İmpar ganglion bloğu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

İmpar ganglion bloğu

Mesaj gönderen scream1717 »

Bugun kuyruk sokumu ağrısı için algolojiye gittim. İmpar ganglion bloğu yapacak. Daha önce yaptıran bilgisi olan varmış yan etkisi olur mu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İmpar ganglion bloğu

Mesaj gönderen kadir »

@scream kardesim, kronik prostatitte kuyruk sokumu agrisi sık görülür...prostatın ödemli oldugu bolgenin cogunlugu arka taraftaysa prostat agrisi kuyruk sokumuna dogru vurur. Tanı ve tedavinin dogru yapildigindan eminmisin? Yanliş bir işlem yapmama adına hatirlatmak istedim.
scream1717

kadir yazdı:@scream kardesim, kronik prostatitte kuyruk sokumu agrisi sık görülür...prostatın ödemli oldugu bolgenin cogunlugu arka taraftaysa prostat agrisi kuyruk sokumuna dogru vurur. Tanı ve tedavinin dogru yapildigindan eminmisin? Yanliş bir işlem yapmama adına hatirlatmak istedim.
Abi mr çekildim kuyruk sokumu kırığı çıktı içe doğru açılanmış o yüzden algolojiye yoblendirdi ortopedist. Bu işlemin yan etkileri olur mu bir fikrin var mı.. Doktor önce deneme yapacak 1 hafta ağrı geçerse kalıcı yapacak. Kuyruk sokumumda kırık olduğunu yeni öğrendim 7 aydır kuyruk sokumu ağrım vardı. Sebebi buymuş
scream1717

https://www.hizliresim.com/6d22yt0
Mr bu 2 ayrı doktor kırık var dedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Doktorun tanıyı koymuş kardesim radyolojik görüntülemede zaten.. ozaman bu işlemi yaptirman gerekiyor yanlız impar ganglion blogunu ignenin yapildigi kisimda yada vucudun herhangi bir yerinde enfeksiyon varsa yapmiyorlar. Onu bir araştir.
scream1717

kadir yazdı:Doktorun tanıyı koymuş kardesim radyolojik görüntülemede zaten.. ozaman bu işlemi yaptirman gerekiyor yanlız impar ganglion blogunu ignenin yapildigi kisimda yada vucudun herhangi bir yerinde enfeksiyon varsa yapmiyorlar. Onu bir araştir.
Teşekkür ederim doktora soracağım bunu da
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

scream1717 yazdı:
kadir yazdı:Doktorun tanıyı koymuş kardesim radyolojik görüntülemede zaten.. ozaman bu işlemi yaptirman gerekiyor yanlız impar ganglion blogunu ignenin yapildigi kisimda yada vucudun herhangi bir yerinde enfeksiyon varsa yapmiyorlar. Onu bir araştir.
Rica ederim.
scream1717

kadir yazdı:
scream1717 yazdı:
Rica ederim.
Abi peki bu işlem cinsellik üzerinde olumsuz etki yapabilir mi..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

scream1717 yazdı:
kadir yazdı:
scream1717 yazdı: Teşekkür ederim doktora soracağım bunu da
Rica ederim.
Abi peki bu işlem cinsellik üzerinde olumsuz etki yapabilir mi..
Yan etkilerinde oyle bir risk görülmüyor scream kardesim.
ozgurr89

Mesaj gönderen ozgurr89 »

kayak yaparken dusmustum bende de kirik olustu igne ile blokaj yapiyorlarmis ama yaptirmadim ben ciddi bir agrim yok oturma simidine oturuyorum 6 7 aydir. Sizde cinsel isteksizlik yapti mi bu durum?
scream1717

ozgurr89 yazdı:kayak yaparken dusmustum bende de kirik olustu igne ile blokaj yapiyorlarmis ama yaptirmadim ben ciddi bir agrim yok oturma simidine oturuyorum 6 7 aydir. Sizde cinsel isteksizlik yapti mi bu durum?
İsteksizlik ve sertleşme sorunu var 10 aydır ama prostatitten mi kuyruk sokumu dan mı bilmiyorum sizde durum ne
ozgurr89

sertleşme sorunu bende de var uzun süredir, kuyruk sokumuyla alakalı olmaz dedi doktorlar bilmiyorum, prostatit değilim sadece klamidya çıkmıştı o da antibiyotikle temizlendi ama ED devam ediyor
scream1717

ozgurr89 yazdı:sertleşme sorunu bende de var uzun süredir, kuyruk sokumuyla alakalı olmaz dedi doktorlar bilmiyorum, prostatit değilim sadece klamidya çıkmıştı o da antibiyotikle temizlendi ama ED devam ediyor
Ben prostatit olalı 2 yıl oldu ereksiyon ise 1 yıldır yok kuyruk sokumu ağrısı da 1 senedir var yani bence kuyruk sokumu ile bağlantılı
ozgurr89

Kaç doktora gittim pudendal sinir sikismasi olabilir mi diye alakasi yok dediler hepsi ozel hastane acibadem medical park vb