Makatta yanma var diyenlere geçici bir çözüm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Makatta yanma var diyenlere geçici bir çözüm

Mesaj gönderen amecan »

Arkadaşlar prostatitten midir bilmiyorum ama her gün büyük abdesti yaptıktan sonra makatta acayip bir yanma oluyordu bir kaç arkadaşta daha buraya aynı şikayetleri yazdıklarını gördüğüm için yazma ihtiyacı duydum belki kısa sürelide olsa yardımım dokunur bana bu tarifi söyleyen abi gibi :
Tarifi denemeye korkmanın bir lüzumu yok zararı olmaz zaten bildiğimiz 2 tl lik bir yulaf alın umarım bulunduğunuz şehirde vardır bulamazsanız yulaf içi satar petshoplar o biraz daha pahalıdır kuş yemi olarak geçer her akşam yatmadan 1-2 saat önce bir tutam kadar elinizin ucuyla (sayı olarak 20 tane flan) kahve kaynatılan cezvelerde 5 dakika kadar kaynatıp kaynadıktan sonra suyunu süzüp 1 kaşık balla karıştırıp tüketiyoruz (sanırım bal tatlandırmak için) 5 -6 gündür tüketiyorum yanma olayı baya azaldı yok diyebilirim büyük abdeste gitmeye korkuyordum o yanmadan dolayı 1 ay kadar kullanmamı söyledi söyleyen abi, durumdan memnun kaldığım için sizinle paylaşma ihtiyacı duydum herkese bol şifalar inşallah
prostatiniseveyim

Re: Makatta yanma var diyenlere geçici bir çözüm

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Tedavi mekanizmasi nedir
amecan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen amecan »

ne demek istediğinizi anlamadım ?
prostatiniseveyim

Yulaf suda kaynayinca ortaya ne cikiyor bu ne sekilde iyi gelio bagirsagin neresine nasil etki ediyo
prostatiniseveyim

Kaynatmadan yense ne olur