Yine elimiz boş döndük

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yine elimiz boş döndük

Mesaj gönderen kadir »

Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı: Bende çok sıvı geliyor her masajda 30 40 damla geliyordur
Turgut kardesim kendi kendine masaj yapanlari cok takdir ediyorum gercekten. En azindan masaj masrafi vermiyorsun ve prostat asini kanalları aciliyor.
Kadir abi kullandığım masaj aleti gercekten çok iyi her hafta 500 tl para ödüyordum masaja... şimdi param cebimde kalıyor işe yarıyormu zamanla göreceğiz şuan abtibiyotikleri içmeye devam ediyorum haftaya lokösit baktıracağım inşallah sıfıra yada 1 2 e düşmüştür.
Gercekten seni tebrik ediyorum turgut kardesim. Vallahi super.
Bence sen bir mikroskop al ve kendin lokosit durumuna bak cok kolay bakiliyor. Cam lama damlatip mikroskop altina koyuyorsun, mm kareye düsen lokosit miktarini sayiyorsun. Enfeksiyon durumunu ögrenirsin.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı: Turgut kardesim kendi kendine masaj yapanlari cok takdir ediyorum gercekten. En azindan masaj masrafi vermiyorsun ve prostat asini kanalları aciliyor.
Kadir abi kullandığım masaj aleti gercekten çok iyi her hafta 500 tl para ödüyordum masaja... şimdi param cebimde kalıyor işe yarıyormu zamanla göreceğiz şuan abtibiyotikleri içmeye devam ediyorum haftaya lokösit baktıracağım inşallah sıfıra yada 1 2 e düşmüştür.
Bence sen bir mikroskop al ve kendin lokosit durumuna bak cok kolay bakiliyor. Cam lama damlatip mikroskop altina koyuyorsun, mm kareye düsen lokosit miktarini sayiyorsun. Enfeksiyon durumunu ögrenirsin.
abi aklına sokarsan yapar valla:D, ama bu lökosit içinde sanırım ileri teknolojili bir mikroskopmu lazım ? ve arkadaşlar bugünde dedi mesela zaferde 0 çıkan lökosit muhsinde neden 7-8 çıkıyor veya zaferde yoğun lökosit yine muhsinde neden 3-4 çıkıyor benimde aklıma bu takıldı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

canadianguy1 yazdı:
kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı: Kadir abi kullandığım masaj aleti gercekten çok iyi her hafta 500 tl para ödüyordum masaja... şimdi param cebimde kalıyor işe yarıyormu zamanla göreceğiz şuan abtibiyotikleri içmeye devam ediyorum haftaya lokösit baktıracağım inşallah sıfıra yada 1 2 e düşmüştür.
abi aklına sokarsan yapar valla:D, ama bu lökosit içinde sanırım ileri teknolojili bir mikroskopmu lazım ? ve arkadaşlar bugünde dedi mesela zaferde 0 çıkan lökosit muhsinde neden 7-8 çıkıyor veya zaferde yoğun lökosit yine muhsinde neden 3-4 çıkıyor benimde aklıma bu takıldı
Cok ileri teknoloji olmasina gerek yok ama iyi bir mikroskop.olmasi lazim tabiki. Bazen degisebilir, masaj olmadan bir hafta beklemek lazim saglikli sonuc icin.
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
canadianguy1 yazdı:
kadir yazdı: Gercekten seni tebrik ediyorum turgut kardesim. Vallahi super.
Cok ileri teknoloji olmasina gerek yok ama iyi bir mikroskop.olmasi lazim tabiki. Bazen degisebilir, masaj olmadan bir hafta beklemek lazim saglikli sonuc icin.
Kadir abi bildigin model marka var mi? Bunu bende dusunuyordum ciddi ciddi. Dr.lara yalvarmaktan biktim usandim artik. Alirim hepsini ben yaparim. Eczaci arkadasim da var alir ant. icerim. Okumadigimiz makale kalmadi zaten artik lanet olsun ya. Canadian arkadasin insaat muhendisi benzetmesini cok begendim. Bunlari ben mi dusunucem ya? Parasini veriyorum dr.lara ton ton bir ise yaradiklari yok.(prostatit konusunda)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim bildigim bir marka ve model yok. Ama tıbbi aletler satan yerler vardır...amaca uygun cok pahalı olmayan bir mikroskop diye arastirabilirsin. Cok iyi olur. Bir iki kisi öncüluk etse herkes ögrenir.
canadianguy1

