zafer oyman ve test sonuclarim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
merseysidederby
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

zafer oyman ve test sonuclarim

Mesaj gönderen merseysidederby »

merhaba. ben yaklaşık olarak bir ay önce penisteki hafif batmalar ve yanmayla eve yakın bir hastaneye gittim ve bana bir hafta infex ve hippurin kullanırdı. geçmeyince geri gittim ve idrar tahlili yapıldı. idrarda lökosit negatif ve 1'di. ultrasonda da prostat, böbrekler ve mesane her şey normaldi. kan tahlilinde de crp su an tam hatirlamamakla beraber 1 ya da 2 idi. kum dokuyor olabilirim diye 10 gun kadar bol su ictim 6., 7. gunlerde acayip hafifledi. sadece arada ufak batma oluyordu. sonrasinda tekrar kuvvetlenince devlet hastanesine gittim ve iesef iğneyle azitron verdi. bunları iki gun kullandiktan sonra forumu kesfettim ve ertesi gun zafer hocaya gittim.

zafer hocaya oykumu anlattim ve test, ultrason sonuclarimi verdim. hoca muayene etti ve surasi mi agriyor tarzinda sorular sordu. sonrasinda bu prostat iltihabi dedi. normalde her gidende sividan lökosit bakiyormus ama bende bakmadi. bu da bende kafa karisikligi yaratti. sadece 5 gunluk genta igne yazdi ve ustune de klindan ile majezik yazdi. genta ignelerim yarin son. sonrasinda ise klindan'i da bitirip haftaya muhtemelen pazartesi günü hocayi tekrar gorecegim. hocanin sivi almayip direkt ilac yazmasi normal bir durum mu?
serhatt1

Re: zafer oyman ve test sonuclarim

Mesaj gönderen serhatt1 »

Hocam ücret olarak ne tuttu sizde bende gitmeyi düşünüyorum
merseysidederby

Mesaj gönderen merseysidederby »

serhatt1 yazdı:Hocam ücret olarak ne tuttu sizde bende gitmeyi düşünüyorum
allianz sigortam olduğu için muayene ücreti ödemedim. sadece eczane'de ilaçlara 66 lira fark ödedim. dediğim gibi lökosit testi yapmadı bana. onu desteklemiyormuş sigortam. fiyatı nedir bilmiyorum.
serhatt1

Zafer hocanın ücretleri korkuttuğu için yarın Cüneyt hocaya gideceğim. Bakalım artık
serhatt1

Bakalım artık nasıl olacaksa bir an önce olsun bitsin
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

melankolikx55 yazdı:Bence normal değil çünkü patojen candida ise antibiyotik iyileştirmek yerine durumu dahada güç bir hale getirebilir diye düşünüyorum.
Candida olup olmadigini nasil anlayabilir prostat sivisindan kulturde cikarmi ??