Hemoroid mi prostatit mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kartallihk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hemoroid mi prostatit mi?

Mesaj gönderen kartallihk »

Bazen 1 hafta çok rahatım diyorum, sonra tekrar altımda dolgunluk hissi ve makat ve penis arası ağrı başlıyor. 1 ay hiç olmadı galiba bitiyor derken tekrar başlıyor. Hani yutkunursunuz boğazınız ağrır bunun gibi bir durum oluyor. İdrar tutmayı sağlayan kasları kastığımda yanma oluşuyor. Makat bölgemde kaşıntı var ve büyük abdestim gelmiş hissi oluyor sürekli. Oturarak çalıştığın için altımda huzursuz bir ağrı. Prostatit mi yoksa makat çatlağı mı? Yoksa birbiri ile ilişkisi var mı? Bazen ağrı olunca ayak parmak uçlarına kadar dağılıyor. Hemoroid için genel cerraha gidicem. Eğer hemoroid değilsem üroloğa gidicem tekrar. Bazen zamanı geri almak o huzurlu günlere dönmek isityorum ama malesef olmuyor.
erenqwerty
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Hemoroid mi prostatit mi?

Mesaj gönderen erenqwerty »

kartallihk yazdı:Bazen 1 hafta çok rahatım diyorum, sonra tekrar altımda dolgunluk hissi ve makat ve penis arası ağrı başlıyor. 1 ay hiç olmadı galiba bitiyor derken tekrar başlıyor. Hani yutkunursunuz boğazınız ağrır bunun gibi bir durum oluyor. İdrar tutmayı sağlayan kasları kastığımda yanma oluşuyor. Makat bölgemde kaşıntı var ve büyük abdestim gelmiş hissi oluyor sürekli. Oturarak çalıştığın için altımda huzursuz bir ağrı. Prostatit mi yoksa makat çatlağı mı? Yoksa birbiri ile ilişkisi var mı? Bazen ağrı olunca ayak parmak uçlarına kadar dağılıyor. Hemoroid için genel cerraha gidicem. Eğer hemoroid değilsem üroloğa gidicem tekrar. Bazen zamanı geri almak o huzurlu günlere dönmek isityorum ama malesef olmuyor.
Tecrübelerime göre eğer dışkılama anında ağrı sızı olmuyorsa makat bolgende hemoroid değildir. Aynı şeyleri, perine ağrısı sürekli büyük tuvalet var hissini birebir ben de yaşıyorum. Bende extra testis ve penise yayılan ağrılar da var. Özellikle oturmak zulüm. O kadar geriliyor ki.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Hemoroid mi prostatit mi?

Mesaj gönderen alexandro1104 »

kartallihk yazdı:Bazen 1 hafta çok rahatım diyorum, sonra tekrar altımda dolgunluk hissi ve makat ve penis arası ağrı başlıyor. 1 ay hiç olmadı galiba bitiyor derken tekrar başlıyor. Hani yutkunursunuz boğazınız ağrır bunun gibi bir durum oluyor. İdrar tutmayı sağlayan kasları kastığımda yanma oluşuyor. Makat bölgemde kaşıntı var ve büyük abdestim gelmiş hissi oluyor sürekli. Oturarak çalıştığın için altımda huzursuz bir ağrı. Prostatit mi yoksa makat çatlağı mı? Yoksa birbiri ile ilişkisi var mı? Bazen ağrı olunca ayak parmak uçlarına kadar dağılıyor. Hemoroid için genel cerraha gidicem. Eğer hemoroid değilsem üroloğa gidicem tekrar. Bazen zamanı geri almak o huzurlu günlere dönmek isityorum ama malesef olmuyor.
Prostatit kesin var hemoroid için elle kontrol lazım. Genel cerrahiye gidin.