Tedavi Sürecim Hakkında Soru

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Tedavi Sürecim Hakkında Soru

Mesaj gönderen merseysidederby »

Arkadaşlar biraz kısa anlatacağım. 1.5 ay önce başlayan peniste ağrı, idrarda yanma, ağrılı boşalma gibi problemler nedeniyle iki farklı doktora gidip idrar yolları enfeksiyonu tanısı aldıktan sonra bu forumu bulup Zafer hocaya gittim. 5 adet genta iğne + 1 kutu klindan kullandım. Klindan'dan sonra şikayetlerim azalmaya başladı. Klindan'ın 3.günü Zafer hocaya kontrole gittim hocam geçmedi diye. Kendisi de 5 adet genta iğne + Tarivid yazdı. Bugün tarividin de son hapını kullandım.

Semptomlarım epey azaldı. Ağrı çok hafif oluyor ve her zaman olmuyor. 1 haftadır günlük hayatıma devam ediyorum rahat rahat. İdrarda yanma arada bir hafif oluyor. Ağrılı boşalmada da ağrım çok azaldı. Rahatsız etmeyecek düzeyde diyebilirim.

Malum özel hastanelerde masraf oluyor. Zafer hoca bana gel ya da gelme diye bir şey demedi ama dikkat etmem gerekenleri saydı ki zaten hepsi forumda yazılan şeyler. Sizce bir süre kendimi bu şekilde dikkat ederek test mi edeyim yoksa hemen yarın tekrar Zafer hocaya gitmemi tavsiye eder misiniz?
Serkan

Re: Tedavi Sürecim Hakkında Soru

Mesaj gönderen Serkan »

merseysidederby yazdı:Arkadaşlar biraz kısa anlatacağım. 1.5 ay önce başlayan peniste ağrı, idrarda yanma, ağrılı boşalma gibi problemler nedeniyle iki farklı doktora gidip idrar yolları enfeksiyonu tanısı aldıktan sonra bu forumu bulup Zafer hocaya gittim. 5 adet genta iğne + 1 kutu klindan kullandım. Klindan'dan sonra şikayetlerim azalmaya başladı. Klindan'ın 3.günü Zafer hocaya kontrole gittim hocam geçmedi diye. Kendisi de 5 adet genta iğne + Tarivid yazdı. Bugün tarividin de son hapını kullandım.

Semptomlarım epey azaldı. Ağrı çok hafif oluyor ve her zaman olmuyor. 1 haftadır günlük hayatıma devam ediyorum rahat rahat. İdrarda yanma arada bir hafif oluyor. Ağrılı boşalmada da ağrım çok azaldı. Rahatsız etmeyecek düzeyde diyebilirim.

Malum özel hastanelerde masraf oluyor. Zafer hoca bana gel ya da gelme diye bir şey demedi ama dikkat etmem gerekenleri saydı ki zaten hepsi forumda yazılan şeyler. Sizce bir süre kendimi bu şekilde dikkat ederek test mi edeyim yoksa hemen yarın tekrar Zafer hocaya gitmemi tavsiye eder misiniz?
Lökesit bakıldı mı zafer hocada
merseysidederby

Serkan yazdı:
merseysidederby yazdı:Arkadaşlar biraz kısa anlatacağım. 1.5 ay önce başlayan peniste ağrı, idrarda yanma, ağrılı boşalma gibi problemler nedeniyle iki farklı doktora gidip idrar yolları enfeksiyonu tanısı aldıktan sonra bu forumu bulup Zafer hocaya gittim. 5 adet genta iğne + 1 kutu klindan kullandım. Klindan'dan sonra şikayetlerim azalmaya başladı. Klindan'ın 3.günü Zafer hocaya kontrole gittim hocam geçmedi diye. Kendisi de 5 adet genta iğne + Tarivid yazdı. Bugün tarividin de son hapını kullandım.

Lökesit bakıldı mı zafer hocada
Hayır. Hoca gerek duymadı sanırım.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Lökesiti sıfırlasanız iyi olur hocam.
merseysidederby

Serkan yazdı:Lökesiti sıfırlasanız iyi olur hocam.
Hocam hiç bakmadı ki. Semptomların azalması üzerinden gitti hoca.
emre034
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen emre034 »

