Ayak ūşūmesi ve penis soğukluğu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Aslivorno
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Ayak ūşūmesi ve penis soğukluğu

Mesaj gönderen Aslivorno »

Gün geçmiyorki bu hastalıkla bağlantılı olaran yeni bir semptom ortaya cıkmasın.Ayaklarım her daim buz gibi resmen donuyor.sıcak ortam olması falan hic farketmiyor.Bir de penis sıcaklıgı var o da her daim soguk ve hep bir peniste usume hissi.Artık baska hangi semptomlar ortaya cıkacak merak ediyorum.Bunları yasayan var mı ? Varsa cozum uretebiliyorlar mı ?
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ayak ūşūmesi ve penis soğukluğu

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

hocam bunlar klasik prostatit semptomları. yün çorap giyebilirsin ayakların için
Allah büyük.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Aslivorno yazdı:Gün geçmiyorki bu hastalıkla bağlantılı olaran yeni bir semptom ortaya cıkmasın.Ayaklarım her daim buz gibi resmen donuyor.sıcak ortam olması falan hic farketmiyor.Bir de penis sıcaklıgı var o da her daim soguk ve hep bir peniste usume hissi.Artık baska hangi semptomlar ortaya cıkacak merak ediyorum.Bunları yasayan var mı ? Varsa cozum uretebiliyorlar mı ?
Hani bu hastalık psikolojik diyorlar ya işte bu kısmı o kısım sen vücudun tepki versin diye bekliyorsun haliyle biriken stres de her seferinde farklı bi semptom olarak karşına çıkıyor
konya456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen konya456 »

ayaklarina sicak su torbasi koy coraplrini degistir isiniyor dun bende de var di
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Yanlıs antibiyotikten yeni semptomplar cikar bende 1 yil.idrar yanmasi cekmistim kullandikca yeni yeni semptomlar türer
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Mesaj gönderen Kronik23 »

Aslivorno yazdı:Gün geçmiyorki bu hastalıkla bağlantılı olaran yeni bir semptom ortaya cıkmasın.Ayaklarım her daim buz gibi resmen donuyor.sıcak ortam olması falan hic farketmiyor.Bir de penis sıcaklıgı var o da her daim soguk ve hep bir peniste usume hissi.Artık baska hangi semptomlar ortaya cıkacak merak ediyorum.Bunları yasayan var mı ? Varsa cozum uretebiliyorlar mı ?
Kardeş benim başından beri var o üşümeyi geçirebilirsen bilki hastalığıda yenmişsindir, ben ilk hastalığımın 4. Yılında ant. Üropan ve pekmez kombinasyonuyla 3 aylığına yendim sık işeme sorunun varmı bilmiyorum ama üşemeyi yenersen yine sık idrar olayınıda yeniyosun bu üşümeye ne sebep oluyo işte bunu bilen doktor yok hatta başka bişeyde söyliyim şevhetli bir şekilde mast. Yaparsan meninle beraber soğuk enfeksiyonda geliyor bende sadece ant kullanma ant. La beraber mesaneyi rahatlatan üroğan tarzı ilaç ta iste doktorundan ve sabırla kullan
nnnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen nnnurcan2002 »

ilk defa bu yil termal corap denedim, super birseymiş, eskiden hep yün çorap ve miflonlu bot giyerdim, şimdi termal corap ve altı lastik ayakkabi giyorum ve idare ediyorum