Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kabus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen Kabus »

Yasin bey sizin şikayeler neydi?
Yasin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Yasin »

Bi kez sperm kulturu yaptirdim uc yil kadar once bisey uremedi ondan sonrada bisey yaptirmadim. Agri en rahatsiz edeni atak donemi gece uyandigim bile oluyodu. Anusun arkasinda kucuk bi top varmis hissi vardi gun boyu. Agrili orgazm sertlesme problemleri zevk alamama buna bagli psikolojik sorunlar. Atak donemleri disinda bu problemler hafifliyo bildiginiz gibi. Benim gibi cinsel yolla bulasip care bulamayanlarin kullanmasini oneririm cleocin 150 mg sabah aksam ikiser tane iki kutu doktorunuza sorun kimsenin zarar gormesini istemem tabi.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Kabus yazdı:Ben bel soğukluğunun yada idrsr yollarına bulaşan bakterinin Pİ yaptığını bilmiyordum.Daha önce bel (5 sene önce)soğukluğu geçirmiştim fakat o zaman akıntıda olmuştu yanma da vardı.Bir kutu cipro500mg bir kutu Piyolosebytl 50 mg kullandım bir haftada geçmisti.
Fakat bu sefer akıntı olmadı yanmada bir iki ay sonra başladı diğer belirtiler bel soğukluğu ile aynıydı (bel kasık ve böğürlerde ağrı) zannardersem bel soğukluğuna sebep olan bakteri negatif bakteriler grubuna giriyor ve pozitif bakterilere göre daha çabuk iyileşiyor fazla dirençli değil benim arkadaş bel soğukluğu oldu inan doktora bile gitmedi bir hafta sonra kendiliğinden iyilesiverdi.
Bende de belsoğukluğundan başlamişti,akinti olmuştu zamaninda
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Yasin yazdı:Bi kez sperm kulturu yaptirdim uc yil kadar once bisey uremedi ondan sonrada bisey yaptirmadim. Agri en rahatsiz edeni atak donemi gece uyandigim bile oluyodu. Anusun arkasinda kucuk bi top varmis hissi vardi gun boyu. Agrili orgazm sertlesme problemleri zevk alamama buna bagli psikolojik sorunlar. Atak donemleri disinda bu problemler hafifliyo bildiginiz gibi. Benim gibi cinsel yolla bulasip care bulamayanlarin kullanmasini oneririm cleocin 150 mg sabah aksam ikiser tane iki kutu doktorunuza sorun kimsenin zarar gormesini istemem tabi.
idrar sorunları oldumu sende ? sık idrara çıkma ,idrar debisinde azalma gibi ...
Yasin

Mesaj gönderen Yasin »

Evet atak donemlerinde oluyodu flomax kullaniyolar sisligi azaltip dokuyu gevsetiyomus ama ben kullanmadim
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

yasin bu cleocin 150 mg diğer kullandığını söylediğin antibiyotiklerden hemen sonramı kullanmıştın.hepsini bir bütün olarak mı düşünelim.
Kabus

Mesaj gönderen Kabus »

Benim şu an penis ucunda sızlama ve yanma şikayetim kaldı diğer şijayetlerim geçti.Birde uç kısımda bel soğuklundaki gibi sarı kahve tonu bir renk kaldı ve geçmedi 9 aydır geçmediysede daha da geçmez diye düşünüyorum.
Yasin

Mesaj gönderen Yasin »

Evet ekim gibi ignelerin ardindan tavanic tetradox kullandim hep iyi gelirdi ataklarda bu sefer pek bi ise yaramadi sonrasinda kullandim
Sinan44

Mesaj gönderen Sinan44 »

