ANKET HAZIRLADIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

ANKET HAZIRLADIM

Mesaj gönderen White »

Merhaba Arkadaşlar.
Doğrusu bu işte pek tecrübeli değilim ama aklıma geldi bir anket hazırladım şimdi 10 dk içinde.
linkinide buraya atıyorum. linki tıklayıp ankete ulaşabilirsiniz ve 16 soru hazırlamışım soruları kısaca cevaplarsanız hepimize faydası olur diye düşünüyorum.

https://goo.gl/forms/reC1HEeWv0anlsah2
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ANKET HAZIRLADIM

Mesaj gönderen Kc34 »

Guzel bir anket olmus semptomlarda ilave edilebilirdi
White

Mesaj gönderen White »

ANKETİ GÜNCELLEDİM. septomlara dair bir kaç soru daha ekledim. toplamda 21 sorudan oluşuyor. şu anda 5 dk dolmadan 7 arkadaşımız yanıtlamışlar bile. sizde sonuçları görebiliyorsunuz sanırım. çok faydalı olacağını umuyorum. sonuçta kayıtlı yüzlerce üyemiz var. sonuçlar hepimizin yararına olacaktır. bu sebeple buradaki hiç bir üye kardeşimizin es geçmeden anketi doldurmalarını rica ediyorum. ilginiz için şimdiden teşekkürler.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Bu anket ne amaçlı acaba? Bende doldurdum ama
White

Mesaj gönderen White »

Ne demek ne amaçlı arkadaşım? Anket ne için hazırlanır? Hepimiz dolduracağız bakıp görecegiz sonuçlarını. Ben 6 yıllık bir prostatit hastasi olarak merak ettim hazırladim siz merak etmiyor musunuz?
Bunun için ne uyelik gerekiyor ne eposta isteniyor ne de kişisel bilgileriniz kaydediliyor.
White

Mesaj gönderen White »

Buarada bu Ankette sizinde görüp anlayacağınız gibi hiçbir üyelik kayıt eposta vs istenmedigi için kimin ne cevap verdigini hiçkimse öğrenemeyecek. Yani tamamen gizli olarak dolduruyorsunuz.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kardeşim ne amaçla diye soruyoruz ne var bunda neye varmaya çalışıyorsun en çok tercih edilen doktoru mu bulmaya çalışıyorsun ya da hastalığın daha çok evlilik öncesi mi ortaya çıktığı ya da hangi yaş grupların da daha Fazla sorum gayet açık ve basit
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

White yazdı:Ne demek ne amaçlı arkadaşım? Anket ne için hazırlanır? Hepimiz dolduracağız bakıp görecegiz sonuçlarını. Ben 6 yıllık bir prostatit hastasi olarak merak ettim hazırladim siz merak etmiyor musunuz?
Bunun için ne uyelik gerekiyor ne eposta isteniyor ne de kişisel bilgileriniz kaydediliyor.
Benim demek istediğim üniversite veya üroloji derneklerine bilgi amaçlı mı?
White

Mesaj gönderen White »

asosyal yazdı:
White yazdı:Ne demek ne amaçlı arkadaşım? Anket ne için hazırlanır? Hepimiz dolduracağız bakıp görecegiz sonuçlarını. Ben 6 yıllık bir prostatit hastasi olarak merak ettim hazırladim siz merak etmiyor musunuz?
Benim demek istediğim üniversite veya üroloji derneklerine bilgi amaçlı mı?
Hayır alakası yok. Birden aklima geldi 10 dk da hazirladim. Ben burdaki arkadaşlarimızın şimdiki durumlarinı ne yasadıklarını ne düşündüklerini merak edip de hazırladim. Sonuçta hepimiz aynı dertten muzdaribiz. Anketin hiçkimseye bir zarari yok. Ama isteyene de anlayana da faydası çok.
White

