Çiftçilik ve prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Yorgunsavaşçı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Çiftçilik ve prostatit

Mesaj gönderen Yorgunsavaşçı »

Abiler herkese merhaba . Ben çiftçilikten geçimimi sağlıyorum ve bu hastalığa yeni yakalandım . Biraz da çaresizim moralim çok bozuldu çünkü dışarı çıkmaya korkar oldum . Genelde kış aylarında işimiz hep soğukta . Benim gibi aynı durumda olan varsa ya da soğukta çalışan abilerim varsa ne gibi tavsiyeleriniz olur ? Şimdiden çok teşekkür ederim
Yorgunsavaşçı

Re: Çiftçilik ve prostatit

Kadir abi seni çok yordum biliyorum ama lütfen yardım eder misin bana
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:Kadir abi seni çok yordum biliyorum ama lütfen yardım eder misin bana
Tabiki kardesim, nedir sikayetlerin?
Yorgunsavaşçı

Abi ben Zafer hocanın tedavisini alıyorum şu anda 6 iesef iğne oldum ardından cipro tetradox başladım . Şu anda oral antibiyotikler de yarıya geldim . Bugün çok iyiyim . Makat pelvik ağrısı kalmadı . Penis kökünde ağrı kalmadı . Bazen sol testiste uyuşma bacaklara vuruyor o çok az . Birde ereksiyon problemim var ve meni az çıkıyor şu anda . Yani tedavime devam ediyorum . Fakat asıl sıkıntım şu abi . Ben çiftçiyim . Paramı tarlada çalışarak kazanıyorum ama kış aylarında şu anda olduğu gibi soğuk oluyor . Benim tavsiye almak istediğim nokta bu süreci nasıl geçirmem tekrar nüks etmemesi için . Yün çorap aldım ısınmadı ayaklarım içine çorap giyiyorum yine ısınmıyor . İçime 2 tane içlik giyiyorum bacaklarım yine ısınmıyor . Yani almam gereken özel kıyafetler var mı ? Bu kış aylarını gerçekten ağır atlatıyoruz soğuk oluyor ama çalışmam da lazım . Ya da ek takviye gıda iyice çaresiz kaldım abi . Nasıl etsem ne etsem bilemedim . Çünkü bir daha yaşamak istemiyorum bu süreci bi kız arkadaşım var evliliğe gidiyor köy yeri anlatamam kimseye bişey abi valla kafayı yemek üzereyim seni çok sıktım darladım biliyorum abi ama hakkını helal et çok özür dilerim çok başını ağrıttım abi ne yapsam bilemedim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:Abi ben Zafer hocanın tedavisini alıyorum şu anda 6 iesef iğne oldum ardından cipro tetradox başladım . Şu anda oral antibiyotikler de yarıya geldim . Bugün çok iyiyim . Makat pelvik ağrısı kalmadı . Penis kökünde ağrı kalmadı . Bazen sol testiste uyuşma bacaklara vuruyor o çok az . Birde ereksiyon problemim var ve meni az çıkıyor şu anda . Yani tedavime devam ediyorum . Fakat asıl sıkıntım şu abi . Ben çiftçiyim . Paramı tarlada çalışarak kazanıyorum ama kış aylarında şu anda olduğu gibi soğuk oluyor . Benim tavsiye almak istediğim nokta bu süreci nasıl geçirmem tekrar nüks etmemesi için . Yün çorap aldım ısınmadı ayaklarım içine çorap giyiyorum yine ısınmıyor . İçime 2 tane içlik giyiyorum bacaklarım yine ısınmıyor . Yani almam gereken özel kıyafetler var mı ? Bu kış aylarını gerçekten ağır atlatıyoruz soğuk oluyor ama çalışmam da lazım . Ya da ek takviye gıda iyice çaresiz kaldım abi . Nasıl etsem ne etsem bilemedim . Çünkü bir daha yaşamak istemiyorum bu süreci bi kız arkadaşım var evliliğe gidiyor köy yeri anlatamam kimseye bişey abi valla kafayı yemek üzereyim seni çok sıktım darladım biliyorum abi ama hakkını helal et çok özür dilerim çok başını ağrıttım abi ne yapsam bilemedim
Cevabını özelden yazdım kardesim.
Yorgunsavaşçı

Teşekkür ederim abicim çok sağol ama mesaj gelmemiş abi baktım şimdi
Yorgunsavaşçı

Kadir abi ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yorgunsavaşçı yazdı:Kadir abi ?
Birdaha bak kardesim gelmis olması lazim.
Yorgunsavaşçı

Geldi abicim teşekkürler Allah razı olsun iyi ki varsın çok sağol abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sende sagol kardesim.