Bas donmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Burak345427

Bas donmesi

Mesaj gönderen Burak345427 »

Merhaba 5 yillik kronik prostatit hastasiyim.sonbahar kis mevsimi basladigi donemlerde bas donmesi sorunu yasiyorum.bu sorunum hala suruyor.Aranizda bas donmesi sorunu yasayan var mi?
sharingdvb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Bas donmesi

Mesaj gönderen sharingdvb »

Bende de aynı rahatsızlık oldu ama hastalığım %90 iyileştikten sonra başgösterdi.
Meğer kukağımdaki kristellede kayma vb olmuş. İlaçla düzeliyor. Bir Odyometriye görün derim.
(Tabi Kulak Burun Boğaz Odyometri vs göründüysen ve devam ediyorsa onu bilemem.)
Geçmiş olsun...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
Burak345427

Mesaj gönderen Burak345427 »

bas donmesi sorunum yururken olusuyor.antibiyotik kullandiktan sonra azaliyor ama gecmiyor.disariya cikamaz oldum.gecmis yillarda hava sicakligi artinca bas donmesi sorunum geciyordu.bas donmesi sorunu baska kimsede yok mu?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

emrebey yazdı:bas donmesi sorunum yururken olusuyor.antibiyotik kullandiktan sonra azaliyor ama gecmiyor.disariya cikamaz oldum.gecmis yillarda hava sicakligi artinca bas donmesi sorunum geciyordu.bas donmesi sorunu baska kimsede yok mu?
Prostatitle alakalı bir sey degil. Bir Endokrinoloji bölümüne başvurup kan degerlerinize baktırin.