Peniste batma yaşanlar Acil

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Namusait
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Peniste batma yaşanlar Acil

Mesaj gönderen Namusait »

Arkadaşlar benim penisimde deriye gömülme oluyor bunu mu batma olarak adlandırıyosunuz yoksa başka türlü mü oluyor?
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Peniste batma yaşanlar Acil

Mesaj gönderen yenicezseni »

Bende şey şeklinde sanki ucunda bir şey varmis gibi bi hissiyat.Ve rahatsiz ediyor sanki bir sey var gibi .
Evhams
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Evhams »

Bende de tek belirti akıntı oluyormuş gibi his ama akıntı olmuyor ve kasık bölgesinde ve bacakların birleşim noktasında kaşıntı var bir de sperm rengi sarı idrarda yanma sabahları azıcık oluyor su az içiyorum ondandır diye düşünüyorum ben ağrı vs olmuyor hiç
Namusait
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Namusait »

peniste batma sorunu yaşıyan var mı batmadan neyi kastediyorsunuz penisin deriye gömülmesi mi
Madmax

Mesaj gönderen Madmax »

Kardeşim batma bende sanki penis içi ucu yada kökünde bildiğin manyetik çakmala parmağına o küçük elektriklenmeyi verirsin ya ha işte aynı onun gibi birşey. Birden gelir benim önce peniste oldu sonra makatta şimdi anti tedavisi sonrası bitti
yenicezseni

Evhams yazdı: 24.05.2024 - 15:03 Bende de tek belirti akıntı oluyormuş gibi his ama akıntı olmuyor ve kasık bölgesinde ve bacakların birleşim noktasında kaşıntı var bir de sperm rengi sarı idrarda yanma sabahları azıcık oluyor su az içiyorum ondandır diye düşünüyorum ben ağrı vs olmuyor hiç
Aga ondan nasil kurtuluruz acaba ya bendee onun gibi işte
Evhams

Mesaj gönderen Evhams »

Bilmiyorum ki ben şimdi bi pcr vericem İstanbul’a gelince prostat sıvından baksınlar bir şey var mı yok mu idrar pcr kültür semen kültür temiz hep ona da baksınlar bari varsa heralde tedavi oluruz
yenicezseni

Evhams yazdı: 24.05.2024 - 18:05 Bilmiyorum ki ben şimdi bi pcr vericem İstanbul’a gelince prostat sıvından baksınlar bir şey var mı yok mu idrar pcr kültür semen kültür temiz hep ona da baksınlar bari varsa heralde tedavi oluruz
Acaba doku onarim durumunda miyiz ya .Cunku iltihap olsa cok daha agir olmasi gerekmez mi ? Bazen oyle diyorum ben acaba iltihap yenildi de organ harap oldugu icin mi devam ediyor
Evhams

Mesaj gönderen Evhams »

Hocam benim bi testim yok ki doku onarımı olsun hiç antibiyotik kullanmadım ben ağrım vs olmadığı için bi pcr yaptırıcam ama sıvıdan evlenme durumum var baktıralım