Mesaj gönderen White »

efervesan yazdı:Kardeşim ne amaçla diye soruyoruz ne var bunda neye varmaya çalışıyorsun en çok tercih edilen doktoru mu bulmaya çalışıyorsun ya da hastalığın daha çok evlilik öncesi mi ortaya çıktığı ya da hangi yaş grupların da daha Fazla sorum gayet açık ve basit
Güzel kardesim sana yanıtım biraz ters gelmiş olabilir. Hakkını helal et lütfen. Şu an gercekten iyi degilim. Bu formun da burdaki tüm kader ortaklarimın da bendeki yeri ayri ve önemlidir. Herşeyden önce Allah cümlemize sifa versin inşaallah. Versin de kurtulalım bir an önce şu ızdıtaptan. Benim bu hastalik yüzünden cennetim cehenneme döndü. Ölüp de kurtulamiyorum diye düşünüyorum. Vallahi ölmek bile lüks bir şey miş onu anladım. Bir kac gün sonra da çok methettiginiz Zafer Hocaya gidecegim.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Aslinda guze dusunulmus ama daha kapsamli olmasi lazim ortak noktalar bulunup tedavi ona gore şekillendirilebilir
White

Mesaj gönderen White »

Anketi şu ana kadar 44 kişi yanıtlamış. Yanıtlayanlara tek tek teşekkür ederim. Bu başlıgı gören her hasta kardeşimizin de anketimize ilgi göstermesini diliyorum. Anketi doldurmak 1 dk sürmüyor. Anketi doldurup bitirdikten hemen sonra tüm sonuçları görebilirsiniz.
White

Mesaj gönderen White »

Sonuçları aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Anketi dolduran herkese teşekkürler. Doldurmayan arkadaşlarımızin da ilgilerini bekliyorum.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... wanalytics
cenkcetin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen cenkcetin »

eline sağlık kardesım
Murat1977
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Murat1977 »

Anket sonuçlarını inceledim . Anketi 55-60 arası kişi cevaplamış .
Şuanki durumun iyi olan 25 kişi var
Ağrı sızı yanma hiç olmayan 16 kişi var .
Günde 5 ve daha az idrara çıkan 33 kişi var .
Gece idrar çıkmayan 25 kişi var.
Bakıldığında bu rakamlar çok kötü değil . Demekkki yapılan tedavilerden yanıt alanlar var .
En büyük sıkıntı cinsellik gibi gözüküyor . Sadece 3 kişide cinsellikte hiç sıkıntı yok demiş . Onuda takviyelerle halletmeye çalışıyoruz .
Aslında En büyük cinsel organ iki bacağımızın arasında değil, iki kulağımızın arasındadır yani beyindir...
Mevcut pisikolojik durumdan en fazla etkilenen noktada malesef bu oluyor .
White

Mesaj gönderen White »

Murat1977 yazdı:Anket sonuçlarını inceledim . Anketi 55-60 arası kişi cevaplamış .
Şuanki durumun iyi olan 25 kişi var
Ağrı sızı yanma hiç olmayan 16 kişi var .
Günde 5 ve daha az idrara çıkan 33 kişi var .
Gece idrar çıkmayan 25 kişi var.
Bakıldığında bu rakamlar çok kötü değil . Demekkki yapılan tedavilerden yanıt alanlar var .
En büyük sıkıntı cinsellik gibi gözüküyor . Sadece 3 kişide cinsellikte hiç sıkıntı yok demiş . Onuda takviyelerle halletmeye çalışıyoruz .
Aslında En büyük cinsel organ iki bacağımızın arasında değil, iki kulağımızın arasındadır yani beyindir...
Mevcut pisikolojik durumdan en fazla etkilenen noktada malesef bu oluyor .
İşte benim de bu Anketi Hazırlama amacım bu bilgilere ulaşmaktı.
Mesela ben bekarım. Yaşımda baya ilerledi. Ailemde evlilik konusunda çok ısrar etmeye başladılar. Benim durumumda olan arkadaşlarımın bu konuda düşünceleri nedir nasıldır onu görebiliyorum.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Grupta o kadar kişi var ama anketi dolduran kişi sayısı çok az