Alkoll

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Alkoll

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

cucu3636 yazdı:Abiler merhaba. Ben bira ve şarap içmiyorum. Size sorum şu sizde de oluyor mu diye merak ettim. Alkol aldıktan sonra ki gün sanki hiç problemim yokmuş gibi oluyorum.
Sık idrar düzeliyor, ağrılar azalıyor. Sebebi sizce neden olabilir bu iyi bir şey mi?
Eskden alkol alınca agrı sızı giderdi. Bi sıkıntı olmazdı ama artık alkol Aldıktan sonraki günler agrı sızı oluyor bu yüzden içmiyorum.
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Ben whiskey ictigimde; sanirim uyusmadan dolayi agrilar kesiliyor. Fakat 1-2 gun sonra ufak bir siskinlikle beraber agri olusabiliyor. Bira ve sarap ta ise aninda etkilendigini gozlemliyorum. Dolayisiyla onlari kullanmiyorum artik:)
Amates
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Amates »

Banada alkol rahatlatıcı bi etki veriyo doktora dediğimde alkolden dolayı sen öyle sanıyosun diyo. Ama alkokün kanı sulandırma muhabbrtinden olabilr vu etki
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Ben 1 ay once sarap denedim yarim siseye kadar hicbir rahatsizlik vermedi sonrasini zorlamadim. Bunu bir kac krz yaptim hic bir sikayetim olmadi . Ama bu hafta 1 kadeh bile ictigimde aninda prostatin sistigini hissediyorum iceriden.

Raki icersem 2-3 tek hic bir rahatsizlik vermiyor bana ama semptomlarda ertesi gun bir degisiklik rahatlama fln yok.