Makat ağrısı ve ereksiyon problemi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
erenqwerty
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Makat ağrısı ve ereksiyon problemi

Mesaj gönderen erenqwerty »

Arkadaşlar herkese selam. Foruma yeni üye oldum. Aslında uzun zamandır kronik prostatit ile uğraşıyorum ama ataklar şeklinde seyrediyordu bende.
Bağırsak problemlerim sebebiyle (ishal ve kabızlık atakları) geçen hafta kolonoskopi yaptırdım. İşlemin akşamına masturbasyon yaptığımda sertlesme problemim yoktu. Yalnız çok az ve isteksiz boşaldım. Anestezinin etkisinden olabileceğini düşündüm. Ertesi gün çok zayıf bir ereksiyon ile bosalamadim. Sonraki günler ise hiç erekte olamadım 0 diyebilirim. Kolonoskopi sonrası sinirlerde hasar olduğunu düşünüyorum veya bu işleme bağlı bir durum olduğunu düşünüyorum ama fikrini aldığım tüm doktorlar (7-8) böyle bir komplikasyonun mumkun olmadığını söylüyorlar. Yabancı forumlarda da benzer tek bir vaka var ona da ulasamadim. Kafayı yemek üzereyim. Belirtilerimi güncel sorunlarımı yaziyorum fikir belirtirseniz veya yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım.
- sertleşme sorunu (ileri derecede)
- makat kısmında oturunca daha da artan kasılma, ağrı, baskı hissi
-penis bölgesinde surekli idrar damlatma hissi, huzursuzluk hissi.
- peniste hissizlik ve uyuşma.

Biliyorum sorunlar prostatiti çok andırıyor ama ben hidbir prostatit atağımda özellikle bu denli sertleşme sorunu ve bosalamama problemi yaşamadım. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
erenqwerty

Re: Makat ağrısı ve ereksiyon problemi

Naruto77 yazdı:Aynı durumu yaşadım. Peniste batma falan oluyor ve oturdukça testis makat arası doluluk ağrı oluyor. Peniste kendini salmış gibi ölü gibi duruyor, baksırı açınca testislere bile yapışıyor hatta. Takviyeleri aldım kendi kendine geçti bu durum ara ara geliyor yine 1 hafta sonra geçiyor. Sizin ne zaman oldu? Ne zamandan beri böyle? Hiç düzelme olmuyor mu?
Evet makatima içten sanki golf topu bastiriyorlarmiş gibi. Bazen dayanılmaz oluyor. Dediğim gibi bir haftadır var. Ağrıya siziya katlanırim belki ama bu sertleşme problemi beni mahvetti. Hiçbir şekilde erekte olamıyorum. Sizde de mi böyleydi?
erenqwerty

Naruto77 yazdı:
erenqwerty yazdı:
Naruto77 yazdı:Aynı durumu yaşadım. Peniste batma falan oluyor ve oturdukça testis makat arası doluluk ağrı oluyor. Peniste kendini salmış gibi ölü gibi duruyor, baksırı açınca testislere bile yapışıyor hatta. Takviyeleri aldım kendi kendine geçti bu durum ara ara geliyor yine 1 hafta sonra geçiyor. Sizin ne zaman oldu? Ne zamandan beri böyle? Hiç düzelme olmuyor mu?
Evet makatima içten sanki golf topu bastiriyorlarmiş gibi. Bazen dayanılmaz oluyor. Dediğim gibi bir haftadır var. Ağrıya siziya katlanırim belki ama bu sertleşme problemi beni mahvetti. Hiçbir şekilde erekte olamıyorum. Sizde de mi böyleydi?
Evet evet, endişelenmeyin o kendiliğinden geçiyor. Öyle ki benim sabah ereksiyon 0 normal şartlarda 0 cinsel ilişkide dahi 0 idi. Şuan yine aynı şeyler oluyor gibi penil ağrı ve idrar sonrası damlama geldiği an bilin ki ereksiyonda gidiyor. Merak etmeyin benim ilk semptomlarımdandı 6 ay sürmüştü başta sonra bir düzeldi ara ara git gel oldu. Şimdi ise 4 5 ayda bir çok hafif gösteriyor kendini hemen geçiyor. Eminim bu da biter yani. Takılmayın cidden.
Çok sağ olun gerçekten rahatladım biraz sayenizde. Kafayı taktikça zaten olacağı varsa da olmuyor. Ben hep sinir hasari olabilir mi operasyona bağlı diye düşündüm endişelendim. Çünkü ondan sonra başladi. Geciciyse katlanırim bir süre. Gece bazen uyanıyorum örneğin ereksiyon var gibi ama o kadar komik görünüyor ki. 4te bir bile değil. Niye böyle oluyor anlamıyorum. Penisim yokmuş gibi hissediyorum yerinde, hep bir huzursuzluk hissi var ve uyuşma.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Bende de öakat ağrısı var 13 aydır 4 aydır da ereksiyon sıfır öakat ağrım son 2 aydır azaldı ama ereksiyon gelmedi maalesef daha
scream1717

Bende de 13 aydır öakat ağrısı 4 aydır ereksiyon sorunu var ereksiyon sıfır resmen anca takviye ile oluyor. Bunun için ne kullandınız?
erenqwerty

scream1717 yazdı:
Bende de 13 aydır öakat ağrısı 4 aydır ereksiyon sorunu var ereksiyon sıfır resmen anca takviye ile oluyor. Bunun için ne kullandınız?
Bende bu sorunlar aynı anda başladı. Sizde arada 9 ay fark varmış. Belki benzer olmayabilir. Makat hastalıkları yönünden muayene oldunuz mu? Fissür, hemoroid vs?
scream1717

erenqwerty yazdı:
scream1717 yazdı:
Bende bu sorunlar aynı anda başladı. Sizde arada 9 ay fark varmış. Belki benzer olmayabilir. Makat hastalıkları yönünden muayene oldunuz mu? Fissür, hemoroid vs?
Hrmoroid VS alakası yok eminim makatın gerisinde çünkü. Penis ağrısı ile doktora gitmiştim 1 sene önce prostatit diyip ilaç verdi ilaçları kullandıktan sonra bir gece aşırı yanma ve dolgunluk başladı.. Bir süre sonra ağrı kaldı sadece 13 aydır. Son 5 aydır da ereksiyon sorunu. Bu süreçte çok ilaç kullandım. En son ilaçları bıraktım makat ağrısı azaldı şuan sadece ereksiyon sorunu kaldı