S.a Kadir abi hayirli aksamlar. Abi bu hastaliktan 3 senedir bende muzdaribim. Abi kullandigin igne ve ilaclari ve nasil kullandigini özelden banada atabilirsen memnun olurum.Şimdiden tesekkur ederim. Allaha emanet ol.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sinan44 yazdı:S.a Kadir abi hayirli aksamlar. Abi bu hastaliktan 3 senedir bende muzdaribim. Abi kullandigin igne ve ilaclari ve nasil kullandigini özelden banada atabilirsen memnun olurum.Şimdiden tesekkur ederim. Allaha emanet ol.
As, Sinan44 cevabınızı özelden gönderdim.
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

kadir yazdı:
Sinan44 yazdı:S.a Kadir abi hayirli aksamlar. Abi bu hastaliktan 3 senedir bende muzdaribim. Abi kullandigin igne ve ilaclari ve nasil kullandigini özelden banada atabilirsen memnun olurum.Şimdiden tesekkur ederim. Allaha emanet ol.
Kadir abi herkese tek tek zor oluyodur eminim ama suan sperm idrar ve prostat sıvı kültürü yaptırdım sonuc beklıyorum ona gore antıbotik ve masaj programına başlıycam hem şuan istanbulda 7 8 doktora gittim hepsi profesör mıkrop cıkmassa ne yapıcam sende cıkmıs mıydı şimdiden tesekkurler eminim bunları yazmıssınıdr ama bu aralar sınav temposu cok oldugundan detaylı arastıramıyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi herkese tek tek zor oluyodur eminim ama suan sperm idrar ve prostat sıvı kültürü yaptırdım sonuc beklıyorum ona gore antıbotik ve masaj programına başlıycam hem şuan istanbulda 7 8 doktora gittim hepsi profesör mıkrop cıkmassa ne yapıcam sende cıkmıs mıydı şimdiden tesekkurler eminim bunları yazmıssınıdr ama bu aralar sınav temposu cok oldugundan detaylı arastıramıyorum
Armegeddon mrb,
Prostat sıvısı lokosit kontrolü yaptırdın mı? Tamam bakteriye bakılacak ama bakteri çıkmayabilir. Kültürde bakteri çıkarsa antibiogram yapılıp o bakteriye duyarlı antibiyotik belirlenir ve tedaviye geçilir. Bakterinin çıkması bir avantaj.Cikmassada yine ampirik antibiyotikler ve takviyeler ile tedavi ne başlanır.
Armegeddon

2 3 ay once yapılmıstı bol lokosıt gorulmustu ama tam degerı hılmıyorum yarın cuneyt sevınc yardımcı olucak prostat sıvı kulturu ıcın gıtmemıs olan varsa tavsıyee ederım kendısı cok babacan ve hastalıgın farkında olan bırısı zaman kaybı olmaması adına ıstanbuldakıler degerlendırmelı ama ben bu testlerı amerıkan ıcın yapıyorum oraya gıdıyorum artık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:2 3 ay once yapılmıstı bol lokosıt gorulmustu ama tam degerı hılmıyorum yarın cuneyt sevınc yardımcı olucak prostat sıvı kulturu ıcın gıtmemıs olan varsa tavsıyee ederım kendısı cok babacan ve hastalıgın farkında olan bırısı zaman kaybı olmaması adına ıstanbuldakıler degerlendırmelı ama ben bu testlerı amerıkan ıcın yapıyorum oraya gıdıyorum artık
Armegeddon kardeşim prostat sıvısında,"bol lokosit"demek her sahada sayılamayacak çok olduğu için kullanılan bir tabirdir.Prostatta enfeksiyon olduğuna dair kesin bulgudur.Bakteri tespiti için verdiğin örneklerde mikroorganizma cinsi çıkarsa tedavi için önünü görmüş olursun.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Arkadaşlar bugün doktorum bana yeni bir tedavi yöntemi verdi kendisinde özellikle rica ettim...
2 hafta tavanic
5 gün boyunca günde 2 gram novosef damar yolu ile,
5 gün 1 gram invanz damar yolu ile,
Novosef ve invanz arasında 2 gün ara olacak.
Armegeddon