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:
canadianguy1 yazdı: abi aklına sokarsan yapar valla:D, ama bu lökosit içinde sanırım ileri teknolojili bir mikroskopmu lazım ? ve arkadaşlar bugünde dedi mesela zaferde 0 çıkan lökosit muhsinde neden 7-8 çıkıyor veya zaferde yoğun lökosit yine muhsinde neden 3-4 çıkıyor benimde aklıma bu takıldı
Kadir abi bildigin model marka var mi? Bunu bende dusunuyordum ciddi ciddi. Dr.lara yalvarmaktan biktim usandim artik. Alirim hepsini ben yaparim. Eczaci arkadasim da var alir ant. icerim. Okumadigimiz makale kalmadi zaten artik lanet olsun ya. Canadian arkadasin insaat muhendisi benzetmesini cok begendim. Bunlari ben mi dusunucem ya? Parasini veriyorum dr.lara ton ton bir ise yaradiklari yok.(prostatit konusunda)
vallahi mantıklı zaten zafer hoca döndürüp dolaştırıp aynı antileri veriyor ürologlarda öyle,enfeksiyoncu harici para vermeye gerek yok sürekli hocam eczacı arkadaşın filan varsa
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

canadianguy1 yazdı:ileride açacağım çok yönlü prostatit kliniğine turgutu özel masasjı olarak alacağım ,yeri hazır.
:)
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı: Turgut kardesim kendi kendine masaj yapanlari cok takdir ediyorum gercekten. En azindan masaj masrafi vermiyorsun ve prostat asini kanalları aciliyor.
Eyvallah Kadir abim keşke bir işe yarasa yaptığım masaj. Lokösit için birisinin öğretmesi lazım birde ben aynı günde farklı doktorlara lokösit baktırdım biri 6 7 dedi diğeri çok yoğun lokösitin var sayılmıyor dedi. Hangisi doğru söylüyor bilemiyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı: Kadir abi kullandığım masaj aleti gercekten çok iyi her hafta 500 tl para ödüyordum masaja... şimdi param cebimde kalıyor işe yarıyormu zamanla göreceğiz şuan abtibiyotikleri içmeye devam ediyorum haftaya lokösit baktıracağım inşallah sıfıra yada 1 2 e düşmüştür.
Eyvallah Kadir abim keşke bir işe yarasa yaptığım masaj. Lokösit için birisinin öğretmesi lazım birde ben aynı günde farklı doktorlara lokösit baktırdım biri 6 7 dedi diğeri çok yoğun lokösitin var sayılmıyor dedi. Hangisi doğru söylüyor bilemiyorum.
Ayni gün ise ilk masaj ile daha sonraki masaj arasinda fark olabilir. O işte yalan olmaz zaten. Onu gittigin drlardan birinden ogrenirsin. Sana yardimci olurlar bence. Lokosit saymayi ögretirler. Ben laboratuarda kendim cok bakmisligim vardir mikroskoba kendi lokositimi saymisimdir.
canadianguy1

