Prostat sıvı lökosit nedir?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
prostatiniseveyim

Re: Prostat sıvı lökosit nedir?

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Vaziyet alin az sonra ortalik karisacak namahreme dokunuyon cengiz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

prostatiniseveyim yazdı:Vaziyet alin az sonra ortalik karisacak namahreme dokunuyon cengiz
Ps mrb,
Kimsenin vaziyet almasina gerek yok..prostatin enfekte olup olmadigini ancak ve ancak prostat sivisi lokositine bakarak anlayabilirsiniz..ve tahlil sonucunda cikan lokosit miktarina gore İM ve oral antibiotikler kullanmaniz lazim
Ve periyodik olarak prst sivisini kontrol ederek antbiotik kullanip kullanmiyacaginizi ogrenebilirsiniz.Bir kere antbiotik alip iyilesmeniz mumkun degil.Zafer hoca ne yapsin adam lokositi dusurmus stabil hale getirmis sen birdaha ugramamissin..ben hocaya 50 defa gitmisim..100 e yakin igne yemisim hilafsiz 50 defa prostat sivisi lokosit sayisina bakilmis..kardesim bu hastalik ilgi ister..pesini birakmamaniz lazim...doktor senin pesinden kosmaz sen dr un pesini birakmayacaksin...bir kere antb kullanmakla sak diye gecmiyor bu meret...bir kere prostat glandina yerlesmis bu bakteriler...yapisi sunger gibi binlerce gozenek var ici bakteri dolu...antb kolay nufuz edemiyor...ustune gideceksin...birakmayacaksin ...bu is maalesef kolay degil... ben bu sekilde iyilestim cok sukur semptomlar sifirlandi.Bu meret hastalikta kendi doktorunuz olacaksiniz....lokosit 3-4 e indi diyelim..is bitmedi takib edeceksin..cunku bir muddet sonra tekrar cogaliyor..birakirsan dahada artiyor...bakteriler bolunerek cogaliyor...firsat vermeyeceksin...buradada klasik semptomlari tartisiyorsunuz bunlar zaten belli seyler...onu tartisacaginiza kim ne kullanmis...nasil iyilesmis onu tartisin..bosu bosuna zaman kaybediyorsunuz.Sicaklik,alfablokerler,agri kesiciler sadece gecici cozumlerdir anlik rahatlatir...bu isin cozumu bakterileri temizlemekten yada baski altina almaktan gecer.Stres,usutme gibi immun sistemi cokerten seylerden sakinmak sart.Bagisiklik siistemini son derece guclu tutmak gerekir bunun icin ozel supplementler kullanmak lazim...bromelain,guercetin,propolis,ligone,omega3.
Cinsel iliskiyi kesinlikle korunarak yapmaniz sart...zaten hassas olan prostat vajenden hemen mikrop kapip nuksediyor.Bu aksamlik bu kadar.
Slmlar.
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Benim anlayamadigim bir husus daha var; nedenini merak ediyorum. Benim masaj sonrasi sivida 15 16 lokosit goruldu. Hemen ardindan (ayni sivi hali hazirda kanaldayken) idrar ornegi verdim. Ve bu sivi idrarla birlikte kaba inmesi lazim diye dusunuyorum ki zaten masaj sonrasi idrar ornegi istenmesinin nedeni bu. Yani idrara da prostat sivisi bulas oluyor. Fakat bahsettigim ornekte lokosit saptanamiyor. Neden?
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Cengiz yazdı:
kadir yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Vaziyet alin az sonra ortalik karisacak namahreme dokunuyon cengiz
Ps mrb,
Kimsenin vaziyet almasina gerek yok..prostatin enfekte olup olmadigini ancak ve ancak prostat sivisi lokositine bakarak anlayabilirsiniz..ve tahlil sonucunda cikan lokosit miktarina gore İM ve oral antibiotikler kullanmaniz lazim
Ve periyodik olarak prst sivisini kontrol ederek antbiotik kullanip kullanmiyacaginizi ogrenebilirsiniz.Bir kere antbiotik alip iyilesmeniz mumkun degil.Zafer hoca ne yapsin adam lokositi dusurmus stabil hale getirmis sen birdaha ugramamissin..ben hocaya 50 defa gitmisim..100 e yakin igne yemisim hilafsiz 50 defa prostat sivisi lokosit sayisina bakilmis..kardesim bu hastalik ilgi ister..pesini birakmamaniz lazim...doktor senin pesinden kosmaz sen dr un pesini birakmayacaksin...bir kere antb kullanmakla sak diye gecmiyor bu meret...bir kere prostat glandina yerlesmis bu bakteriler...yapisi sunger gibi binlerce gozenek var ici bakteri dolu...antb kolay nufuz edemiyor...ustune gideceksin...birakmayacaksin ...bu