Prostatta kireçlenme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
cyngus06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatta kireçlenme

Mesaj gönderen cyngus06 »

2-3 yıldır prostatit belasıyla uğraşıyorum, geçenlerde ultrason yaptırdım, prostatta kireçlenme var dediler ama doktor bi tedavi vermedi, sıkıntılar cinsel isteksizlik ve sertleşme ile ilgili problemlerim hala var, öneriniz varmı ne yapabilirim?
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Prostatta kireçlenme

Mesaj gönderen techian »

cyngus06 yazdı:2-3 yıldır prostatit belasıyla uğraşıyorum, geçenlerde ultrason yaptırdım, prostatta kireçlenme var dediler ama doktor bi tedavi vermedi, sıkıntılar cinsel isteksizlik ve sertleşme ile ilgili problemlerim hala var, öneriniz varmı ne yapabilirim?
Mikrop temizlendimi benim doktorda kireç için bisey olmaz dedi ama.forumda o kirecin sökülmesi gerektiğini okumustim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kirecin sökülmesi mümkün degil cerrahi operasyon haricinde...nac600 kullanimin faydasi oldugu hakkinda bilimsel yazilar var sadece. Kireclenmenin prostattaki iyilesen doğal skar dokular oldugunu söyleyebilirim. Bu durum için yapilacak bir sey yok kardesim.
cyngus06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cyngus06 »

kadir yazdı:Kirecin sökülmesi mümkün degil cerrahi operasyon haricinde...nac600 kullanimin faydasi oldugu hakkinda bilimsel yazilar var sadece. Kireclenmenin prostattaki iyilesen doğal skar dokular oldugunu söyleyebilirim. Bu durum için yapilacak bir sey yok kardesim.
Peki bu cinsel fonksiyon bozuklukları ile ilgili bir öneriniz var mıdır ? İdrar da ve boşalma sırasında tayzik fazla yok ?