kadir yazdı:
canadianguy1 yazdı:ileride açacağım çok yönlü prostatit kliniğine turgutu özel masasjı olarak alacağım ,yeri hazır.
düşünsene abi 10000 m2 bir klinik,ayrı ayrı odaları bekleme odalarından tutun her bir işlem için ayrı oda Klinikte 3 ürolog var biri tecrübeli ,biri genç dinamik literatürü takip eden ,biride stajyer kendini geliştiren,ilk gittiğinizde 3 doktor yanyana sizin tüm hikayenizi dinliyor , kan testleriniz ultrasonunuzun vs yapıldığı bir oda var ayrıca ön muayene ile beraber dosyanız oluşturuluyor hikayeniz kaydediliyor, prostat el muayeneniz yapılıyor durumunuza göre tüm görüntüleme yöntemleri mr,ultrason mevcut klinikte, lökositin en doğru bakıldığı ekipmanlar var ,kültür pcr ın yapıldığı labaratuvar hemen yanında hassas çalışılıyor baya numuneleri alıp veriyorsunuz anında, hatta bu labdaki mikrobiyoloji uzmanı kendini bu alanda geliştirmiş oda yorumunu yapıyor ,ftrci var özel beslenme planı için diyetisyen bile var danışmak isteyen için,buna göre kişiye özel tedavi planınız oluşturuluyor adım adım pelvik terapi,masaj,akapunktur,ozon,antibiyotik vs vs hatta saunasıda benden olsun kalsifikasyonları eritelim eşzamanlı, masajcı Turgut tabiki,psikolog var ihtiyacı olana, geniş ferah bir kompleks, her birşey için ayrı şehre ayrı doktorlara gitmek zorunda kalmıyorsunuz ,iyi para ödüyorsunuz ama verdiğinize değiyor hiçbir soru işareti kalmıyor kafada,en önemlisi ordaki doktorlar baya bilgili tecrübeli hiç zaman kaybettirmeden en doğru tedaviyi yapıyorlar düşünsenize,biraz hayal gibi oldu ama bu doktorlar ve ekibi bulunursa ilerde en baba projeyi çizerim onlara :D tsunami ,nükleer silah yıkamaz orayı valla ultra korumalı :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Çok güzel proje kardeşim, 20 milyon dolara bakar senin dedigin saglik tesisi mülkü ile beraber kiralik yer olmaz. Ama prostatit hastasi ile o para toplanmaz :)
Turgutkavlak

kadir yazdı:
Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı: Gercekten seni tebrik ediyorum turgut kardesim. Vallahi super.
Ayni gün ise ilk masaj ile daha sonraki masaj arasinda fark olabilir. O işte yalan olmaz zaten. Onu gittigin drlardan birinden ogrenirsin. Sana yardimci olurlar bence. Lokosit saymayi ögretirler. Ben laboratuarda kendim cok bakmisligim vardir mikroskoba kendi lokositimi saymisimdir.
Haftaya doktora gideceğim rica edeyim kendimde bakayım öğretsin bana
Turgutkavlak

kadir yazdı:Çok güzel proje kardeşim, 20 milyon dolara bakar senin dedigin saglik tesisi mülkü ile beraber kiralik yer olmaz. Ama prostatit hastasi ile o para toplanmaz :)
Güzel hayaller kuruyorsun kardeşim sen en iyisi merdiven altı yap bu işi ben ordada masaj yaparım :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Turgutkavlak yazdı:
kadir yazdı:Çok güzel proje kardeşim, 20 milyon dolara bakar senin dedigin saglik tesisi mülkü ile beraber kiralik yer olmaz. Ama prostatit hastasi ile o para toplanmaz :)
Güzel hayaller kuruyorsun kardeşim sen en iyisi merdiven altı yap bu işi ben ordada masaj yaparım :)
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Kadir abi o halde tekrar mi lökosit baktırayım ben şimdi ? 3 sefer de lökosit çıkmaması Zafer hoca da tesadüf olamaz. Ya da beni sevmedi de söylemiyor ne bileyim. Muhsine gitsem yarın lökosit bulur kesin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Cikmiyorsa prostatta enfeksiyon yok demektir kardesim. Önceden varsa simdi yoksa demekki enfeksiyon gecmis, inflamasyon kalmis. Nsaii antienflamatuar ilaclar, idrar sikintin varsa alfabloker ilaclar kullan dr tavsiyesi ile. Ayrica doku hasari icin suplementler kullan. Pelvik agrin varsada egzersize yönel.
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Bende bu cihazın daha iyisi var Kanadadan aldım fakat masaj yapamıyorum kullanmak nasip olmuyor bir türlü
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Kadir abi üretra kaşıntısı falan da var bu arada, pzt PCR yaptıracağım idrardan varmı başka önerin ? Belki cybh vardır bulamadığım. Bu sefer synevo da test vereceğim. Belki üreme olmuyor ama 4 yıldır kp hastasıyım biliyorum garip giden birşey var.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim idrardanda yap ama prostat sıvisı yada menidende yaptirsan daha iyi olur.