Kasık arası yanma testiste batma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ozanvozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Kasık arası yanma testiste batma

Mesaj gönderen ozanvozan »

Bu belirti sizde var mı bu neden olur bilginiz var mı? Üroloji cildiyeye sinir cerrahi hepsine gittim anlamadılar?
O0zuzu0o
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Kasık arası yanma testiste batma

Mesaj gönderen O0zuzu0o »

Selam kardeşim geçmiş olsun , aynı dertten bende 5 aydir muzdaribim 2 hafta önce kantaron yağı kullanmaya başladım bir nevi olsun yanmalari kesti ama tam olarak iyilesemedim, sende de çok fazla idrara çıkma durumu oluyor mu bu arada
ozanvozan

İdrar hep var geçmek bilmiyor ama bu kasık atası yanma ve testis batması 1 aydır var nerden çıktı bu aklım almıyor gitmediğim doktor kalmadı idrarı bi şekilde idare ediyordum da bu çok sinir bozucu kıl var gibi batma tahriş gibi yanma kızarıklık var kasık arasında ne olduğu belli değil ya
ozanvozan

Biz seninle aynı şeyi yaşıyoruz kardeşim muhtemelen
O0zuzu0o
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen O0zuzu0o »

Reis ya denemekte fayda var kantaron yağının bilindik bir yan etkisi de yok diyorlar ilk eline biraz dok 1 gün vücudun herhangibi bir reaksiyon veriyormu kontrol et ,eğer vermiyorsa penise ve yanmaların olduğu bölgeye akşam biraz sür bak bakalım 10-15 dk sonra rahatlama oluyor mu bende yanmalar bir nevi hafifledi ama geçmek bilmedi belki sana faydalı olur