Makat'a çözüm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatitti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Makat'a çözüm

Mesaj gönderen Prostatitti »

Sevgili arkadaşlar son zamanlarda çok başlık açtım hakkınızı helal edin. Çok uzatmadan bir şey sormak istiyorum her gün dus alan ve taharet musluğunu uzun süre kullanan biriyim . Ama makatta inanılmaz kasinti var . Prostat iltihabi var zaten 2 aylik . Bu yüzden mi oluyor sizce bu ? Yoksa yeni bir hastalık mı ? Bu yüzden oluyorsa bakteri veya mantar hakkında fikir verebilir mi ? Saygılar iyi gunler acil şifalar
Hepsi geçecek
sharingdvb

Re: Makat'a çözüm

Mesaj gönderen sharingdvb »

Gözüm,benimde makatta tam kaşıntı demeyeyim de ishal veya kabızlık vb. durumlar ve bunların çeşitli semptomları oluyordu.Hatta doktora da sordum.Cevabı Prostatit'ten dolayı meydana geliyor portatitin düzeldi mi oda düzelir demişti...
Ki prostatitim (İdrardan sonra yanma ve sık sık idrara çıkma)düzelince oda çok şükür düzeldi...
'' Bu yüzden oluyorsa bakteri veya mantar hakkında fikir verebilir mi ? '' soruna da ;
Ben REFLOR tablet kullanmıştım ve makat yönünden bayağı bir rahattım.Doktorda isabet olmuş aldığın vs. demişti...
Bence candida benzeri bakteri/mantar vb. baskı altına alırsan çeşitli probiyotiklerle o rahatsızlığın kaybolur kanaatindeyim...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Prostatitti yazdı:Sevgili arkadaşlar son zamanlarda çok başlık açtım hakkınızı helal edin. Çok uzatmadan bir şey sormak istiyorum her gün dus alan ve taharet musluğunu uzun süre kullanan biriyim . Ama makatta inanılmaz kasinti var . Prostat iltihabi var zaten 2 aylik . Bu yüzden mi oluyor sizce bu ? Yoksa yeni bir hastalık mı ? Bu yüzden oluyorsa bakteri veya mantar hakkında fikir verebilir mi ? Saygılar iyi gunler acil şifalar
Cok antibiyotik kullandiysaniz bagirsak floraniz bozulmustur.Bu durum da makatta kasinti yapar.Probiyotik takviye almanizi tavsiye ederim.
Prostatitti

carlosayhana yazdı:
Prostatitti yazdı:Sevgili arkadaşlar son zamanlarda çok başlık açtım hakkınızı helal edin. Çok uzatmadan bir şey sormak istiyorum her gün dus alan ve taharet musluğunu uzun süre kullanan biriyim . Ama makatta inanılmaz kasinti var . Prostat iltihabi var zaten 2 aylik . Bu yüzden mi oluyor sizce bu ? Yoksa yeni bir hastalık mı ? Bu yüzden oluyorsa bakteri veya mantar hakkında fikir verebilir mi ? Saygılar iyi gunler acil şifalar
Cok antibiyotik kullandiysaniz bagirsak floraniz bozulmustur.Bu durum da makatta kasinti yapar.Probiyotik takviye almanizi tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim ilginize hocam .. dinleyecegim değerli tavsiyenizi
Hepsi geçecek
Prostatitti

sharingdvb yazdı:Gözüm,benimde makatta tam kaşıntı demeyeyim de ishal veya kabızlık vb. durumlar ve bunların çeşitli semptomları oluyordu.Hatta doktora da sordum.Cevabı Prostatit'ten dolayı meydana geliyor portatitin düzeldi mi oda düzelir demişti...
Ki prostatitim (İdrardan sonra yanma ve sık sık idrara çıkma)düzelince oda çok şükür düzeldi...
'' Bu yüzden oluyorsa bakteri veya mantar hakkında fikir verebilir mi ? '' soruna da ;
Ben REFLOR tablet kullanmıştım ve makat yönünden bayağı bir rahattım.Doktorda isabet olmuş aldığın vs. demişti...
Bence candida benzeri bakteri/mantar vb. baskı altına alırsan çeşitli probiyotiklerle o rahatsızlığın kaybolur kanaatindeyim...
Çok teşekkür ederim hocam umarım benim semptomlarim da düzelir geçmiş olsun size de.. dinleyecegim sizi :)
Hepsi geçecek
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

Prostatitti yazdı:
carlosayhana yazdı:
Çok teşekkür ederim ilginize hocam .. dinleyecegim değerli tavsiyenizi

Rica ederim kardesim