7 bela .7 bilinmeyenli prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

7 bela .7 bilinmeyenli prostatit

Mesaj gönderen legend »

1.bu nasıl bir hastalıktır ki ne teşhis edilebiliyor ne tedavi edilebiliyor ne de tedavi olduktan sonra geçtiğini anlayabiliyorsun hadi diyelim iyileştin sıfırsin bu seferde acaba nuks edecek mi korkusu var

2.gerek maillestigim gerek telefonda konuştuğum gereksede birebir konuştuğum doktorlar bana bu hastalığın tedavisi olduğunu söylüyor ve klasik olarak su cümle Benim iyileştirdigim hastalar var.İyide saygıdeğer hocalarim biz neden iyilesemiyoruz niye bu forum var

3.bildiginiz gibi arkadaşlar 4 enjeksiyon oldum kendimi daha iyi hissediyorum ve inşallah oradaki bakteri ölmüştür.önümüzde ki 2 ay boyunca hücre yenilenmesi için ligone limon sarımsak kürü bromeloin quercin kullanacagim son olarak ıstanbulda prostat sıvısına multipleks pcr testi yaptıracağım oradada bakteri çıkmazsa ne ala.eğer bunlarlada iyilesemezsem daha da bu ülkede prostatit için eczaneye bile gitmem.allaha emanet hayırlı ramazanlar
son

Re: 7 bela .7 bilinmeyenli prostatit

Mesaj gönderen son »

Her ürolog bir kere prostatit tedavisinden anlamıyor birine gidiyorsun şikayetlerim arasında bel ağrımda var diyorum biz prostat iltihabıyla bel ağrısını ilişkilendirmeyiz onun için ayrıyeten fizik tedaviye git diyor, bir diğer ürolog prostat iltihabı bel ağrısı yapar diyor.
Zaten bu hastalığın bir kısmımızda prostata ilerlemesinde bel soğuluğu yada şikayetler başladığında nokta atışı tanı koymayışı,ilk elden gerekli tahlillerin ve tetkiklerin yapilmayışı mikrobu göre antibiyogram yapılmadığı için duyarlı antibiyotiğin verilmeyişi ve yeterli sürede etkili bir tedavinin planlanmayışından kaynaklanıyor bir çoğu deneme yanılma metoduyla tedavi yapıyor ilk kafadan isteyeceği tetkikleri hastalik ilerledikçe istiyor
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Bakteriyle ilgisi yok malesef ben de vardi bakteri antibiyotikle 1 ayda sifirlaniyor ama tam gaz devam sikayetler doktorlarda diyo bakteriye onemseme diye soyle onemli erken teshiste kroniklesmemisse bakteriyi bulmak onenmli aylar fln gecince ise yaramiyo bulsakta
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:1.bu nasıl bir hastalıktır ki ne teşhis edilebiliyor ne tedavi edilebiliyor ne de tedavi olduktan sonra geçtiğini anlayabiliyorsun hadi diyelim iyileştin sıfırsin bu seferde acaba nuks edecek mi korkusu var

2.gerek maillestigim gerek telefonda konuştuğum gereksede birebir konuştuğum doktorlar bana bu hastalığın tedavisi olduğunu söylüyor ve klasik olarak su cümle Benim iyileştirdigim hastalar var.İyide saygıdeğer hocalarim biz neden iyilesemiyoruz niye bu forum var

3.bildiginiz gibi arkadaşlar 4 enjeksiyon oldum kendimi daha iyi hissediyorum ve inşallah oradaki bakteri ölmüştür.önümüzde ki 2 ay boyunca hücre yenilenmesi için ligone limon sarımsak kürü bromeloin quercin kullanacagim son olarak ıstanbulda prostat sıvısına multipleks pcr testi yaptıracağım oradada bakteri çıkmazsa ne ala.eğer bunlarlada iyilesemezsem daha da bu ülkede prostatit için eczaneye bile gitmem.allaha emanet hayırlı ramazanlar
enjeksiyon öncesi ve sonrası şikeyetlerinde ne gibi düzelme oldu ? ağrı ,yanma, sık idrar varmıydı?
legend

Mesaj gönderen legend »

Yanma ve agri arada oluyor sık idrar problemim yok
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

legend yazdı:Yanma ve agri arada oluyor sık idrar problemim yok

Merhaba! Limon ve sarımsak kürünü nasıl yapıyorsun anlatabilr misin? Ben de uygulamak istiyorum.
legend

Mesaj gönderen legend »

Nette var yapılışı
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

legend yazdı:Nette var yapılışı

Biz düşünemiyoruz onu sağ ol.
legend

Mesaj gönderen legend »

Güzel prostatit kardeşim ben yapmadim ailem yaptı
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Adam limon sarımsak kürü nasıl yapılıyor diye soruyor. Öteki "Nette var yapılışı" diyor. Bu mu senin nezaketin, idrakin, arkadaşlığın, dert ortaklığın. Herşeyi nete sevketmemelisin. İnsanlığı da mı netten öğretelim yani.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar limon sarımsak kürü daha önce forumda defalarca yazıldı zaten.bir şey sormadan önce forumu incelerseniz daha yararlı olur.