Kuyruk sokumu kemiği

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Kuyruk sokumu kemiği

Mesaj gönderen Icedive26 »

Kuyruk sokumt kemiği kalça ya da bacaklarına ağrı vuran kronik prostatit olan arkadaşlar var mıdır?
Meraktan soruyorum ben de kuyruk sokumunda var.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Kuyruk sokumu kemiği

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

Icedive26 yazdı:Kuyruk sokumt kemiği kalça ya da bacaklarına ağrı vuran kronik prostatit olan arkadaşlar var mıdır?
Meraktan soruyorum ben de kuyruk sokumunda var.
Bende de var hocam . Seco abide de var . Benim bazen hayattan soğutuyor
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Evet var kardesim antidepresanla tamamen gecti. Makat ve kuyruk sokumu agrisi inanilmaz derecede yasiyordum 4 5 gundur 5 mg cipralex almaya basladim sak diye kesildi uzun sure cok rahat oturabiliyorum.
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Yapar abi kuyruk sokumu agrısı otururken özellikle çok yapar yada bende öyleydi
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

wolfpack yazdı:Evet var kardesim antidepresanla tamamen gecti. Makat ve kuyruk sokumu agrisi inanilmaz derecede yasiyordum 4 5 gundur 5 mg cipralex almaya basladim sak diye kesildi uzun sure cok rahat oturabiliyorum.
Hocam makat ağzınızı antidepresan mı kesti.ve makat ağrınız neredeydi.benimde 10 aydır makata vuran ağrım var ben testis makat arası bazen kuyruk sokumu altında oluyor ama 24 saat var