Hardflaccid (HF) hakkında...

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Hardflaccid (HF) hakkında...

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatitli bir hastanin,klasik bir prostatit semptomu olan ve herkeste olmayan bu semptom (HF)hakkindaki paylaşimlari;
İngilizceden ceviridir.
Yapmanız gereken ilk şey: Sorunlarınızın bakteriyel olup olmayacağına bakın.

28 Mart 2018

Tamam, lütfen bana bir iyilik yap. Bu yazıyı okumaya devam etmeden önce. Googlda "Sert Sarkık, Prostatit". Bazı sonuçlar elde edeceksin değil mi? Bazılarınız bunu hiç duymamış olabilir. Bölgede araştırma yapmaya başlamam uzun sürdü.

Prostatit, prostat iltihaplandığında ortaya çıkar. Doktorlar, bakteriyel ve bakteriyel olmayan iki tip prostatit hakkında konuşurlar.

Evet, sorunlarınız çok iyi bakteriyel olabilir. Infact, kronik hardflaksit veya pelvik bozuklukları olanların% 90-99'unun iltihaplı bir prostattan olduğundan eminim.

Her zaman kendime soruna bir cevap olması gerektiğini söyledim. Ama kimse benden önce sağlayamadı. Sorun tamamen fiziksel olacaksa, herkes yeterli fizik tedavi ile ondan kurtulmalıydı. Ama henüz uzun bir süre sonra bile bir tane bulamadım.

Yukarıdaki resme bakın, prostatınızın pelvik tabanınıza ve penisinize ne kadar yakın olduğunu görün? Pelvik gerginlik ve sert sarkık iltihaplı bir prostatın neden olabileceği birçok sorundan sadece biridir.

Araştırmamı bu alanı okuduktan sonra bakteri alanında başlattım:

Bu yazıyı okuduğum zaman her şeyi akıllıca rehabilitasyon yaptım ve denedim. Fizik tedaviden çok daha iyiydim ve hayatımı geri kazandım, ancak tam olarak iyileşmedim. Bu noktaya kadar problemin kaslı bir sorun olduğundan% 100 emin oldum ve bu alanda iyileşme sağlanacaktı.

Araştırmamı sadece iltihaplı bir prostat olan bakteriyel prostatit alanında başlattım.

Sonra bu çalışmayı buldum:

Temel olarak, belirli bir diyet ve ilaç rejiminde doktorlardan normal tedaviyle sonuç alamayan CPPS ve prostatitli insanları koydukları bir çalışma.

Çalışmadan: "Çalışmamızda mantar enfeksiyonunu belgeleyen bir idrar kültürü eksikliği olmasına rağmen, olgularımızın% 80'i rejimde takip edildiğinde prostatit semptomlarında belirgin iyileşme gösterdi.

SONUÇLAR

Kronik prostatit / kronik pelvik ağrı sendromu ve antibiyotiklere eksik cevap ile başvuran genç erişkinlerin çoğu için antifungal rejim düşünülebilir "

Böylece pelvik taban problemleri olan bu insanların% 80'inden fazlası sonuç aldı ve hepimiz HF'nin pelviste kan kısıtlamasının sonucu olduğunu biliyoruz. Bu kesinlikle beni kovdu ve yıllar içinde ilk kez HF'yi yenmekten heyecan duydu.

İki tür bakteriyel prostatit olduğunu buldum.

Birincisi en çok Chlamydia'dan alınır. Bunu hızlıca ekarte edebilirim çünkü problemlerim başladığında ilk çıkışımı yapmamıştım. Sorunlar daha ciddidir. İnsanlar genellikle penisin ucunda veya pelvis çevresindeki diğer vücut parçalarında şiddetli ağrı çekerler, ayrıca ateşle hastalanabilirler. Semptomlar genel olarak sert sarkık vaka ile ilişkili olabileceğim tipte değildir.

Ancak, hala dışlamanız gerektiğine inanmıyorum. Doktorunuza gidin ve bir test yapın.

Sorunlarınız bu tip bakteriyel prostatitten kaynaklanıyorsa, tedavi antibiyotiktir. Ancak, gerçekten dikkatli olmanız gerekir. Genel doktor veya üroligist, bu alanla ilgili bilgilerinin çok gerisindedir ve genellikle kısa bir tedavi süreci sağlar, bu tehlikelidir. Tüm bakteri grubunu öldürmezseniz, enfeksiyon yeniden ortaya çıkar. Bir dahaki sefere silmek zorlaşırsa, direnirsiniz. Ancak müşterilerimden bu konuda yardıma ihtiyacı olan biri varsa asla geç değildir. Bana bir e-posta yaz. Programım daha çok kandida prostatit ve bakteriyel olmayanlara yönelik. Bu alandaki bilgim geniş, ancak birkaç başarısız tedaviden sonra dirençli olursanız alınacak en iyi antibiyotikleri ve nasıl ilerleyeceğinizi biliyorum.

