Muhsin balaban??

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Muhsin balaban??

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Arkadaşlar merhaba. Bir çok doktora gittim ama bende fayda göremiyorum. Bu illetden kurtulacağım iyileşeceğim günleri umut ederek yaşıyorum. Son olarak muhsin balabana gitmeyi düşünüyorum ama bir türlü emin olamıyorum. Buraya gidip fayda gören iyileşenler var mı? Ekonomik anlamda tedavisi pahalı ama faydası olucağını bilsem gözümde olmaz. Tek zoruma gidicek 10 gün orada kalıp birde fayda görememek. Lütfen gidenler varsa olumlu olumsuz dönüş yapabilirler mi.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Muhsin balaban??

Mesaj gönderen techian »

Lökosit bakıldimi hocam mikrop analizi yapıldımı beni. son umudum lökosit ve mikrop analiziyle verilcek antibiyotik nasıl bir çıkmaza düştü o bilmiyorum gercekten
Burakgsgs

Mesaj gönderen Burakgsgs »

Hocam hepsini yaptırdım pcr testide yapıldı antibiyotik tedaside aldım ama bir türlü iyileşemedim Muhsin hocayıda denemek istiyorum ama fayda görmeyenler olduğunu falan okudum sormak istedim
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Burakgsgs yazdı:Hocam hepsini yaptırdım pcr testide yapıldı antibiyotik tedaside aldım ama bir türlü iyileşemedim Muhsin hocayıda denemek istiyorum ama fayda görmeyenler olduğunu falan okudum sormak istedim
Kardeş Agustosta ben 6 gunluk protokol tedavisi aldim.
Prostatta sert doku vardi ,Muhsin hoca masajla ozonla antibiyotikle patlatti.
Ama sikayetler gecmedi . 5000,6000 TL param da gitti.
Benim kroniklesmisti . 6 yil sonra teshis konuldu.
Belki size fayda eder. Ama lökosit ,bakteri ,pcr taramasi yaptirin derim.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Burakgsgs yazdı:Hocam hepsini yaptırdım pcr testide yapıldı antibiyotik tedaside aldım ama bir türlü iyileşemedim Muhsin hocayıda denemek istiyorum ama fayda görmeyenler olduğunu falan okudum sormak istedim
Hocam sende miko bulunmuş masum bir bakteri değil öyle her testte de yakalanmaz ona yoğunlaş ya da onunla beraber fırsatçı patojenler enfekte etmiştir masaj egzersiz ancak tedavine yardımcı olur tedavi etmez diye düşünüyorum
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.