is maalesef kolay degil... ben bu sekilde iyilestim cok sukur semptomlar sifirlandi.Bu meret hastalikta kendi doktorunuz olacaksiniz....lokosit 3-4 e indi diyelim..is bitmedi takib edeceksin..cunku bir muddet sonra tekrar cogaliyor..birakirsan dahada artiyor...bakteriler bolunerek cogaliyor...firsat vermeyeceksin...buradada klasik semptomlari tartisiyorsunuz bunlar zaten belli seyler...onu tartisacaginiza kim ne kullanmis...nasil iyilesmis onu tartisin..bosu bosuna zaman kaybediyorsunuz.Sicaklik,alfablokerler,agri kesiciler sadece gecici cozumlerdir anlik rahatlatir...bu isin cozumu bakterileri temizlemekten yada baski altina almaktan gecer.Stres,usutme gibi immun sistemi cokerten seylerden sakinmak sart.Bagisiklik siistemini son derece guclu tutmak gerekir bunun icin ozel supplementler kullanmak lazim...bromelain,guercetin,propolis,ligone,omega3.
Cinsel iliskiyi kesinlikle korunarak yapmaniz sart...zaten hassas olan prostat vajenden hemen mikrop kapip nuksediyor.Bu aksamlik bu kadar.
Slmlar.
Verdiginiz bilgiler icin cok trsekkurler.Cogunu sizin sayenizde hepimiz belledik zaten.Prostat sivisindaki lokosit bence bos is.Burdada bircok yabanci kaynak tercume edildi.Hicbirinde prostat sivisi baz alinmamisti.Bu isin bilimsel kanitlanmis en önemli teshis yöntemi 4 kap yöntemidir.Bundada prostat masajsiz idrar ve prostat masajindan sonraki idrar ve sürüntü incelenip karsilastirilir.Yillardir dûnyanin dört bir yanindan bilim adamlari bunu kabul etmis.Prostat sivi lokositini baz almanislar ve almiyorlar.Burada biz hastalardada suc bulmus ve takip yapmadigimizi yarim biraktigizi söylemissiniz.Zafer hocanin sucu deilmis bu.O zaman ben size ve diger arkadalara soruyorum.Bir dojtora gittiniz ve tedavi etti sizi.'tamam düzeldin birseyin yok'dedi.Sende gittin bir hafta sonra tekrar basladi hastalik ne yaprsiniz?yada bunca insan ne yapti??yine ayni doktora mi gidersiniz yoksa sifayi baska dojtorda mi ararsiniz??? Ben sahsen Zafer hocanin tedavisinden sonra iyilestin birseyin yok demesine ragmen her ihtimale kultur yspmasini istedim.O da yine kendi hastanesinde kultur yapti temuz cikti.Bak gordunmu dedi.Bir muddet sonra nuksetti.Yeni bu illete yakalanan tam da bilgisi olmayan ne yapar???Baska doktora sonra yine baskasina gittim.2 seneye yakin antibiyotik ictim.Dise dokunur fayda da gôrmedim.Cogumuz belkide tamamizda boyle yspmistir sanirim.Eger Zaferchoca uyarsa bak bir muddet sonra nujsedebilir tekrar gelmen lazim deseydi is degisirdi.Sen iyilestin artik diyen doktora nuksettikten sonra kinse guvenmez bence.
Sevgili kardesim,
4 kap testi, uriner sistemdeki enfeksiyonun hangi bolgede lokalize oldugunu belirlemek icin yapilan bir tani testidir..elmalarla armutlari birbirine karistirmayalim.
Kaldiki ben bu testi ilk akut donemlerimde defalarca yaptirdim.Enfeksiyonun prostatta oldugunu ogrendigimizde zaten periyodik kontrol icin 4kap testine gerek kalmaz.Bu bir,ikincisi..suruntu seklinde alinan ornek yeterli taniyi vermez...nedeni su; pamukla alinan suruntu ornegi pamuga bulasir ve bir tup icine konarak laba gitmesi icin birkenarda bekletilir.bu bekleme suresi orneklerin birikmesi ile alakalidir...cunku disardaki lablara fason yaptirilir bazi hastanelerde.Bu bekleme suresince zaten pamuk kuruyor, ornek ozelligini kaybediyor.Prostat sivisinin bir lama damlatilarak aninda mikroskop altinda incelenmesi daha dogrudur..ben bunu forumda defalarca yazdim.ben niye sizi sucluluk ve sucsuzlukla itham edeyim mubarek...isteyen istedigi tedaviyi uygular..ben bu yontemle iyilestigimi yaziyorum..hatta uyguladigim tedavi sekliyle bu forumda iyilesme yoluna giren ve %98 iyi olan arkadaslarimiz var... tedavinizin ustune gidin diye ustune basa basa soyluyorum...burada babamin hayrinami yaziyorum..hasta arkadaslara bir nebze faydam olsun diye yaziyorum..yoksa bana ne ? Ben yogun bir adamim isimi gucumu birakip buraya zaman ayiriyorum.Neyse kardesim 4 kap testi konusu dedigim gibidir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

