Psikolojinin etkisi!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Psikolojinin etkisi!

Mesaj gönderen Raul7 »

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun uzun zamandır girmiyordum foruma aklıma geldi bi gireyim dedim :) Fakat biraz gezindikten sonra genel olrak burdaki arkadaşlar ciddi anlamda psikolojik olarak etkilendini gördüm(bende eskiden öyleydim) kesinlike psikolojinizi saglam tutmanız gerekiyor arkadaşlar Ne kadar iyi psikoloji o kadar iyi tedavi, o kadar az şikayet aklınızı ordan uzaklaştırın normal yaşantınıza dönün, kafanızı dagıtın tamam hastalık yok degil ama hastalık 1 ken psikolojiyle 2-3 e cıkıyor ben cok yaşadım bunu,Kadir abinin önerilerni dikkate alın iyi bir doktora tedavi olun, ve psikolojinizi Yüksek tutun farkı görürsünüz, Ben eskiye göre baya iyim arada yoklamıyor değil ama inanın bazen hiç hasta olmamış gibiyim tedavi felanda ol muyorum takviyede almıyorum normal yaşantıma devam ediyorum, arada yokladıgındada kendiliginden gidiyor 1-2 gün içinde cok agırda degil hafif geçiyor Rabbim şifa versin inşallah hepimize, Unutmayın ne kadar moral o kadar iyi teravi!
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Psikolojinin etkisi!

Mesaj gönderen kadir »

İyi yaptin raul kardesim. İyi olduguna sevindim. Paylasimin icin tesekkurler. Şifan daim olsun.