İç çamaşırında beyaz bir kaç damla

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Iloveyouhagi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İç çamaşırında beyaz bir kaç damla

Mesaj gönderen Iloveyouhagi »

Bu iki üç gündür oluyor özellikle aktığını hissediyorum bir kaç damlanın çamaşıra ve baktığımda beyaz damla var yakın zamanda idrar falan baktırdım bir bakteri gözükmedi acaba bu prostat sıvısı mıdır iltihap kendini mi atıyor yoksa çünkü 2-3 gündür ev yoğurdu içine propolis damlayla polen karıştırıp yiyorum bilgilendiren olursa sevinirim.
“Her gecenin bir sabahı var.”
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: İç çamaşırında beyaz bir kaç damla

Mesaj gönderen Apo »

Iloveyouhagi yazdı:Bu iki üç gündür oluyor özellikle aktığını hissediyorum bir kaç damlanın çamaşıra ve baktığımda beyaz damla var yakın zamanda idrar falan baktırdım bir bakteri gözükmedi acaba bu prostat sıvısı mıdır iltihap kendini mi atıyor yoksa çünkü 2-3 gündür ev yoğurdu içine propolis damlayla polen karıştırıp yiyorum bilgilendiren olursa sevinirim.
Korunmasız ilişkiniz oldumu oldu ise mikrop kapmış olabilirsiniz
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Iloveyouhagi yazdı:Bu iki üç gündür oluyor özellikle aktığını hissediyorum bir kaç damlanın çamaşıra ve baktığımda beyaz damla var yakın zamanda idrar falan baktırdım bir bakteri gözükmedi acaba bu prostat sıvısı mıdır iltihap kendini mi atıyor yoksa çünkü 2-3 gündür ev yoğurdu içine propolis damlayla polen karıştırıp yiyorum bilgilendiren olursa sevinirim.
Acil olarak rektal tuşe yaptırıp gelen akıntıyı kültür pcr baktirmalisiniz
Iloveyouhagi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Iloveyouhagi »

Yakın zamanda korunmasız bir ilişkim olmadı hocam bu arada
“Her gecenin bir sabahı var.”