NeverGiveUp yazdı:Benim anlayamadigim bir husus daha var; nedenini merak ediyorum. Benim masaj sonrasi sivida 15 16 lokosit goruldu. Hemen ardindan (ayni sivi hali hazirda kanaldayken) idrar ornegi verdim. Ve bu sivi idrarla birlikte kaba inmesi lazim diye dusunuyorum ki zaten masaj sonrasi idrar ornegi istenmesinin nedeni bu. Yani idrara da prostat sivisi bulas oluyor. Fakat bahsettigim ornekte lokosit saptanamiyor. Neden?
Ozan mrb,
Prostat sivisindaki 15-16 lokosit senin prostatin icindeki lokosit, sonrasinda idrar geciyor ama..lokosit idrarin icinde genis bir alana yayildigi icin gorulmuyor.Bu senin uriner sistemindeki enfeksiyonun sadece prostatta lokalize oldugunu gosterir.Mesaneninde temiz olduguna delalettir.
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Tesekkur ederim bilgi icin agbi, selamlar.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

NeverGiveUp yazdı:Tesekkur ederim bilgi icin agbi, selamlar.
Bende tesekkur ederim Ozan))
prostatiniseveyim

Olay suraya dogru gidyo 4 kap testi mi lokosit sayimimi dogru

4 kap testi eski bi yontem kronik prostatitte cogu zaman iltihap hucresi bulunmadigindan bu tesstten vazgecilmis ayni seklide lokpsit sayida dogru bi sonuc vermio teste 31 cekip giderseniz sayi dusuk cikar 20 gun bekleyipte giderseniz yuksrk cikar dolayisiyla sayi neye gore dusuk neye gore yuksek ayrica prostat sivisinda lokosit sayisi 10 un uzerinde olursa su antibiotik 20 nin uzerinde olursa bu antibiotik diye bi uygulama yok en dogru sey kulturse mikrobun cinsi belliyse en anlammli tedavi budur

Zaten cogu kimse diyorki agrimiz artiyor hocaya gidiyoruz lokosit sayimi yuksek cikiyo ilac veriuo agri azaliyo bakiyoruz sayi dusmus bak bu orn3k te adam gidip agrim artti dediginde de hoca ayni ilaci yazar bu test sonucu deistirmiyo sadece bi antibiotik verirken adam kendini guvene aliyo lokositi gordum bastim antibiotihi diye

Ee ben nolcam idrarda 0 lokosit prostat sivisinsa 0 lokosit hocaya gottim supersin dedi ilac vermedi enfeksiyoncuya hittim kultur yapti ureaplasma cikti 15 gun antibiotik yazdi

Cengiz ne der bilmiom ama hocanin yonteminde iyilestiren durum loksitleri saymasi degil ilac yazmasi

Daha oncede yazdim b3nim iyi bir diyalogum oldu iyi bir insan bence elinden gelni yapiyo belki para belki samimiyet ama sizin icin cabalayan birini gorunce iyi hissediyorsunuz tabi her gun ayni modda olmayabilir

Yalniz bu isi cozmus dunyadaki tek tedaviyo bulmus herkes ona gitmeli. Lokosit saydirmali sayilmazsa iyilesemezsiniz diye bir durum yok

Forumu okuyunca burdan bu anlasiliyor herkesin ona gitmesi gerekiyo herkesi iyilestiriyo gibi bi imaj olusmus cengiz bu imaji gecerliligini sorgulamak icin acmia bu basligi

