Kuş öldü

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sakatat_0101
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kuş öldü

Mesaj gönderen sakatat_0101 »

Öncelikle merhaba herkese 2015 yılında bu hastalığa yakalandım ama şüpheli ilişkim olmadı varikosel amaliyatı oldum sonda' dan oldu diye düşünüyorum şikayetlerim en üst seviyede yaşadım yaşamaya devam ediyorum bir çok kez iyleştim tekrar rahatsızlandım ama hep bitkisel ilaçlarla iyleştim elimi ayagımı sıcak tutarak gecici olarak iyleştim bu zamana kadar çok gittim hastaneye prostat masaji çok oldum rahatliyorum bir ay sonra tekrar geliyor şikayetler prostat masajindan sonra idarar tahlili meni tahlili alıyor hiç birşey çıkmıyor tesadüf bir arkadaşla takıştım 5 yıl önce igne tadivi olup iyleşmiş bende gidip konya' da iğne tedavisi oldum gecici bir süre iyleştim 5 ay filan sonra nüks etti ereksiyon sorunu hiç olmadı yok gece idrar sorunu yok şikayetim oturunca şiddetli yanma ağrı kasık ağrısı pelvik ağrısı en son bir hastanede emar çekildim prosta tın sol yarısında milimetrik apseler görüldü geçen sene sizler gibi bir çok ilacı kullandım ama sizler kadar tecrübeli ve bilgili değilim
Askeri personelim Azerbaycan da görevdeyim 4 ay sonra Türkiye'ye dönecem
Abilerim ve arkadaş larım bana yardım elinizi uzatmanızı istiyorum bu sayfayı dün keşfettim
adige60

Re: Kuş öldü

Mesaj gönderen adige60 »

Zafer oyman var Bahçelievler medicana da ona bir gözük istersen
sakatat_0101

Evet dün sayfayı keşfettim dün den bu yana okuyorum eski yazıları zafer hocayı öğrendim döner dönmez ilk işim o olacak
Bazen prostatdan penis ucuna bir sıvı geliyor bakıyorum bir damla şefaf su ama yakarak kaşındırarak geliyor
İdrara sıkıştığım zaman kasık bölgemde garip bir ağrı oluyor idrar sanki yokmuş gibi
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Ameliyatda enfeksiyon kapmış olabilirsiniz
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Mutlaka rektal tuşe yaptırıp lökosit baktırın
sakatat_0101