Hastalık başlangıcı düşünceniz nedir

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Hastalık başlangıcı düşünceniz nedir

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 5 senedir penis imde sürekli boşalsam rahatlayacak gibi his vardı bazen de ağrı oluyordu.. Doktora gittim Kronik prostatit dedi 6 ilaç verdi ve ilaçları 1 ay kullandım iyi geldi sonra 3 tanesi bırakırdı. Bıraktıktan sonra makatımda dolgunluk aşırı yanma ve ağrı başladı.. 7 aydır da makata vuran ağrım kaldı hala geçmedi. Sizce ilaç kullandıktan sonra neden bu duruma gelmiş olabilir.. Kullandığım İlaçlar lebel azitro avodart forprost xatral Quercetin..
1 ay kullandım abileri bıraktıktan sonra Makat rahatsızlığım başladı ve hiç geçmedi.. Resmen eski durumumu numla arıyorum
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Hastalık başlangıcı düşünceniz nedir

Mesaj gönderen ozcartman »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar 5 senedir penis imde sürekli boşalsam rahatlayacak gibi his vardı bazen de ağrı oluyordu.. Doktora gittim Kronik prostatit dedi 6 ilaç verdi ve ilaçları 1 ay kullandım iyi geldi sonra 3 tanesi bırakırdı. Bıraktıktan sonra makatımda dolgunluk aşırı yanma ve ağrı başladı.. 7 aydır da makata vuran ağrım kaldı hala geçmedi. Sizce ilaç kullandıktan sonra neden bu duruma gelmiş olabilir.. Kullandığım İlaçlar lebel azitro avodart forprost xatral Quercetin..
1 ay kullandım abileri bıraktıktan sonra Makat rahatsızlığım başladı ve hiç geçmedi.. Resmen eski durumumu numla arıyorum
Antibiyotik çözüm değildir geyiğine girmiycem ancak antibiyotikler nokta atışı kullanılmıyorsa hem bünyeyi mahvediyor, hem de o bakteriler evrimleşiyor, başka başka sorunlar ortaya çıkıyor.
scream1717

degattor111 yazdı:Dostum sendedemi durduk yere bosalma hissi başladı ereksiyon ilişki vs bisey yokken bosalma hissimi geliyor
Aynen 5 senedir var o his.. Ama ilaç kullanınca 1 ay kesmişti sonra Makat sıkıntıları başladı
scream1717

degattor111 yazdı:1 aydan sonra o his geçtimi yoksa devam ediyormu kesti diyince
O geçti sayılır azaldı. Ama dediğim gibi Makat problemleri çıktı
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen herdaim32 »

seceam17 makat problemini ben msajla gecirdirdim yanliz son siralar bana yarimiyor
scream1717

herdaim32 yazdı:seceam17 makat problemini ben msajla gecirdirdim yanliz son siralar bana yarimiyor
Makatında ne problem vardı tam olarak
herdaim32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen herdaim32 »

agri vardi baya agriyordu 1 2 kere masaj yapincs gecti