Sık Bosalmak Saglam Nukse Sebep Oldu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Sık Bosalmak Saglam Nukse Sebep Oldu

Mesaj gönderen wolfpack »

Arkadaslar merhaba. Son 2 3 aydir dayanilmaz semptomlari minimuma cekmistim. Bundan istifade yillardir kullanmayi unuttugumuz tabancayi kilifindan cikarip otomatik atista kullaninca saglam nuks yasadim. Idrar problemleri, yanma, dolgunluk hissi, anal kasilmalar ve agrilar hepsi geri geldi maaallah. Bu surecte kendime dikkat da etmedim bagisiklik da dustu sanirim. Zaten biliyordunuz da ben yine teyit acisindan soyleyim ard arda bosalma ve kendine dikkat etmeme prostatit hastasinin ipini ceker. Yine zorlu yoldayiz hayirlisi.
gokhan57
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Sık Bosalmak Saglam Nukse Sebep Oldu

Mesaj gönderen gokhan57 »

Kardeşim aynı şeyi yaşadım. 8 aylık hastayım 3 ay bomba gibiydim.
İdrar hissi geri geldi. Prostat şişti sanırım
Belki toparlar 1haftaya
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Arkadaslar merhaba. Son 2 3 aydir dayanilmaz semptomlari minimuma cekmistim. Bundan istifade yillardir kullanmayi unuttugumuz tabancayi kilifindan cikarip otomatik atista kullaninca saglam nuks yasadim. Idrar problemleri, yanma, dolgunluk hissi, anal kasilmalar ve agrilar hepsi geri geldi maaallah. Bu surecte kendime dikkat da etmedim bagisiklik da dustu sanirim. Zaten biliyordunuz da ben yine teyit acisindan soyleyim ard arda bosalma ve kendine dikkat etmeme prostatit hastasinin ipini ceker. Yine zorlu yoldayiz hayirlisi.
Ah wolfpack kardesim tabancayi kullanirken önce manuelde kullanicaktin...otomatige alman icin acele etmissin. Neyse yine toparlarsin sorun degil. Sen olayi çözdün.
gokhan57

Kadir abi sık ejuklasyon sonrası idrar hissi geri geldi 3 ay kaymak gibiydim.
3 gündür ara ara gün içinde pek olmamakla birlikte akşamları baya var :)
Hızlı toparlar mı doku? 10 15 gün dokunmasam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:Kadir abi sık ejuklasyon sonrası idrar hissi geri geldi 3 ay kaymak gibiydim.
Sık ejekulasyon yarayi patlatir..tamamen kapanmasi lazim inflamasyonlu dokunun. 10-15 gunde toparlar ama yine bir muddet mukerrer ejekülasyon yapmayin.
gokhan57

Abi sen yüzlerce hasta gördün çoğu kişide idrar hissi ama idrar olmaması olayı pek yok sanırım. Benim tek kalan ve geri gelen şeyim bu.
Çok geç mi bitiyor bu his.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

kadir yazdı:
gokhan57 yazdı:Kadir abi sık ejuklasyon sonrası idrar hissi geri geldi 3 ay kaymak gibiydim.
Sık ejekulasyon yarayi patlatir..tamamen kapanmasi lazim inflamasyonlu dokunun. 10-15 gunde toparlar ama yine bir muddet mukerrer ejekülasyon yapmayin.
Abi 3 günde bir ortalama olarak kurtarır mı
gokhan57

BRUCE ben 3 günde 1 yapıyordum.
Bence en az 1 hafta bendeki durumu bu. Kadir abi daha iyi bilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:Abi sen yüzlerce hasta gördün çoğu kişide idrar hissi ama idrar olmaması olayı pek yok sanırım. Benim tek kalan ve geri gelen şeyim bu.
Çok geç mi bitiyor bu his.
İdrar hissi, idrar oldugundan degil, prostattaki inflamasyonu idrar hissi olarak algilamanizdan kaynaklaniyor. ( Prostatit tanısı konulduysa tabiki).
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:BRUCE ben 3 günde 1 yapıyordum.
Haftada 1 en ideali.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:Arkadaslar merhaba. Son 2 3 aydir dayanilmaz semptomlari minimuma cekmistim. Bundan istifade yillardir kullanmayi unuttugumuz tabancayi kilifindan cikarip otomatik atista kullaninca saglam nuks yasadim. Idrar problemleri, yanma, dolgunluk hissi, anal kasilmalar ve agrilar hepsi geri geldi maaallah. Bu surecte kendime dikkat da etmedim bagisiklik da dustu sanirim. Zaten biliyordunuz da ben yine teyit acisindan soyleyim ard arda bosalma ve kendine dikkat etmeme prostatit hastasinin ipini ceker. Yine zorlu yoldayiz hayirlisi.
Ah wolfpack kardesim tabancayi kullanirken önce manuelde kullanicaktin...otomatige alman icin acele etmissin. Neyse yine toparlarsin sorun degil. Sen olayi çözdün.
Tekrar toparlamasi icin ayni tedavi mi abi yoksa oluruna birakip kendine dikkat etmek mi?
gokhan57

Anladım Kadir Abicim sizde de var mıydı bu his? Gruba bakıyorum çoğunlukta gerçekten yok bu his ve uzun Sürmemiş.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokhan57 yazdı:Anladım Kadir Abicim sizde de var mıydı bu his? Gruba bakıyorum çoğunlukta gerçekten yok bu his ve uzun Sürmemiş.
Ilk zamanlar vardı tedaviden sonra kalmadi.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

kadir yazdı:
gokhan57 yazdı:BRUCE ben 3 günde 1 yapıyordum.
Haftada 1 en ideali.
En güzeli haftada bir yapmak. Kurtarıyor ise iki. Ama üç dört durumu bozuyor.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Değerli kardeşlerim kadir bey çok güzel bilgiler veriyor. Ben de naçizane bilgi vermek istiyorum. 52 yaşında prostat büyümesi ve prostatit rahatsızlığı olan bir abiniz olarak tavsiyelerim şudur. Masturbasyon olayını bir süre haftada bir yapın. Soğuk denizden çıktıktan sonra, sert bir zeminde oturduktan sonra, uzun süre oturduktan sonra, bisiklete bindikten sonra hemen masturbasyon yapmayın. Bölge zaten hassas daha çok zorlamış olursunuz. Bir süre dinlendikten, duş aldıktan sonra yapmak en iyisi. Masturbasyon süresini bir saatten uzun tutmayın. Yaparken arada dinlenme verin sertlik biraz azalsın. İdrarınız varken masturbasyon yapmayın mutlaka işedikten sonra yapın. Masturbasyon sonrası işemek için kendinizi sıkmayın. Bir süre uzanın zaten idrar gelir. Bira, şarap, asitli içecekler, portakal suyu içmeyin. Sıvı tercihinizi sudan yana kullanın. Islak mayo ile kalmayın. Yere mutlaka terlik ile basın. Ayaklarınız zemine çıplak basmasın. İşerken sorun yaşıyorsanız nefes alıp verin. Nefes mesaneye göbekten baskı yapıyor ve daha tazyikli işetiyor. Mesanenizi işerken sıkmayın. Zorlamayın. Gerekirse iki defada işeyin. Psikolojinizi sağlam tutun. Hiç bir hastalık uzun süre devam etmeyecek bu da geçecektir. En önemlisi kesinlikle kabız kalmayın. Hele masturbasyon sonrası kabızlık prostatı mahvediyor.