Uzak diyarlardaki arkadaslar istanbula gidince iyilesrcez diye dusunuyolar yokkk oyle bi durum ben her gun burdayim iyilesemedim daha

Uzun lafin kisasi antibiotik yazmak icin lokosit saymaya gerek yok yada yapilan sayim sonucu verilecek ilaci deistirmiyo

Ayni ilaclari memleketinizee birisi size parmak muamelesi yapmadan da yazsa iylesrbilrisiniz

Tamam mi devam mi

Kadir abinin bilgisi cok fazla burda paylasiyor allah razi olsun ve iyilesmis ne mutlu ona burda da hala yazarak sevap kazaniyor

Yalniz olayin bir de ayni seyleri yapipta iyilesmeyenler boyutu var bu durumda yapilan islemin lokosit sayiminin kesin dogru ve tek yontem oldugu tezi gecersiz kaliyo

Ha evt sizin iyilesmenize vesile olmus ama ne yazikki heryerde gecer yontem degil olay antibiotik icmekte birazdan abitter de gelir ben d3mistim der ve bu isler surer gider

Birbirini iyo taniyanlarin oldugu ortamlarda yapilan politik tartismalarda kimin ne diyecegi muhabbetin ne yone gidecegi bastan bellidir

Bizimkide ona dondu sagci solcu muhabbeti gibi

Biraz d3gisik tepkiler verinde biz de sasiralim valla

Yazacagim bir suru sey var alacagim cevaplar belli oldugu icin yazamiyorum heyecani yok
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

4 kap testi zamanında kabul edilmiş bir test olsa da artık yapan doktor bulmak neredeyse imkansız.zamanında kabul görmüş ve uygulanmış bir tanı yöntemi şimdi hiç bir doktor tarafından uygulanmıyor.neden peki? çünkü bu yöntemin bir işe yaramadığı bir gerçek.bu şuna benzer eskiden sigara içmeye mekrur derlerdi çünkü eski insanlar sigaranın zararını bilmezlerdi.zararını yada faydasını bilmedikleri şey hakkında ne diyebilirler.şimdi ise sigaranın dünyanın en zararlı şeyi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış durumda.buna göre de sigara içki kadar haramdır.neyse örnek pek olmasa da bir şeyler ifade etmiştir.kaldı ki prostat sıvısına bakarak tanı koyma yöntemi benim bildiğim bir çok profesör doktor tarafndan uygulanıyor.elbet uygulamayanlarda var.ama benim bildiğim iyi profesörlerin hepsi uyguluyor.yani altın standartı neden kimse uygulamıyor peki? 50 senelik doktorların hiç biri neden uygulamıyor.çünkü geçerliliği yok artık.
baran

Mesaj gönderen baran »

PROSTATİNİSEVEYİN kardeşim valla hiç yazmamış bir sürü üyemiz ve bizi takip edip üye olmaya korkan bi sürü prostatit arkadaş var
senin istediğin onlarda onları dürt bence
freeman

Mesaj gönderen freeman »

prostatiniseveyim yazdı:Olay suraya dogru gidyo 4 kap testi mi lokosit sayimimi dogru

4 kap testi eski bi yontem kronik prostatitte cogu zaman iltihap hucresi bulunmadigindan bu tesstten vazgecilmis ayni seklide lokpsit sayida dogru bi sonuc vermio teste 31 cekip giderseniz sayi dusuk cikar 20 gun bekleyipte giderseniz yuksrk cikar dolayisiyla sayi neye gore dusuk neye gore yuksek ayrica prostat sivisinda lokosit sayisi 10 un uzerinde olursa su antibiotik 20 nin uzerinde olursa bu antibiotik diye bi uygulama yok en dogru sey kulturse mikrobun cinsi belliyse en anlammli tedavi budur

Zaten cogu kimse diyorki agrimiz artiyor hocaya gidiyoruz lokosit sayimi yuksek cikiyo ilac veriuo agri azaliyo bakiyoruz sayi dusmus bak bu orn3k te adam gidip agrim artti dediginde de hoca ayni ilaci yazar bu test sonucu deistirmiyo sadece bi antibiotik verirken adam kendini guvene aliyo lokositi gordum bastim antibiotihi diye

Ee ben nolcam idrarda 0 lokosit prostat sivisinsa 0 lokosit hocaya gottim supersin dedi ilac vermedi enfeksiyoncuya hittim kultur yapti ureaplasma cikti 15 gun antibiotik yazdi

