Samsunda Tedavi Olanlar Yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mazlumm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Samsunda Tedavi Olanlar Yardım

Mesaj gönderen mazlumm »

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Kadir beye forumdaki desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Benim hikayem 2018 de askerden geldikten sonra oldu. Sevgiliyle olan tartışmalar ufak tefek stres dışında çok anormal bir askerliğim olmadı. Ama kasıklarımın üstüne vuran bir ağrıyla doktora gitmiştim lenf bezleri mikrop kapmış deyip gönderdi. Sonra erken boşalma ile devam etti. Spor yaptığım dönemde ağırlık kaldırdıktan sonra ve grip olduktan sonra penisten şeffaf kokusuz mezi gibi bir akındı geliyordu önemsemedim. Sık idrara çıkma vardı çok su içiyordum deyip önemsemedim. Ta ki evlilik arifesine gelene kadar. O dönemde farklılık olduğunu fark ettim doktora gittim prostat 35cc idrarda ve spermde üreme yok. doktor psikolojik deyip gönderdi. Evlendim erken boşalma geçmedi isteksizlikte var biraz tekrar doktora gittim yine test yapmadı sende pelvik taban sendromu var dedi quercetin 500 mg verdi 6 ay kullandım pek fark etmedi sonra başka bir doktora gittim test yaptı sonuçlarda total testosteron 2.95 v prolaktin seviyesi 17.39 (prolaktin geçen sene 8 di) hemogram lökosit 9.18 ve sana sisteskopi yapmak istiyorum idrar akım hızı yavaş ve uzun süre işiyorsun dedi ek olarak şok dalga yapacaz dedi. Merak ettiğim şu çok şükür bende idrar yaparken yanma yok ama doktor yine de prostat sıvısından lökosit sayımı yapmalı mıydı ? Bu tedavilerin maliyeti az değil durumumda çok yok. Bu doktorun söylediklerini yapmalı mıyım ?Nasıl bir yol izlemeliyim samsunda doktor tavsiyesi verebilecek olan var mı ? Kadir beyin de görüşlerini merak ediyorum.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Samsunda Tedavi Olanlar Yardım

Mesaj gönderen Speaky »

Kardeşim bende samsun da ikamet ediyorum. Öncelikle prostat sıvısı için doktora görünmek gerekiyor. Bunu ne yazikki üniversite ve devlet hastaneleri hiç önemsemiyor. Çok zor bir ihtimal yani devlet hastanesinde bu tahliller. Bunun için ben bir doktor araştırdım daha önce bu forumda da ona giden bir kaç kişi olmuş. Ancak fiyat konusunda pek bir bilgim yok özelde çalısan bçr doktor prostat sıvısı için gitsen böyle bir hastaneye 3000 5000 tl arasında bir rakam çıkarılar diye tahmin ediyorum. Aslında yapacağı çok birşey de yok. Parmak atacak sıvıyı alacak. Lökosit sayacak gerekirse kültür de yapacak. Tedavi için ne gerekiyorsa onu verecek. Fakat sen kendin prostat masajı yapıp sıvıyı alabilirsen bunu düzen laba götürürsün sonuçları alıp devlet hastanesinde gösterebilirsin maddi açıdan sorun olmaması için. Yine de kendi kendine masaj yapman ve sıvıyı getirebilmen lazım bunu ben kaç seferdir denedim bir türlü başaramadım ama getircem o sıvıyı. Olay bundan ibaret geçmiş olsun
mazlumm

Mesaj gönderen mazlumm »

eyvallah hocam size de geçmiş olsun hangi doktor peki bu prostattan sıvı alıp inceleyen. isim verebilir misiniz?
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Mediliv hastanesi şükrü öztürk bir görüşün bakalım fiyat konusunda ne diyorlar bana da bilgi verirsen sevinirim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mazlumm yazdı:Öncelikle herkese geçmiş olsun. Kadir beye forumdaki desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Benim hikayem 2018 de askerden geldikten sonra oldu. Sevgiliyle olan tartışmalar ufak tefek stres dışında çok anormal bir askerliğim olmadı. Ama kasıklarımın üstüne vuran bir ağrıyla doktora gitmiştim lenf bezleri mikrop kapmış deyip gönderdi. Sonra erken boşalma ile devam etti. Spor yaptığım dönemde ağırlık kaldırdıktan sonra ve grip olduktan sonra penisten şeffaf kokusuz mezi gibi bir akındı geliyordu önemsemedim. Sık idrara çıkma vardı çok su içiyordum deyip önemsemedim. Ta ki evlilik arifesine gelene kadar. O dönemde farklılık olduğunu fark ettim doktora gittim prostat 35cc idrarda ve spermde üreme yok. doktor psikolojik deyip gönderdi. Evlendim erken boşalma geçmedi isteksizlikte var biraz tekrar doktora gittim yine test yapmadı sende pelvik taban sendromu var dedi quercetin 500 mg verdi 6 ay kullandım pek fark etmedi sonra başka bir doktora gittim test yaptı sonuçlarda total testosteron 2.95 v prolaktin seviyesi 17.39 (prolaktin geçen sene 8 di) hemogram lökosit 9.18 ve sana sisteskopi yapmak istiyorum idrar akım hızı yavaş ve uzun süre işiyorsun dedi ek olarak şok dalga yapacaz dedi. Merak ettiğim şu çok şükür bende idrar yaparken yanma yok ama doktor yine de prostat sıvısından lökosit sayımı yapmalı mıydı ? Bu tedavilerin maliyeti az değil durumumda çok yok. Bu doktorun söylediklerini yapmalı mıyım ?Nasıl bir yol izlemeliyim samsunda doktor tavsiyesi verebilecek olan var mı ? Kadir beyin de görüşlerini merak ediyorum.
@mazlum kardesim bulunduğun sehirde bir urolog bulup muayene ol, fakat ilk muayenede prostat sivisi, idrar ve meniden lokosit sayımı, kültür ve antibiogram yapacak bir doktor olsun...bunu baştan sorki bosyere para verme. Bu tedavi uzun soluklu bir tedavidir bilgin olsun...o yüzden sana enyakın bir dr olmasinı sagla. Aksi halde sana masrafı ağır olur. Gecmis olsun...benim diyeceklerim simdilik bu kadar.
mazlumm

Mesaj gönderen mazlumm »

Teşekkür ederim
Ccc05
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ccc05 »

Valla ben de Amasya dayım burdaki doktorlar hiç zaten samsun a gidiyordum M. Kemal Atilla var eğitim araştırma da prostat masajı yapıp yolluyo Mehmet Zengin bactrim yaziyo yolluyo