Penis başında hissizlik

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Penis başında hissizlik

Mesaj gönderen Godloki »

Abilerim arkadaşlarım yaş 30 bir gün rüyalandım ve iç çamaşırımı degistiremeden 3 gün o vaziyette yaşamam gerekti mahrumiyet bölgesi dağdaydım ondan sonra yavas yavas cinsel istek azlığı penis başında hissizlik ardından 2 ay sonra boşaldığımda zerre zevk alamama başladı doktora gittim 5 doktor gezdim bir seyin yok deyip yolladılar sonunda bir doktor prostat dedi sadece hikayemden öncesinde milyonlarca tetkik yapıldı bir sey cikmadi cipro 500 mg 2 hafta verdi doktor muazzam iyi geldi 1 ay civarı sıkıntı yapmadan yaşadım ama tekrar geldi hastalık Ankarada önerebilceğiniz beni bu dertten kurtarabilcek bir doktor var mı ? Evlencem hayattan soğudum hic bir seyden tat almıyorum özgüvenim yerlerde bileniniz varsa bana bi yardımcı olsun beni kurtarın şu dertten evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum.
odysiea87

Re: Penis başında hissizlik

Mesaj gönderen odysiea87 »

Yerinizde olsam Ciproyu 6 hafta kullanır bu defteri kapatırdım.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Keşke yerinizde olsam
Izak dalva ve mesut tül var ankarada bitek izak dalva daha detaylı inceleme yapıyor da biraz tuzlu muayenesi
ye22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ye22 »

Godloki yazdı:Abilerim arkadaşlarım yaş 30 bir gün rüyalandım ve iç çamaşırımı degistiremeden 3 gün o vaziyette yaşamam gerekti mahrumiyet bölgesi dağdaydım ondan sonra yavas yavas cinsel istek azlığı penis başında hissizlik ardından 2 ay sonra boşaldığımda zerre zevk alamama başladı doktora gittim 5 doktor gezdim bir seyin yok deyip yolladılar sonunda bir doktor prostat dedi sadece hikayemden öncesinde milyonlarca tetkik yapıldı bir sey cikmadi cipro 500 mg 2 hafta verdi doktor muazzam iyi geldi 1 ay civarı sıkıntı yapmadan yaşadım ama tekrar geldi hastalık Ankarada önerebilceğiniz beni bu dertten kurtarabilcek bir doktor var mı ? Evlencem hayattan soğudum hic bir seyden tat almıyorum özgüvenim yerlerde bileniniz varsa bana bi yardımcı olsun beni kurtarın şu dertten evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum.
Düzen laba gidip prostat sıvısından kültür yaptırmak için jelli swap alın ,oradan Mesut Tül hocaya gidip masajla kültür için sıvı çıkartın. Sonuca göre Mesut hoca size antibiyotik vericektir