Yolun sonundayım...Prostatı aldırma...fikirleriniz neler...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ozankizil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Yolun sonundayım...Prostatı aldırma...fikirleriniz neler...

Mesaj gönderen ozankizil »

Pro2020 yazdı:
ozankizil yazdı:
Pro2020 yazdı:Aldırmadan önce termo ol istersen 2018 yılı yapımı tempro modeli olacak iyi gelmese bile eskisi gibi olursun en kötü yanması olan bir arkadaş temproyla geçmişti ilk 3 ay 55 derecede yapıldığında işleme bağlı ağrılar olabiliyor tam iyileşme 1 yıl sürüyor düşük derecede yaparsan 1 ayda toparlar
mrb bahsettiğiniz termo tempro muğlada var mı yapan yoksa nerde yaptırdınız?
Ben yaptırmadım muğla değil büyük şehirlerde bile yok nerdeyse ankarada özelde var sadece gelişim medikalden geliyor cihaz googledan gelişim medikali arayıp destek alabilirsiniz google termoterapi ankara istanbul diye aratınız aynı şekide facebook a aratınız 1 2 doktor çıkıyor
Siz yaptırdınız mı hiç?
odysiea87

Re: Yolun sonundayım...Prostatı aldırma...fikirleriniz neler...

Mesaj gönderen odysiea87 »

hunceza yazdı:İdrar yollarında sürekli yanma var. 10 senedir geçmedi. Prostatı aldırmayı düşünüyorum. Yaş 40" çok kararsızım. 1 aydır İşe de gidemiyorum, sosyallik sıfır zaten, bu hastalık beni bitirdi, robotik cerrahi ile alınacak prostat. 95.000 tl talep ettiler. 2 kez sistokopi oldum, sistokopiden sonra daha kötü oldu, şimdi daha zor işiyorum lavaboya gidince... böbreklerim ağrıyor artık az idrar olunca da yanma oluyor. sorun idrar torbasında az idrar olunca bile sürekli yanma olması, sıcak su torbası yanmayı kesiyor ve de hamama gitmek çok iyi geliyor. prostatit dedi bir çok doktor ama kesin diye bir şey yok. prostatı aldırırsam doktor %100 garanti veremem dedi doğal olarak. ameliyatın geri dönüşü yok. bende ağrı hiç yok yanma sürekli var. oturunca tavan yapıyor özellikle yanma... yanma penisin başladığı yerde hep aynı yer yanıyor...tam idrar torbasının çıkış noktası civarı sürekli yanıyor. biliyorum çok zor bir durum ama işe gidemiyorum herşeyden önce...bir kaç güne belki ameliyat olacağım...belki ameliyattan sonra daha kötü olacağım çok kararsızım ama böyle yaşamakta işkence... fikirleriniz neler... yolun sonundayım...
Bu arkadasin durumu ne oldu acaba