Selamun aleyküm arkadaşlar Faydalı Bilgi paylaşıyorum

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
sakaryist
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Selamun aleyküm arkadaşlar Faydalı Bilgi paylaşıyorum

Mesaj gönderen sakaryist »

Öncelikle sorunlarımı anlatayım benim sorunlarım 4 yıldır devam ediyor du azalmaya başladı ilk başlarda idrara hiç çıkamadım çok zorlandım kalçalarım belim baldırlarım yanıyordu bir çok tahlil yaptırdım hepsi tertemiz sistoskopi 4/5 defa neyse sonra beyin cerrahına gittim kas gevşetici iğne verdi kas gevşetici ilaç ve ağrı kesici verdi o gün ayrıca fizik tedavi dr gittim en son fizik tedavi uzmanına gittim tahlil istedi karaciğer böbrek şeker vitamin değerleri hepsini istedi yaptırdım sonuç olarak D vitamin eksikliği referans aralığında 20 riskli yazarken benim D vitamini değerim 17 idi risklininde altındaymış B vitaminimde düşükmüş B vitamini için 5 kapsül iğne verdi D vitamini içinde damla verdi
Şimdi benim tahminime göre D vitamini damlasının faydası oldu lakin B vitamini de kas gevşeticininde faydası olmuş olabilir
Şimdi yapacağınız vitamin değerlerinize baktırmanız yüksek ihtimal çoğunuzda D vitamini eksikliği var bunu ben değil tv’de uzman Türkiye’de 10 kişiden 9 unda eksiklik varmış
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Selamun aleyküm arkadaşlar Faydalı Bilgi paylaşıyorum

Mesaj gönderen orhan »

sakaryist yazdı:Öncelikle sorunlarımı anlatayım benim sorunlarım 4 yıldır devam ediyor du azalmaya başladı ilk başlarda idrara hiç çıkamadım çok zorlandım kalçalarım belim baldırlarım yanıyordu bir çok tahlil yaptırdım hepsi tertemiz sistoskopi 4/5 defa neyse sonra beyin cerrahına gittim kas gevşetici iğne verdi kas gevşetici ilaç ve ağrı kesici verdi o gün ayrıca fizik tedavi dr gittim en son fizik tedavi uzmanına gittim tahlil istedi karaciğer böbrek şeker vitamin değerleri hepsini istedi yaptırdım sonuç olarak D vitamin eksikliği referans aralığında 20 riskli yazarken benim D vitamini değerim 17 idi risklininde altındaymış B vitaminimde düşükmüş B vitamini için 5 kapsül iğne verdi D vitamini içinde damla verdi
Şimdi benim tahminime göre D vitamini damlasının faydası oldu lakin B vitamini de kas gevşeticininde faydası olmuş olabilir
Şimdi yapacağınız vitamin değerlerinize baktırmanız yüksek ihtimal çoğunuzda D vitamini eksikliği var bunu ben değil tv’de uzman Türkiye’de 10 kişiden 9 unda eksiklik varmış
selam arkadşım bu değerli bilgiyi paylaştığın için teşekkür ederim
D VİTAMİNİ eksikliğinin PROSTATİT le ne gibi bağlantısı var onu merak ettim
selamlar
sakaryist

Bende kendimde prostatit olduğunu düşünüyordum 4 yıldır üzerimdeki belirtileri yazdığımda Google ye bana hep prostatit ile ilgili şeyler çıktı işeme zorluğuda yaşıyordum
Nedensiz

Mesaj gönderen Nedensiz »

sakaryist yazdı:Bende kendimde prostatit olduğunu düşünüyordum 4 yıldır üzerimdeki belirtileri yazdığımda Google ye bana hep prostatit ile ilgili şeyler çıktı işeme zorluğuda yaşıyordum
Peki kardeşim neler vardı nelere iyi geldi:)
Umarım daha da iyi olursun kader arkadaşım
sakaryist

Bel kalça baldır yanması sol kasık çekmesi yumurtalıklarda ağrılar idrarda zorlanma yanma dönem dönem çok farklı şeyler yaşadım şuanda daha iyiyim en çok yakındığım kalça baldır yanması oturamıyor yatamıyordum şimdi çok şükür daha iyiyim bu vitaminlerinize baktırın hatta ne kadar vitamin değeri varsa baktırın burada ki arkadaşlarda solgarın ürünlerini tavsiye ediyordu muhtemelen vitamin ürünleriydi demekki vitaminin faydası var benim değerim ciddi tehlikeli oranında altında idi bir deneyin burayıda bilgilendirin lütfen Vitamin değerlerinizi