Cengiz ne der bilmiom ama hocanin yonteminde iyilestiren durum loksitleri saymasi degil ilac yazmasi

Daha oncede yazdim b3nim iyi bir diyalogum oldu iyi bir insan bence elinden gelni yapiyo belki para belki samimiyet ama sizin icin cabalayan birini gorunce iyi hissediyorsunuz tabi her gun ayni modda olmayabilir

Yalniz bu isi cozmus dunyadaki tek tedaviyo bulmus herkes ona gitmeli. Lokosit saydirmali sayilmazsa iyilesemezsiniz diye bir durum yok

Forumu okuyunca burdan bu anlasiliyor herkesin ona gitmesi gerekiyo herkesi iyilestiriyo gibi bi imaj olusmus cengiz bu imaji gecerliligini sorgulamak icin acmia bu basligi

Uzak diyarlardaki arkadaslar istanbula gidince iyilesrcez diye dusunuyolar yokkk oyle bi durum ben her gun burdayim iyilesemedim daha

Uzun lafin kisasi antibiotik yazmak icin lokosit saymaya gerek yok yada yapilan sayim sonucu verilecek ilaci deistirmiyo

Ayni ilaclari memleketinizee birisi size parmak muamelesi yapmadan da yazsa iylesrbilrisiniz

Tamam mi devam mi

Kadir abinin bilgisi cok fazla burda paylasiyor allah razi olsun ve iyilesmis ne mutlu ona burda da hala yazarak sevap kazaniyor

Yalniz olayin bir de ayni seyleri yapipta iyilesmeyenler boyutu var bu durumda yapilan islemin lokosit sayiminin kesin dogru ve tek yontem oldugu tezi gecersiz kaliyo

Ha evt sizin iyilesmenize vesile olmus ama ne yazikki heryerde gecer yontem degil olay antibiotik icmekte birazdan abitter de gelir ben d3mistim der ve bu isler surer gider

Birbirini iyo taniyanlarin oldugu ortamlarda yapilan politik tartismalarda kimin ne diyecegi muhabbetin ne yone gidecegi bastan bellidir

Yazacagim bir suru sey var alacagim cevaplar belli oldugu icin yazamiyorum heyecani yok
senin gittiğin enfeksiyoncu hangisi? sperm testinde mi bulundu bakteri ?
prostatiniseveyim

baran yazdı:PROSTATİNİSEVEYİN kardeşim valla hiç yazmamış bir sürü üyemiz ve bizi takip edip üye olmaya korkan bi sürü prostatit arkadaş var
senin istediğin onlarda onları dürt bence

Kardes bnm derdim iyilesmek insallah nasip olur

Belli bir yontemide yok iyilesmeye goturen

Duzemli beslenme duzenli spor moral motivasyon

Dolayisyla millete bir faydam olacagini zannetmiyorum ve kimseylede ugrasamam herkes bir cins iyilesmek isteyen akilli adam iyilesir ve gider

Aq bana mi kaldi elimd3n g3leni yaptim ben

bilim adami olmadan bu isi cozmek mumkun degil

Bu yastan sonra

Tip okuyacam d3s3m 10 sene oku ondan sonra guneydoguda zorunlu hizmet yapmadan diplomani vermesinler sana hadi onuda yaptin arastirma yapacam desem kimse fon saglamaz

Amerikali.zenginler bilimsel arastirmalara bir suru bagista bulunuyor

Surda bilim icin elimizi cebimize atalim desem kimse 3 lira vermez

ama gelin ben care buldum sizi iylestircem bastirin parayi desem kosarlar hic acimazlar paraya yuzde seksen iyilsetim nr demk bu aq bi hastaliktan ya iyilesirsin ya iyilesemzsin yuzde 80 iyilesen adanm hala hastayim dihemeijor aq aama sikim hiyar diyene tuzlugu alir kosarlar bir de ustune milyarlar harciyorlar

Bir gun z3ngin olursam prostat arastirmalarina para verecem insallah

Allah yolunda infak edeceginiz paradan bir miktarini bilim icin ayirin o da sevap
baran

Mesaj gönderen baran »

freeman yazdı:
prostatiniseveyim yazdı:Olay suraya dogru gidyo 4 kap testi mi lokosit sayimimi dogru

