Prostatit mi olmusum sizce

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Zafer48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Prostatit mi olmusum sizce

Mesaj gönderen Zafer48 »

Ben 22 yasındayım bir sene önce iliskim oldu olmaz olsaydı keske ve 3 ay sonra tedavi oldum sadece akıntım vardi geçyi ve tekrar baslayınca ati biyotik tekrar kullandım ve her defasında aynı devam etti en sonunda beyaz sıvı uhu gibi okdu ve doktor hiç bişe olmaz dedi ve şimdi iateksizlik ve belimde agrı var idarar yapatken acı felan yok belim agrıo ve istekaizlik var kız arkafasımla götüsünce sertlesmede sıkıntı yok serleşio ama bilmiorm ola bilrmi acaba bana yardım rdin piskolojim gerçekten cok bozuldu askerdeyim ve napacamı bilmioyorum... :(
Sabir

Re: Prostatit mi olmusum sizce

Mesaj gönderen Sabir »

Zafer48 yazdı:Ben 22 yasındayım bir sene önce iliskim oldu olmaz olsaydı keske ve 3 ay sonra tedavi oldum sadece akıntım vardi geçyi ve tekrar baslayınca ati biyotik tekrar kullandım ve her defasında aynı devam etti en sonunda beyaz sıvı uhu gibi okdu ve doktor hiç bişe olmaz dedi ve şimdi iateksizlik ve belimde agrı var idarar yapatken acı felan yok belim agrıo ve istekaizlik var kız arkafasımla götüsünce sertlesmede sıkıntı yok serleşio ama bilmiorm ola bilrmi acaba bana yardım rdin piskolojim gerçekten cok bozuldu askerdeyim ve napacamı bilmioyorum... :(
Askerde olman sebebiyle psikolojik olarak daha zor bir durum ama çok büyük ihtimal prostatitsin. Büyük ihtimal diyorum çünkü doktor degilim bunu sana doktor demeli. Mikrop prostata bulaşmış bu saatten sonra yapilmasi gereken akinti veya meni kültürü ne ise yapılıp duyarli olan antibiyotik kullanman gerek. Rastgele antibiyotik kullanmanin faydasindan cok zarari olur. Acilen iyi bir urologa git ve hikayeni eksiksiz anlat
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Zafer48

Mesaj gönderen Zafer48 »

gittim anlattım aynı srkilde özele gittim ve aynı sekilde bişe yok bakılıo ultason çekilio kültür sperm kültürü hiç bişe görünmüyo :-(
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Daha once kullandigin antibiyotikler idrar yollarindaki mikroplari yok ediyor ama mikrop prostata bulastiktan sonra zaten bulunmasi zor oluyor. Tam bir muamma.. forumu vakit buldukca incelersen daha iyi anlarsin..bu saatten sonra tedavin prostat iltihabı tedavisidir. Askerde oldugun icin diyorum bunu sakladikca dahada psikolojin bozulur. Seni anlayacak bi üstune durumu izah et. Seni iyi bir doktora varsa tanıdıklara yonlendirsin. Bel agrisi bendede olmuştu prostatit belirtisi zaten
Zafer48

Mesaj gönderen Zafer48 »

Ben kimseye anlatamıorum derdimi nerden bulaştım zinaya :-( kendime zarar vermekten cok korkuyorum hayatım alt üst oldu ve kimseyle durumumu paylasamıom anlatamıorum cunku olmuo :-( doktor hiç bişe yok dio :-(
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Zafer48 yazdı:Ben kimseye anlatamıorum derdimi nerden bulaştım zinaya :-( kendime zarar vermekten cok korkuyorum hayatım alt üst oldu ve kimseyle durumumu paylasamıom anlatamıorum cunku olmuo :-( doktor hiç bişe yok dio :-(
Böyle yaparsan kendine zarar verirsin. Olan olmuş bundan sonra tedavine odaklan. Hicbisey canindan onemli deil ve kendine yakin gordugin birine anlat yardimci olsun. Askersin diye diyorum. Rahatca cikip dr imkanin yok o yüzden. Dr tahlile gore bisey yok diyor ama sen iliski yasadigini ve prostatit olabileceginide söyle doktora