Tedaviyi ayırarım bir birinden

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Tedaviyi ayırarım bir birinden

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Sevgili arkadaşlar bir çoğumuz bu illetten kurtulamadık çünkü zor bir hastalık ve bela bir illettir.Bu hastalığa cinsel yolla bulaşan (kimi oral ,kimi düz,kimi anal ilişkiden )kaynaklıdır.Eğer cinsel yolla bulaşmış ise muhakkak prostatta virüs vardır bunlar hiçbir tahlilde çıkmıyor sadece lökosit 6-7 çıkıyor normal prostatit olmayan birkişidede aynısı çıkyor.şayet cinsel yolla illete yakalanmışsak Ramsez in kullandığı ilaçlar prostattaki virüsü öldürebilir.selam ve saygılar,
gedikpasa34

Re: Tedaviyi ayırarım bir birinden

Arkadaşlar ben levent hocada enjeksiyon oldum .İstanbul Ermeni hastanesinde iyi bir urologun 3 ay ilaç tedavisini uyguladım enson zafer hıcaya gitti lökosit 6-7 çıktı tedaviden sonra 4-5 çıktı ve yine tedavilerini uyguladım lakin herşey boş Ramzes in ilaçları mantıklı artık Avrupada yakınları olan tedarik etsin bende tefarik edeceğim deneyeceğim.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam pcr vs yaptırdın mı sen birkaç kez denesen bulabilirdin patojeni
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
gedikpasa34

Kardeş inan yapmadığımız tahlil kalmadı daha önce yazdığım gibi şifalı bitkiler vebenzeri birçok otlar antbiyotik yani kadir abi kadar olmasada bende bayağı yecrübe aldım ama Ramsez in kullandığı ilacı ilerki günlerde iyi araştırıp avrupadan istiyeceğim onuda deneyeceğim prostat sünger gibi temizlenmiyor
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Anladım hocam vallahi çok karışık organ sürekli forumdayım daha bir şey anlamış değilim tedavi konusunda çok yardımcı oldu tabi
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.