Prof.dr.özdal dillioğlugil

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
droliver
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Prof.dr.özdal dillioğlugil

Mesaj gönderen droliver »

Doktoru biraz araştırdım. Prostat konusunda uzman yapmış.Kocaeli de özel muayenesi var. Gitmeyi düşünüyorum. Hiç giden oldu mu?
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Prof.dr.özdal dillioğlugil

Mesaj gönderen Kc34 »

Doktorun uzmanlığı arasında prostat iltihabını göremedim.
orhan

Mesaj gönderen orhan »

droliver yazdı:Doktoru biraz araştırdım. Prostat konusunda uzman yapmış.Kocaeli de özel muayenesi var. Gitmeyi düşünüyorum. Hiç giden oldu mu?
bu hastalığın doktorun kalitesiyle bir ilgisi yok
benim kadar kimse ünlü doktora gitmemiştir kapısın çaldığım doktorlar istanbulda ismi namı duyulan hergün tv lerden çıkmayan doktorlar selam vermek 500-650 tl başlıyor
kötü anlamda söylemiyorum onlarında yapacağı bir şey yok elinden bir şey gelmiyor
inanın en prof bile formdaki KADİR BEY KADAR konuya hakim değil
bu hastalıkta kendi kendinin doktoru olacaksın deneyerek yaşayarak hastalıkta tecrübe kazanacaksın morelini yüksek tutacaksın gerekirse psikolgtan yardım alacaksın araştırmayı bırakmayacaksın her güne bir ümitle başlayacaksın nelerin dokunduğna nelerin iyi geldiğine bakacaksın formdanda faydalanacaksın isyan etmeyeceksin YARADANA SIĞINACAKSIN TABİKİ DOKTORLARDANDA YARDIM ALACAKSIN KAFANA GÖRE ANTİBİYOTİK KULLANMAYACAKSIN KAŞ YAPARKEN GÖZ ÇIKARIRSIN
HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BİZE ŞİFA VERSİN
SELAMLAR
droliver

Levent bey i önerir misiniz pcr testi de yapıyormuş enjeksiyon çözüm sağlar mı
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

droliver yazdı:Levent bey i önerir misiniz pcr testi de yapıyormuş enjeksiyon çözüm sağlar mı
Sen forumu okumamışsın bir baştan oku istersen
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Doktorun prof olması birşey ifade etmiyor. Ben hastalıgın ilk zamanlarında belkide akut dönemiydi gitti doc dr teoman cem kadıoglu şişli-nişantaşına 400tl bayıldım. Tahlillere baktı muayene etti testise ve penise baktı psikolojik dedi. Müthis derecede peniste batma vardı ereksiyon hic olamıyordum krem sürüyodum acıdan pantolonda rahatsız ediyo diye şimdi prof olmuş olsa ne olur. O gün içerisinde birde yakıt yeme içme hgs 200tl ettimi 600tl elde ne var sıfır olan bizim göte oluyo başka bişey degil. Adamın tavırları görüceksin odaya girdim jilet gibi giyinmiş kahvesini yudumluyodu he iyi bir doktordur olabilir sen bi parmak atsan belkide anlıcaksın herşeyi bu duruma düşmücem ben,zafer oymana git kontrol ol iyi günler
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

Ve şunuda söylüyeyim her gittigim doktora umutla gittim işte doc dr dur iyidir hep hikaye hep hayal kırıklıgı bu hastalıkta,kronik prostatit oldugumu semptomları internette araştırarak kendim buldum doktorlar prostatitten bahsetmediler bile siteyi bulup zafer hocaya muayene oldum prostatitsin dedi adam helal olsun.
droliver

Bende lökosit çıkmadı hoca birşeyin yok dedi gönderdi beni Zafer hocaya da gittim bunları söyledi kime gidicem artık
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

droliver yazdı:Bende lökosit çıkmadı hoca birşeyin yok dedi gönderdi beni Zafer hocaya da gittim bunları söyledi kime gidicem artık
Sadece idrara bakıyorsa çıkmayabilir prostat sıvısında da yoksa eğer başka şeyler düşünmek lazım misal boyundaki fıtık kola vurabiliyor bu tarz
droliver

Prostatta da çıkmadı iltihap bende bu hastalıktan önce peniste travma oldu sertleşmiş haldeyken Üzerine baskı uyguladım çıtlama oldu.penisin Sağ kök tarafı tam sertleşmiyor ağrılı sertleşiyor. Onla alakalı olabilir mi bilmiyorum mr a girdim sıkıntı yoktu. Şişlik ödem filan yoktu
bb54

Mesaj gönderen bb54 »

droliver yazdı:Prostatta da çıkmadı iltihap bende bu hastalıktan önce peniste travma oldu sertleşmiş haldeyken Üzerine baskı uyguladım çıtlama oldu.penisin Sağ kök tarafı tam sertleşmiyor ağrılı sertleşiyor. Onla alakalı olabilir mi bilmiyorum mr a girdim sıkıntı yoktu. Şişlik ödem filan yoktu
Penis zedelenmiş olabilir sorunun belkide prostatit degil o zaman ereksiyon kaybı yaşadınızmı o sesi duydugunuz anda
droliver

Psikolojik olarak 5 hafta sertleşme olmadı ne izlesem yine de sertleşme olmadı korkmuştum baya sonradan sertleşmeye başladı 5 hafta sonra ilk kez boşalmamda yanma oldu rengi sarıydı prostatta ağrı başladı sık idrara çıkmaya başladım peniste yanma batma hissi oldu sonra antibiyotik tedavisi ile azaldı geçti gibi oldu ama geçmedi
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

droliver yazdı:Psikolojik olarak 5 hafta sertleşme olmadı ne izlesem yine de sertleşme olmadı korkmuştum baya sonradan sertleşmeye başladı 5 hafta sonra ilk kez boşalmamda yanma oldu rengi sarıydı prostatta ağrı başladı sık idrara çıkmaya başladım peniste yanma batma hissi oldu sonra antibiyotik tedavisi ile azaldı geçti gibi oldu ama geçmedi
hocam bitkisel tedavilere başlamalısın.belirtiler prostatit gösteriyor.bazen prostat sıvısında lokosit çıkmayabilir.burada bir arkadaş vardı.zafer hoca ona da prostatit değilsin demişti.ama sonra başka doktora tedavi olmuştu.yani bazen doktorlar bazı durumları kaçırabiliyorlar.bu hastalık zaten hastanın anlatıklarına göre de teşhis edilebiliyor.doktorlarda deneme yanılma yöntemiyle tedavi uyguluyor.eğer sorun kas sinir sistemi ile ilgili ise de nöroloji doktorlarının yazdığı ilaçlarda var.bazı ürologlar bu bölüme yönlendiriyorlar.
droliver

Zafer hocadan başka kime gidebilirim önerdiğiniz biri var mı? Okulumdaki koskoca Prof bile yapacak birşey yok dedi ürodinami ve sistoskopi ye sokacak işeme hızım niye yavaş diye prostata çözğm bulmak yerine başka sorun var mı onu kontrol ediyor