İkincisine kandida prostatit denir. Bu durum hakkında okuduktan sonra. Bu, uzun süren ya da az ilerlemeden sonra beni tekrar tam iyileşme umuduyla yarattı. Gerçekten gençken aldığım bir enfeksiyonu düşünmeye geldim. Her ikisi de cildimde problemlerim olduğu, aynı zamanda “flytningar” olduğu penisimde bir kandida enfeksiyonu.

Cilt üzerindeki enfeksiyon onca yıl sonra da geri gelebilir. Sıcak ülkelerde vb.

Durum bulmak gerçekten zor. Ve doktorlar bu alanda o kadar gerideler ki, bu konuyu bile bilmiyorlar. Doktorumla bu konu hakkında konuştuğumda bunu hiç duymamıştı bile.

Çözüm: Sırlardan birinden bahsettim. Diyetinizi değiştirmeniz gerekiyor ve ilaca ihtiyacınız var. Programımda tam olarak hangi yiyecekleri yiyeceğinizi göstereceğim. Orada olan bazı diyetler sakının. Herkes ne yiyeceğiyle ilgili farklı şeyler söylüyor. Eğer yanlış bir şekilde devam ederseniz, sizin için işleri daha da kötüleştirebilir.

Ayrıca hangi ilacı yiyeceğinizi de göstereceğim. Birincisi işe yaramazsa bir planım olacak. Bazılarınızın aynı anda iki farklı ilaçla bakterilere saldırması gerekebilir. Prostat enfeksiyonu içe doğrudur ve ona saldırmanız ve sabırlı olmanız gerekir.

ÖNEMLİ: Dozunuz çok düşükse veya tedavi süreniz çok kısaysa, dirençli hale gelirsiniz ve bu süreci çok daha zorlaştıracaktır. Tedaviye başlarken hazırlıklı olmanız gerekir. Doktorunuzun / ürologunuzun büyük bir riski vardır. Karaciğer değerlerinizi düzenli olarak kontrol etmek için doktora gitmeniz gerekir. Bu ilaçların daha yüksek dozları tehlikeli olabilir. Her şey doktorunuzla senkronize olarak yapılmalıdır.

Ayrıca şunu da bilmeniz gerekir: Bakteriyel prostatit için ana ilaç antibiyotiklerdir. Kandida prostatitiniz varsa, alabileceğiniz en kötü ilaç olacaktır, antibiyotik tedavisi sırasında kandida büyüdükçe semptomlarınızı kötüleştirecektir.

Bunun garip geldiğini, prostatınız sorun olsaydı semptomların daha radikal olacağını hissedebilirsiniz. Semptomlarımın sert sarkması olan herkesle aynı olduğunu bilmek önemlidir.

Her zaman olduğu gibi bu yazı veya programım hakkında bir sorunuz varsa, beathf@outlook.com adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
HFRuinedITt

Re: Hardflaccid (HF) hakkında...

Mesaj gönderen HFRuinedITt »

Merhaba Kadir abi

Bu yazıyı yazanı 4 sene önce filan bulmuştum, fakat iyi niyetli biri mi bilmiyorum. Böyle şeyler yazıp peşine para istiyorlar..

Bende prostatit var mıdır bilmiyorum? Haftaya kendi doktoruma muayeneye gidicem, prostatit testleri yaptırmayı düşünüyorum..

antibiyotikdusmani'na kimler ulaşabiliyo buradan acaba? Foruma bakmasını söyliyebilirse biri çok iyi olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Hardflaccid (HF) hakkında...

Mesaj gönderen kadir »

HFRuinedITt yazdı:Merhaba Kadir abi

Bu yazıyı yazanı 4 sene önce filan bulmuştum, fakat iyi niyetli biri mi bilmiyorum. Böyle şeyler yazıp peşine para istiyorlar..

Bende prostatit var mıdır bilmiyorum? Haftaya kendi doktoruma muayeneye gidicem, prostatit testleri yaptırmayı düşünüyorum..

antibiyotikdusmani'na kimler ulaşabiliyo buradan acaba? Foruma bakmasını söyliyebilirse biri çok iyi olur
Merhaba kardesim, olabilir tabiki bilemeyiz kisilerin niyetini. Kimse para kaptirmasin oyle biri varsa.