Zafer oyman iyileştin diyip gönderiyor 10 gün sonra yine aynı şeyler ben o adamdan hiç sonuç alamadım. En son muayene + lokosit 800 tl yapınca tamamen soğudum.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

emre034 yazdı:Zafer oyman iyileştin diyip gönderiyor 10 gün sonra yine aynı şeyler ben o adamdan hiç sonuç alamadım. En son muayene + lokosit 800 tl yapınca tamamen soğudum.
Aynı şeyleri yaşıyoruz lökesit 1,2 iyilestin daha gelme ne yapacağız bilmiyorum . Cüneyt diye bi adamı deneyeceğim mssaj artı antibiyotik.ondanda sonuç alamazssam ne yaparım bilmiyorum psikolojim bitek ona tutunuyor
odysiea87

mıtu48 yazdı:
odysiea87 yazdı:
emre034 yazdı:Zafer oyman iyileştin diyip gönderiyor 10 gün sonra yine aynı şeyler ben o adamdan hiç sonuç alamadım. En son muayene + lokosit 800 tl yapınca tamamen soğudum.
Aynı şeyleri yaşıyoruz lökesit 1,2 iyilestin daha gelme ne yapacağız bilmiyorum . Cüneyt diye bi adamı deneyeceğim mssaj artı antibiyotik.ondanda sonuç alamazssam ne yaparım bilmiyorum psikolojim bitek ona tutunuyor
Bu masaj konusu saçma bence cunki elinizdeki olan yarayı masajla ovalayip iyileştirme yapamazsınız yarayı kazarsiniz bilmiyorum açıkçası hiç bir şey çıkmıyorsa zamana bırakıp takviye alıp iyileşmek bence
Forumda mssajla iyileşenler var. O bölgedeki iltihabı cıkariyor deniyor. Bilmiyorum hocam ne yapacağımı şaştım benim istanbula yol param 1200 lira umut yolcusu oldum
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

mıtu48 yazdı:
odysiea87 yazdı:
Bu masaj konusu saçma bence cunki elinizdeki olan yarayı masajla ovalayip iyileştirme yapamazsınız yarayı kazarsiniz bilmiyorum açıkçası hiç bir şey çıkmıyorsa zamana bırakıp takviye alıp iyileşmek bence
Sana katılıyorum bende aynı fikirdeyim masaj yaptırdıkca daha çok zarar veriyoruz prostatata. Ben ukraynaya gitmiştim hergün masaj yaptırıyordum sıvının rengi sarımsı bir renk almıştı su gibi damlıyordu şimdi daha yaptırmıyorum böyle daha rahatım
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

Bence baktariyel olan arkadaşlar yaptırmaması lazım çünkü bakteri purostada dahaçok yayılma olabilir benim düşüncem birde arkadaşların dediği gibi kabuk tutmuş yarayı tekrar tekrar zedelememek lazım çünkü çok hasas bir organ sinir sitresten etkileniyor ovalınınca nekadar etkilenir siz tahmin edin biraz zamana bırakıp iyleşmesine bakmak lazım
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

mıtu48 yazdı:
Turgutk yazdı:
mıtu48 yazdı: Bu masaj konusu saçma bence cunki elinizdeki olan yarayı masajla ovalayip iyileştirme yapamazsınız yarayı kazarsiniz bilmiyorum açıkçası hiç bir şey çıkmıyorsa zamana bırakıp takviye alıp iyileşmek bence
Sana katılıyorum bende aynı fikirdeyim masaj yaptırdıkca daha çok zarar veriyoruz prostatata. Ben ukraynaya gitmiştim hergün masaj yaptırıyordum sıvının rengi sarımsı bir renk almıştı su gibi damlıyordu şimdi daha yaptırmıyorum böyle daha rahatım
Öyle reis bide her ne hikmetse bu işle ilgilenen butun doktorlar geçmişte bende prostatit oldum diyorlar güven vermiyorlar
Kolay para kazanıyorlar bu işten 1 dakika masaj yap al 500 tl mis gibi para. Bu yüzden hastalara bende prostatitim diye güven sağlamaya çalışıyorlar. Bu yüzden masajla yapılan tüm tedaviler bana artık inandırıcı gelmiyor. Masajla iyileşende sanırım yok forumda. Sadece bir rahatlama sağlıyor bir süre sonra eskiye geri dönüyor insan.
Prostatit61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Prostatit61 »

