Prostatit yardımmm

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit yardımmm

Mesaj gönderen igozukara »

Abiler ben bel sogukluguna yakalandim idrar yaparken yanma, kasinti ve akinti oluyordu, sirasiyla (seklafor,ürispas) sonra (tetradox), sonra testiste ve peniste agri basladi (novosef igne,azitro) kullandim sikayetlerim sonunda gecti, daha sonra apis aramda sizi basladi bazen artiyor bazen azaliyor acisi, bazende boyle idrara sıkışık gibi oluyorum tuvalete cikinca bir sure bekliyorum oyle idrarim geliyor. En son biteral,cipro ve dex-forte kullandim pek etki etmedi, şuan şu sıkıntılarım var: apis aramda hafif sizlama, alt karin bolgemde hafif sizi ve idrara cikinca 10-20 saniye kadsr bekliyorum bazen idrar yapmak icin, bide sirt agrim var, sirt ahrim geçtiği zaman apis aramda sizi devam ediyor birbiriyle alakalimi cozemedim. Doktorlardan cok bahsetmek istemiyorum cogu ayni seyi soyluyor ama biri prostat masaji yapmisti bana, baya zorladi 1 damla anca sivi geldi ve prostatin kucuk ve yumuşak dedi k.p değilsin dedi, idrar tahlili,kulturu,ultrason olumlu cikti, şimdi doktordayim kan verdim psa bakcak yazarim yine cikinca, sizin tavsiye edeceğiniz ilac varmi hocaya yazdirayim ben.. yardimci olursanız sevinirim..
igozukara

Re: Prostatit yardımmm

Acaba bendeki bu durum cok antibiyotik kullandim doku hasarimi oldu, yoksa k.p baslangic evresimi ilerde daha kotuye gidermi durum, birde o bazen olan idrar sıkışıklık hissi uretral darliklami alakali
ist86

Mesaj gönderen ist86 »

igozukara yazdı:Abiler ben bel sogukluguna yakalandim idrar yaparken yanma, kasinti ve akinti oluyordu, sirasiyla (seklafor,ürispas) sonra (tetradox), sonra testiste ve peniste agri basladi (novosef igne,azitro) kullandim sikayetlerim sonunda gecti, daha sonra apis aramda sizi basladi bazen artiyor bazen azaliyor acisi, bazende boyle idrara sıkışık gibi oluyorum tuvalete cikinca bir sure bekliyorum oyle idrarim geliyor. En son biteral,cipro ve dex-forte kullandim pek etki etmedi, şuan şu sıkıntılarım var: apis aramda hafif sizlama, alt karin bolgemde hafif sizi ve idrara cikinca 10-20 saniye kadsr bekliyorum bazen idrar yapmak icin, bide sirt agrim var, sirt ahrim geçtiği zaman apis aramda sizi devam ediyor birbiriyle alakalimi cozemedim. Doktorlardan cok bahsetmek istemiyorum cogu ayni seyi soyluyor ama biri prostat masaji yapmisti bana, baya zorladi 1 damla anca sivi geldi ve prostatin kucuk ve yumuşak dedi k.p değilsin dedi, idrar tahlili,kulturu,ultrason olumlu cikti, şimdi doktordayim kan verdim psa bakcak yazarim yine cikinca, sizin tavsiye edeceğiniz ilac varmi hocaya yazdirayim ben.. yardimci olursanız sevinirim..
Foruma yeni gelen katılan arkadaşlar foruma okuma zahmetinde bulunun hemen herşeyin cevabı var....Prostatit olup olmadığını anlamanın tek yolu prostat sıvısına baktırmak ondan sonra yapılacaklar belli zaten
igozukara

Pro2020 yazdı:
igozukara yazdı:Acaba bendeki bu durum cok antibiyotik kullandim doku hasarimi oldu, yoksa k.p baslangic evresimi ilerde daha kotuye gidermi durum, birde o bazen olan idrar sıkışıklık hissi uretral darliklami alakali
Çok antibiyotikten kasıt demek icın 200 e yakin iğne 200 kadar tablet 6 ay yatış serum tedavisi alman gerekir sen daha yeni hasta olmussun ve antibiyotik doku hasarı yapmaz yıllarca geçmeyen enfeksiyon,enflamasyon hasar yapar forumda adı geçen doktorlara görün hastaligin ilk senesinde iyilesme orani cok yüksek unutma geçmis olsun.
Teşekkür ederim abi moral verdin, benim 4 ay oldu boyle, varmi boyle hastaligin ilk yilinda iyilesen kisi bildiginiz, bu dediğiniz doktorlarda sonuca göre antibiyotik tedevisimi uyguluyor
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Sırt ağrısıyla 3-4 ay gitmediğim dr kalmamıştı,ne zamanki prostatit çıktı bıčak gibi kesildi sırt ağrım sonrada prostatit semptomları basladı zaten
igozukara

Benim suanda baslangic belirtileri, apis arasi sizlama, sirt agrisi var en kisa zamanda zafer hocanin yanina gitcem