Prostatit miyim şüphesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit miyim şüphesi

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Arkadaşlar biraz uzunca yazıyorum ama iş biraz karmaşık.Bundan tam 2 ay öncesine kadar maalesef pişman bir şekilde söylüyorum ki sık, uzun süreli ve biraz zorlayıcı şekilde mast yapıyordum. En sonunda yaparken hiç zevk alamadığımı fark ettim ve sonrasında cinsel istek ve zevk alma diplere düştü.Akabinde de penis sol uca yakın kısımlarda da ince ince hafif sancılar başlamıştı. Perhiz yapmaya karar verdim. Ancak 1 ay sonrasında da karın ağrısıyla dra gittim ve sol üreter alt uçta 5 mm taş saptandı. 1 hafta sonrasında da penisteki sancılarım biraz daha şiddetlendi. Öyle sürekli değil bir giriyor 1 sn yoklayıp bitiyor ama dakikada ortalama 7-8 defa oluyor.Aklımdan cinsellik geçince hemen oluşuyor yine bu sancım. İdrar yaparken ise idrarın bitmesine yakın ve bitişte 2 katına çıkıyor şiddeti. Velhasılkelam arkadaşlar 2 aydır mast yapmıyorum. Bu süreçte 3 defa gece rüyalanması oldu. Zevk almam iyidi. Ancak zevk alma dokunarak veya rüya ile oluyorken düşünceyle hiç tık yok. Önceden cinselliğin c'si aklıma gelse zirveye çıkarken şuan maalesef yok.Sertleşme olunca da penisin aşırı gerildiğini hissediyorum. Yani penis sancıları, cinsel isteksizlik ve sertleşmede aşırı gerilme hissim var. Tüm bu hikayeye göre sizin tahmininiz nedir? Dr'a gittim asistanı vardı, evli misin diye sordu hayır dedim muayene bile etmeden prostatit değildir dedi. Çok sıkıntıdayım yaşadığım yer küçük imkanlar kısıtlı ne yapacam bilemiyorum.
Hayatbu

Re: Prostatit miyim şüphesi

Mesaj gönderen Hayatbu »

Peniste herhangi bi anormallik varmı sarkma gibi veya damarlanma gibi belirtiler varmi
Abdullahergn

Re: Prostatit miyim şüphesi

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Hocam görüntü olarak normal duruyor. Damarlaşma biraz var ama her erkekte olabilecek düzeyde. Sarkma yok gibi ama tam olarak nasıl oluyor tam anlayamadım.