Bisiklet Spor Ve prostat ilişkisi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Neri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Bisiklet Spor Ve prostat ilişkisi

Mesaj gönderen Neri »

Kendimden diyorum eğer sporunuzda ağırlık kaldırma hiç olmayacaksa Belkide Protata daydalı olur sproun mesela Kaçış Yüzme Futbol atletika
Ama konu vücut gelisdirme veya Bisiklet sürmekse Prostat sikayetlerinin 2 kat artacak
Bisiklet Bir çoğumuz biliyoruz Prostata cok kötü geliyor. Kanlanmayı azaltıyor tazyik yapıyor.Sancı Kramp Scar bile yapa biliyor.Analoji durum Agırlık kaldırma fitnesle çalışmada bende oluyor.Prostat şikayetlerim artıgı için fitnessi atmak zorunda kaldım ((.
Bazen iyilesiyormuyum bilmiyorum Iğne kalsi vurulduğunda Makat tarafdan nasıl sıcaklaşma geliyorsa bazen bende de aynen ögle durum oluyor.Makat tarafdan sıcaklaşma geliyor.Sizce iyilişme bildirisimi Iltihaplarla savaşılıyormu ?
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Bisiklet Spor Ve prostat ilişkisi

Mesaj gönderen eserben »

Neri yazdı:Kendimden diyorum eğer sporunuzda ağırlık kaldırma hiç olmayacaksa Belkide Protata daydalı olur sproun mesela Kaçış Yüzme Futbol atletika
Ama konu vücut gelisdirme veya Bisiklet sürmekse Prostat sikayetlerinin 2 kat artacak
Bisiklet Bir çoğumuz biliyoruz Prostata cok kötü geliyor. Kanlanmayı azaltıyor tazyik yapıyor.Sancı Kramp Scar bile yapa biliyor.Analoji durum Agırlık kaldırma fitnesle çalışmada bende oluyor.Prostat şikayetlerim artıgı için fitnessi atmak zorunda kaldım ((.
Bazen iyilesiyormuyum bilmiyorum Iğne kalsi vurulduğunda Makat tarafdan nasıl sıcaklaşma geliyorsa bazen bende de aynen ögle durum oluyor.Makat tarafdan sıcaklaşma geliyor.Sizce iyilişme bildirisimi Iltihaplarla savaşılıyormu ?
Ağırlık kaldırma zararlı zaten de faydalı bir spor olsun dersen sadece kardiyo yapabilirsin mekik çekebilirsin o bölgeyi gerip gevşetmen fayda sağlar pelvik ağrıların düzelir
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Bisiklet Spor Ve prostat ilişkisi

Mesaj gönderen Valeri »

Kendim 1 yıldır spor yapıyorum. Kardiyo değil bildiğin powerlift çalışıyorum. Bir zararını görmedim üstelik, spora ilk başladığımda olmayan idrar yanması oldu sadece ara ara devam eden. Şu an yanma yok