Prostatit belirtisimi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
social
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit belirtisimi

Mesaj gönderen social »

Arkadaslar 3 gun falan penis ucunda ve kokunde batma sonra, 2 gundur de idrar esnasinda ve sonrasinda penis ucunda yanma, genel olarak peniste yuksek isi ve agri var. Yasim 44, daha once prostatit belirtileri yasamadim. Bugun idrar tahlili yaptirdim ve temiz cikti. Kendi teshisimi kendim koydum, prostatit oldugumu spermlerde sarimtirak yogun pihtidan ve donem donem kesik idrar ve surekli idrar hislerinden ama en cok pihtili spermden anliyorum, 3 gun ejakulasyon olmazsa pihtilar cikarken agri sizi oluyor.

Simdi prostat usutme, soguk su gibi durumlardan atak yaptiysa, penis yanmasi, batma, idrar yanmasi ve penis ucunun surekli yanmasi hissi yaparmi. Idrar tahlili temiz cunku.
jamiryo

Re: Prostatit belirtisimi

Mesaj gönderen jamiryo »

Prostat sıvısından tahlil yaptırmanız gerekir. İdrar tahlilinden prostatit olup olmadığınız belli olmaz. Semptomlar prostatit e benziyor.
social

Mesaj gönderen social »

jamiryo yazdı:Prostat sıvısından tahlil yaptırmanız gerekir. İdrar tahlilinden prostatit olup olmadığınız belli olmaz. Semptomlar prostatit e benziyor.
Prostatitte idrarda yanma oluyormu acaba ?
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

social yazdı:
jamiryo yazdı:Prostat sıvısından tahlil yaptırmanız gerekir. İdrar tahlilinden prostatit olup olmadığınız belli olmaz. Semptomlar prostatit e benziyor.
Prostatitte idrarda yanma oluyormu acaba ?
Evet abi idrarda yanma çatal işeme idrarı tam boşaltamama kesik işeme prostatit belirtiletidir
social

Mesaj gönderen social »

Izmirde prostat sivisi alacak bir doktor onerisi olan varmi acaba
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

Sosyal dostum hastalığın sebebi başlangıcı?
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

social yazdı:Izmirde prostat sivisi alacak bir doktor onerisi olan varmi acaba
Bence izmirde var mı diye başlık açmalısın
social

Mesaj gönderen social »

BruceLee yazdı:Sosyal dostum hastalığın sebebi başlangıcı?
Hic bilmiyorum inanin, surekli oturarak calisiyorum belkide bu yuzden. 3 yili gecti spermdeki pihtilasma sorunu harici bir derdim yoktu. Tek esliyim ve cinsel bir hastalik gecirmedim. Ama 5-7 gundur penis agrisi ve yanma hem kok hem uc kisminda, sol kolon tarafinda da agri var. Bu perinal bolgedede agri var, ben bi sigmoid kolon tarafinada vurmasindan dolayi korkuyorum acaba daha ciddi bir durummu var diye