Hadi insallah kardesı. Guzel haberler beklıyoruz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Cowper yazdı:Arkadaşlar bugün doktorum bana yeni bir tedavi yöntemi verdi kendisinde özellikle rica ettim...
2 hafta tavanic
Süper bir kombinasyon...yanlız probiyotik takviyeyi ihmal etmeyin.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Cowper yazdı:Arkadaşlar bugün doktorum bana yeni bir tedavi yöntemi verdi kendisinde özellikle rica ettim...
2 hafta tavanic
Öncelikle geçmiş olsun.
Bu tedaviyi Cüneyt hoca mı verdi? Mikrop bulunmadığı halde böyle bir tedaviyi kendisi mi söyledi.
Merak ettiğim bir konuda invanz yatan hastaya verilen bir antibiyotik diye biliyorum. Damardan serumla alacaksan bunu nasıl olacak gün içinde hastaneye yatış yapıp mı alacaksın bu tedaviyi nasıl olacak ?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Caresiz

Mesaj gönderen Caresiz »

Kadir Beyin uyguladigi yontem ve ilaclari destekliyorum.Ancak Prostatit te en iyi antibiyotik tedavisi Tavanic ve Flexilova icerigi olan antibiyotiktir en azindan Akut prostatit te faydali oluyor yanina bromelain ve ligone veya quercettin propolis Ayrica makat ici intra enjeksiyon bu tedavinin diger dogru yolu ancak iyi niyetli doktor ve pazarlik yapilarak olmalidir Cunku sgk karsilamiyor baslangic 3 ve 6 sonrasi yilda 1-2 defa yapilarak bu hastaliktan SABIRLA UZUN ZAMANDA ALLAHIN IZININLE KURTULUNUR tabiki bu yontem sonu masajla antibiyotik yayilmalidir. Bunlarin yanina benim kullandigim en etkili alfa bloker Flomax dir Ne Prostagood ne baskasi en etkili Flomax Simdilik paylasimlarim bu kadar Kadir beye selamlar onun paylasimlari dikkate aldik uyguladik
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

kadir yazdı:
2 hafta tavanic
Süper bir kombinasyon...yanlız probiyotik takviyeyi ihmal etmeyin.
Kadir abi bugün alamadım yarın alıcam probiyotik.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Sabir yazdı:
2 hafta tavanic
Öncelikle geçmiş olsun.
Bu tedaviyi Cüneyt hoca mı verdi? Mikrop bulunmadığı halde böyle bir tedaviyi kendisi mi söyledi.
Merak ettiğim bir konuda invanz yatan hastaya verilen bir antibiyotik diye biliyorum. Damardan serumla alacaksan bunu nasıl olacak gün içinde hastaneye yatış yapıp mı alacaksın bu tedaviyi nasıl olacak ?
Hayır cüneyt hoca değil,
İnvanz için yatmaya gerek yok. Yatarsan sgk karşılıyor yalnızca! Tek ayrımı bu.
Benim özel sigortam olduğu için ödedi yalnız fiyatı 111 TL.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Cowper yazdı:
Sabir yazdı:
2 hafta tavanic
Öncelikle geçmiş olsun.
Hayır cüneyt hoca değil,
İnvanz için yatmaya gerek yok. Yatarsan sgk karşılıyor yalnızca! Tek ayrımı bu.
Benim özel sigortam olduğu için ödedi yalnız fiyatı 111 TL.
doktorunuz kim? kültürlerde bakteri üremişmiydi? şikayetler nedir ne zamandır devam etmekte biraz anlatırmısınız.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Bu arada bu hastalık kesinlikle mikrobiktir. Ve yalnızca antibiyotikle düzelir. Yukarıda bu kombinasyonları amerikadan yazıştığım bir doktor var ismi kongrad kendisine söyledim. Vücudunun canına okuyacaksın ama bu hastalıkta çok büyük yol kaydedeceksin dedi.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Doktorum akrabam olan aynı zamanda. Basri Çakıroğlu.
Mikrop üremedi, 2 yıldır hastayım. Ve lokosit 1 veya 2 defa 7-8 oldu. Bunun dışında ağrılarım çok oluyordu.
Cowper

Mesaj gönderen Cowper »

Yanlış anlaşılmasın ben reklam yapmıyorum. Herkes hekim ve tedavi konusunda özgür. Bana iyi gelen doktor başkasına iyi gelmeyebilir. Bunu baştan belirtmek istiyorum.