Turgut hocam çok geçmiş olsun. ama iyilesenlerin yeri değil burası.bende arada bir girip senin insanların umutlarını kırmanı okuyorum.
1.si masaj yara yapmaz
2.si kesildi mi ki prostat yara tutsun.
3.su masaj yaysaydi bu lökosit ve pcr almak için niye bastırılır prostatata bi anlatabilirmisin.o zaman iltihap yapılmıyor mu.
4.not masaj direk prostata yapılmıyor.kalin bağırsak üzerinden prostata ulaşılıyor.
5.not Zafer hocanın ellerinden öperim çok fazla iyilestirdigi insan var. Memnun kalmayan elbette olacaktır ama iyileştirdigi insanların sayısı çok fazla
6.not masajla iyileşen var sen hariç.
7. Not Her tedavi herkese iyi gelmeye bilir bütün doktorlar için geçerli
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Prostatit61 yazdı:Turgut hocam çok geçmiş olsun. ama iyilesenlerin yeri değil burası.bende arada bir girip senin insanların umutlarını kırmanı okuyorum.
1.si masaj yara yapmaz
3.su masaj yaysaydi bu lökosit ve pcr almak için niye bastırılır prostatata bi anlatabilirmisin.o zaman iltihap yapılmıyor mu.
4.not masaj direk prostata yapılmıyor.kalin bağırsak üzerinden prostata ulaşılıyor.
5.not Zafer hocanın ellerinden öperim çok fazla iyilestirdigi insan var. Memnun kalmayan elbette olacaktır ama iyileştirdigi insanların sayısı çok fazla
Ben 3 yıldır bu forumdayım şuana kadar masajla iyileşeni görmedim eğer varsa çıksınlar görelim.

Sen daha bu forumda yenisin gördüğüm kadarıyla yüzlerce kişiyle sohbetim oldu benim burada iyileşen olsaydı bilirdim kardeşim.

Ben ne zaman masaj yaptırmayı bıraktım o zaman düzelmeye başladım.

Yaptırmak isteyen yaptırsın ama ben bunun artık para tuzağı olduğu düşüncesindeyim.

Ben ilk hastalığa yakalandığımda masaj yaptırmadan iyileşmiştim nüks yaşadım bu sefer masajlı denedim daha kötü oldum.
odysiea87

Turgutk yazdı:
Prostatit61 yazdı:Turgut hocam çok geçmiş olsun. ama iyilesenlerin yeri değil burası.bende arada bir girip senin insanların umutlarını kırmanı okuyorum.
1.si masaj yara yapmaz
Ben 3 yıldır bu forumdayım şuana kadar masajla iyileşeni görmedim eğer varsa çıksınlar görelim.

Sen daha bu forumda yenisin gördüğüm kadarıyla yüzlerce kişiyle sohbetim oldu benim burada iyileşen olsaydı bilirdim kardeşim.

Ben ne zaman masaj yaptırmayı bıraktım o zaman düzelmeye başladım.

Yaptırmak isteyen yaptırsın ama ben bunun artık para tuzağı olduğu düşüncesindeyim.

Ben ilk hastalığa yakalandığımda masaj yaptırmadan iyileşmiştim nüks yaşadım bu sefer masajlı denedim daha kötü oldum.
Ben 17 yıllık ağır hemoroid var. Kanamalar rezaletler gırlaydı. Götümü göstermekten utandığım için muayene bile olmadım. Şu derde düstüm düseli iki kere parmak Zafer hocadan yedim.Bugünde Cüneyt hoca parmakladı bu sefer uzun sürdü ve canım gerçekten yandı. İğne ve miks iki antibiyotik tedavisine başladık. Şuan otobuste Manisaya geri dönüyorum.Penis ucu huzursuzluğum gitti 2 aydır ilk defa ayaklarım ısındı. Fakat ne onur kaldı ne grur ne özsaygı. Zafer lökesiti sıfırladı def etti o bir yol haritası cizse burda olmazdım. Ağrım acım ilk günkü gibi. Sıvıyı gelişime bıraktım. Kültür antibiyogram psr yapılcak. Patajeni bulanların uygun antibiyotikle hatta hastaneye yatıp damardan alınan antibiyotiklerle miktobu kurutamadığını biliyorum. Ama yaptırdım. Masajla iyileşilmeyeceğini biliyorum ama yaptırdım. Lökesit sıfırlanınca iyilesemeyeceğimi biliyorum ama sıfırladım. Ben bitkicilerden sifalı bitkilerden tiksinir inanmazdım her sabah o bok kokulu yakı otunu demliyorum her gece melisa karabaş. O gıda takviyelerini para tuzağı görürdüm. Hergün saah bir avuç akşam bir avuç iciyorum. İyice sıkışırsam tump yapacak doktor adı aldım Farate dışında şifa bulan olmadığını biliyorum. Dahada olmazsa prostatı aldırırım diyorum Zindan dışında faydasız olduğunu biliyorum. Son care bi secenek kalıyor oda bana kalsın
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Son çare seçeneği aklından çıkar kardeşim Allah illah şifasını verecek umutluyum