Tamam mi devam mi

senin gittiğin enfeksiyoncu hangisi? sperm testinde mi bulundu bakteri ?
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Geçen sene üniversite hastanesinde dört kap testini zorla da olsa yaptırmıştım. Lökosit çıkmadı lakin Staphylococcus aureus bakterisi çıkmıştı. Doktor örnrği alırken penis ucunu lam ve kapların içine değdirmişti. Bu bakteri cilt florasında bulunan bir bakteri. Daha sonra İstanbula geldiğimde enjeksiyon için oradaki doktor pcr testi yapacağız onun için prostat sıvısına bakmam gerekiyor demişti ve o da prostat masajı sonrası örnek almış, ne bakteri çıkmış ne de lokosit çıkmıştı. Adana da ki sonuçların da penis değdirilerek yapıldığı için yanlış olduğunu söylemişti.Ama sen prostatitsin demişti.Sonra 4 enjeksiyon oldum, kutu kutu antibiyotik kullandım.Benim ağrılar geçmedi. Herkese acil şifalar. Haftasonu kafaları dağıtın. Mesela sinamaya gidin.Hadi kalın sağlıcakla.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar herkesin yazdıklarını tek tek okudum ve ben artık şuna inanıyorum. Bu hastalıkta semptomlarda da ,tedaviye ulaşmak için izlenen yöntemlerde de belli bir standart yok. Kişiye özel bir durum gibi birsey.

Örnek 1-
Kadir abinin uyguladığı yöntem. Ne kadar az lökosit okadar yüksek hayat kalitesi. Lökosit in sabit kalması =enfeksiyon olmaması.
Ama gel gelelim ahmet kardeşim. Sıfır lökosit diyor ama ureaplasma uremis ve kendisi semptom olarakta rahatsız.(PS lökosit ölümünde hata olabilir mi bilemiyorum)

Yukarıda 4 kap testi ile prostat sıvısı lökosit incelenmesi kıyaslanmıs. 4 kap testinin esas amacı zaten enfeksiyonun kaynağının bulunması. Idrar yolunda mı var yoksa prostatta mı ya da testislerde mi bir enfeksiyon var. Zaten teşhis konulduktan sonra tedavi aşamasında bi önemi kalmıyor ki bu testin.
PS lökosit kontrolü yine en mantıklı secenek olarak kalıyor ama yine üstüne basa basa söylüyorum tek gerçek buda değil.Tamam bu hastalıkta pes etmemek gerek mücadele lazim fakat öyle an geliyor ki 5 ayri hastada 5 farklı durum ortaya çıkabiliyor. Ben diyorum ben bundan fayda gördüm, o sana fayda etmiyor. Senin fayda gördüğün sistem ötekinde çöküyor. Isin özü herkes kendisini iyileştirecek tedavi şeklini bulmak zorunda.

Bazen fikir beyan etmiyorum çünkü kitlenip kalıyorum. Hani.ben fayda görüyorum ama bi başkası görmüyor. Antibiyotik icip fayda görüyorum, fayda görmeyene Hakikaten diyecek birşey bulamıyorum bazen. Gerçekten insan bu hastaligin cahili kalıyor ne kadar araştirsada.araştırıp birşeyler katan arkadaşlara sonsuz saygılar sunuyorum. Baş tacisiniz. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Ve en nihayetinde kimse kızmasın ama bence öncelik hayat kalitesini yükseltmek olmalı. Kesin iyileşme beklemek zor ve uzun bir süreç oldugu icin hali hazirda birçok arkadasimizin moralini bozuyor. Ya hep ya hic diyorlar sanki. Keşke oyle olsa ama ben o işin imkansız değil ama çok zor olduğu kanısındayım. O yüzden hayati tat alacak şekilde yaşamaya ve o seviyeye gelmeye odaklanalim. Oraya ulasirsak bir adım sonrası kesin tedavi olur belkide.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Evet bu hoca ve uyguladığı yöntem de çözümlerden biri başarıya ulaşanlar zannedersem forumda 3 kişi aynı şekilde Mehmet Ardıç ın yönteminden de 3 . Ayhan beyin dediği fosfomisin İ ve 3 ay baktrim ve tetradox U ve 3 ay cialis tedavilerini henüz uygulayan yok . O nedenle diyorum forum bazen bizi tek tipliliğe düşürüyor .
Lökosit sıvısına bakmakla hastanın şikayetlerini dinleyen dr arasında bence çok fark yok sonuçta ikisi de kültür olmadan tahmin ve tecrübeleri doğrultusunda antibiyotik reçete ediyor . İğne tabi dağa hızlı etki ediyor diye düşünüyoruz ama bazı dr ler bu fikirde değil