Prostat enjeksiyonu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatitttt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostat enjeksiyonu

Mesaj gönderen Prostatitttt »

Forumda prostat enjeksiyonu olupta fayda gören iyileşen varmı acaba? makattan degilde apış araşı bölgesi tarafından yapılandan bahsediyorum.
Prostatitttt

Re: Prostat enjeksiyonu

Prostatitttt yazdı:Forumda prostat enjeksiyonu olupta fayda gören iyileşen varmı acaba? makattan degilde apış araşı bölgesi tarafından yapılandan bahsediyorum.
Yaptırmayı düşünüyorum Olumlu olumsuz görüşlerinizi belirtirmisiniz
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bu konu defalarca konusuldu basinizin daha beter agrimasini istemiyorsaniz forumda daha once bu konuda yazilanlari arastirip bulun sonucun olumsuz oldugunu goruceksiniz.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Sakin aklından geçirme
Prostatitttt

osmankul yazdı:Bu konu defalarca konusuldu basinizin daha beter agrimasini istemiyorsaniz forumda daha once bu konuda yazilanlari arastirip bulun sonucun olumsuz oldugunu goruceksiniz.
Aksarayda bi doktor var kendisine gittim oral yolla alınan antibiyotikler bu hastalıkta işe yaramıyor nüks ediyor dedi. Direk prostat enjeksiyonu yapalım dediler. Açıkcası daha faklı bir klinik olarak bekliyordum.hayal kırıklığına ugradım hem klinik olarak hem bulunduğu konum olarak Aksarayı bilenler bilir. Fayda görende yok galiba..biraz araştırdım ama bir umut işte.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Kadir abide ayni kisiye gitmisti yanilmiyorsam anlattiklarini ararsan bulursun. Forumda enjeksiyon olupta duzelen yok galba. O yuzden parani bosuna harcama hatta daha kotu olanlar vardi diye hatirliyorum. Enjeksiyon yoluyla verilen ilac prostat dokusununda tahribat meydana getiriyordu yanilmiyorsam. Bahsettigin dr. Hakkinda forum gecmisini ararsan baya bilgiye ulasirsin.
abarayi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen abarayi »

bende gittim o kliniğe böbreğini alıp adamı kapıya koyacaklar gibi bir görüntüsü var zaten. içerde doktor bana prostat sıvısından pcr baktıracaz 1500 TL ödeyecen dedi prostatta ne bakterisi olduğunu bilmeden tedavi uygulayamam dedi. Kapıda ki elemana bu biraz pahalı ödeyemem deyince pcr'a gerek yok direk enjeksiyon yapalım zaten iğne içeriği aynı hemen hemen her tedavide dedi. Baktım çok güven vermiyor ben para toplayayım sonra gelirim dedim ayrıldım.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Prostatitttt yazdı:Forumda prostat enjeksiyonu olupta fayda gören iyileşen varmı acaba? makattan degilde apış araşı bölgesi tarafından yapılandan bahsediyorum.

Sakın yaptırma daha kötü olursun
İğne esnasında prostata başka bir mikrop bulaşabilir