Penis basinda sislikler

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
komutanlogar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Penis basinda sislikler

Mesaj gönderen komutanlogar »

Arkadaslar penisin basinda glans penis olarak adlandirilan bolgede ereksiyon olunca (zar zor oluyoruz) boyle kucuk kucuk noktalar var sislikler. Akne,sivilce,hpv,hsv tarzinda degil daha farkli. Bu bakteriyel bir durum degil mi ancak kültürde bir sey cikmiyor.
Sikayetlerim
Ereksiyon
Idrar yavas ve az
Arada sirada yanma
Bobrek bolgesinde agri
Gobek alti bolgesinde agri
Penis kafasinda ereksiyon haldeyken nokta nokta sislikler
komutanlogar

Re: Penis basinda sislikler

Bu isin sonunda prostati komple ne var ne yok aldiricam serefsizim
komutanlogar

veysel yazdı:
komutanlogar yazdı:Bu isin sonunda prostati komple ne var ne yok aldiricam serefsizim
Kardeş çoktandır yoktun. İyileştin heralde diyordum. Ne yaptın 1 aydır. Tedavin bittimi. Kontrol tetkiklerini yaptırdın mı?
Yok kardesim bizim durumlari yazmistim az cok biliyosun gidemedik huseyin hocaya hastaligi unutmaya calistim bi sure foruma girmedim cinsel perhiz yaptim vs toparlaniyor gibiyim derken bobrek agrilarim basladi kan idrar testi derken idrarda protein keton ve hemoglobin cikti 2 3 kere yapildi bu testler doktorlar bir sey yok dediler ultrason falan cok yapildi tamam dedik bobrek temiz dedik kabul ettik sonra cinsel perhizi bozdum bi mastr yaptim makat agrisi hoop geri dondu ve ereksiyon zayifti yine dedim skkerler boyle.isi abandim mastrbasyona 3 gun sonra makattaki dolgunluk gecti cinsellik.toparladi kendini 20 gun falan iyiydi simdi yine rezalet yerlerde resmen makat agrisi da dondu geri
komutanlogar

veysel yazdı:
komutanlogar yazdı:Bu isin sonunda prostati komple ne var ne yok aldiricam serefsizim
Kardeş çoktandır yoktun. İyileştin heralde diyordum. Ne yaptın 1 aydır. Tedavin bittimi. Kontrol tetkiklerini yaptırdın mı?
Kardesim yazmisim abi kusura bakmayin yasinizi gormedim simdi gordum 37 oldugunuzu tekrar kusura bakmayin
komutanlogar

Bir de bu hastalikta sunu farkettim bu hastaliga sahip olanlara tera flu fort tarzi soguk alginligi ilacini kullanmalarini tavsiye etmiyorum benim makattaki dolgunluk hissimi nuksettirdi direk prospektusunde de prostat buyumesi olanlar icin dikkatli kullanilmasi gerektigi yaziyodu ama ben sallamadim gece yarisi bulabildigim tek ates dusurucu oydu
komutanlogar

veysel yazdı:
komutanlogar yazdı:Bir de bu hastalikta sunu farkettim bu hastaliga sahip olanlara tera flu fort tarzi soguk alginligi ilacini kullanmalarini tavsiye etmiyorum benim makattaki dolgunluk hissimi nuksettirdi direk prospektusunde de prostat buyumesi olanlar icin dikkatli kullanilmasi gerektigi yaziyodu ama ben sallamadim gece yarisi bulabildigim tek ates dusurucu oydu
Teraflu fort içince nasıl etki etti
Abi dolgunluk hissi ve idrarda yanma basladi kullandiktan 2 saat sonra
komutanlogar

Bir dahiliye uzmanin teorisine gore gobek alti agrisi yan agrilar ve bobrek bolgelerindeki agrilar ikinarak isemekten kaynaklaniyo olabilirmis cidden iserken cok fazla oralarda basinc meydana geldigini farkettim