraziter Prostatit (örnekTrichomonas vaginalis)
Mikotik Prostatit (Mantar organizmalar - Aspergillus, Candida, Cryptococcus, Histoplasma)
Bu konuyu tekrar canlandirmak istedim.Eski bir yazimdi.
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Çok önemli! Prostatit türleri.

Mesaj gönderen Prostatitti »

Parazit ve cinsel yolla bulaşan şeylerin de içinde bulunduğu bir şey tahmin ediyorum.. Eline sağlık kadir abi
Hepsi geçecek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Prostatitti yazdı:Parazit ve cinsel yolla bulaşan şeylerin de içinde bulunduğu bir şey tahmin ediyorum.. Eline sağlık kadir abi
Tesekkurler Prostatitti))
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

Tuberkuloz ve ya akciger iltihablanmasina yol acan mikroplazmada idrar yolu enfeksiyonlarina yol acar. Dr tuberkulozun burayi cok sevdigini soyluyor
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
freeman

Mesaj gönderen freeman »

tüberküloz için sabah ilk idrari tahlil için veriyorsun ,uzun zaman beklemek gerekiyor sonuc, için 1 ay civari ben çapada yaptırmıştim.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

kadir yazdı:Çok önemli! Prostatit türleri.
Bakteriyel kronik prostatitin yanisira asagidaki prostatit cesitlerinin varligindan haberdar olalim...hastaliga sebep olan mikroorganizmalari PCR yada kültür yontemi ile arastirirken bunlari gozardi etmeyelim bunlarida arastiralim cok onemli!....(Kaynak yabanci makale)
Gonokokal Prostatit (Neisseria Gonore e)
Tüberküloz Prostatit (Tüberküloz)
Paraziter Prostatit (örnekTrichomonas vaginalis)
Mikotik Prostatit (Mantar organizmalar - Aspergillus, Candida, Cryptococcus, Histoplasma)
Bu konuyu tekrar canlandirmak istedim.Eski bir yazimdi.
Diğer sayfada bikaç arkadaş never ozan ı nasıl iyileştiğini sormuşlar
Sağolsun kadir ağbi farklı prostatit türleri konusunda bizlere oldukça faydalı bilgiler paylaşmış
Bazılarımız belki hatırlar ozan'ın Çözüm başlığında candida ya vurgu yapmış ve hatta bir ara kendisine şeker yüklemesi yapmıştı ve şikayetlerinin tavan yaptığını söylemişti,bilmeyenler için candidanın en çok sevdiği besin şekerdir
Sonrasında diyet uygulayarak kayda değer faydalar gördüğünü söylemişti kısacası Ozan da Mikotik prostatit olasılığı yüksek görülmekte

Belki kesin sonuç elde edilemez ancak bilmeyen arkadaşlar şeker yüklemesi yaparak Mikotik Prostatit olasılığını değerlendirebilir