Adana İlker Ünsal

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tolga58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Adana İlker Ünsal

Mesaj gönderen tolga58 »

Arkadaşlar prostat sıvısı alır masaj yapar idrar tahlili yapar ultrasonla kendi bakar 65 TL metro hastanesi. Sıvıyı alırsınız hastaneye çok yakın düzen lab kültürde yaptirirsinuz rica edersiniz düzende mikroskopta lokositte sayarlar. Yakın olanlar gidebilir
Pablos

Re: Adana İlker Ünsal

Mesaj gönderen Pablos »

Sen hangi hastaneye gittin Türkmen başındaki hastanede sadece muayene 80 TL felandı ultrason idrarla beraber 100 felan geçiyordu baya öyle hatırlıyorum
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Metro hastanesi
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Benim.anltmak.istedigim o bölgedeki arkadaşlar gidebilir.makul fiyatlar
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Masaja para vermiyorsmusun daha ne olsun
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

tolga58 yazdı:Masaja para vermiyorsmusun daha ne olsun
Aynen öyle ben İstanbul’dan çıktım gittim Adana’ya sadece iki hastane arasında fark var onu anlatmak istedim . İlker hocamız iyidir zaten hatırlarsan başlık açtığında ilk ben yazdım tavsiye olarak
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Boyle hocalarin artmasi lazim. Herzaman arkasindayim boyle insanlarin. Mesleginin geregini yapan, humanist, bilgili,yapici yaklasim sergileyen paraya degil, hastaya odaklanan boyle drlara helal olsun.
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Aynen öyle bazı arkadaşlar öyle bı kırıcı konusuyorki parası olmayan ölsün der gibi kurban olayım Allah'a ne darda ne zorda olan insanlar var kusura bakmayın herkesin cebinde para basılı değil bizim burda amacımız makul doktor iyi tedavi derde çare doktorun güler yüzü bile bu hastalıkta insana özgüven veriyor . Mücadelenin yarisi destek .... Ben herzaman diyorum bu hastalık da yapılacak olan rutin testlerin parça ponçik edilerek insanlara sunulması insanda çaresizliği oluşturuyor. A.. veya b.. doktor kendi formülü yüzünden bunca insan doktor peşinde koşuyor. Bu hastalığın prosuduru belli ise yap arkadaşım 4 kap testinide yap kültüründe yap lokositide yap ve bütün raporlarla hastanın önüne koy ki hastada nerede olduğunu bilsin. Biz olmuşuz kobay onlar tezlerini yürütüyor. Nezaman ki sağlam bı doktor buldunuz peşini bırakmayın ama sonuç alıyor iseniz tabiki. Zor bı hastalık amenna ama kafanda ??? İşaretleri kalırsa bu tedaviden kimse verim alamaz..
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Tabiki kardesim, drun yaklasimi, tedavinin gereklerini tam olarak uygulamasi bunlar en onemli kriterler. Bunlari okuyan drlar varsa insallah dikkate alirlar.