Pelvik bolgeye sirt masaj makinasiyla masaj

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Alfanso
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Pelvik bolgeye sirt masaj makinasiyla masaj

Mesaj gönderen Alfanso »

Evdeki sırt masaj aletini makatla testislerin arasına dayayıp yaklaşık her gün 10-15 dakika masaj uygulaması yapıyorum yaklaşık bir haftadan beri bu uygulamayı yapıyorum ciddi anlamda rahatlama sağladım prostati titrettigini hissediyorum ve almış olduğum antibiyotiklerin daha iyi nüfus edeceğini tahmin ettiğim için bu uygulamaya başladım ve beni çok rahatlatti.
Sizlerle paylaşmak istedim herkese geçmiş olsun acil şifalar dilerim....
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Pelvik bolgeye sirt masaj makinasiyla masaj

Mesaj gönderen menemen »

İnsallah herkes birgun iyileair
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bence psikolojik olarak rahatlıyorsun kardeşim. Ne zaman psikolojik olarak çöküş yaşasam hemen tekrardan başlıyor
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

asosyal yazdı:Bence psikolojik olarak rahatlıyorsun kardeşim. Ne zaman psikolojik olarak çöküş yaşasam hemen tekrardan başlıyor
Psikolojimi kaldı bu hastalık herşeyi yerle bir etti ben takip ediyorum kendimi ve bu formdaki arkadaşlarla paylaşıyorum degisimi takip etmeden iyi gelmeyen hic bir şeyi yazmam inşallah bu günler geçecek mücadeleye devam gelmiş geçmiş olsun
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Alfanso yazdı:
asosyal yazdı:Bence psikolojik olarak rahatlıyorsun kardeşim. Ne zaman psikolojik olarak çöküş yaşasam hemen tekrardan başlıyor
Psikolojimi kaldı bu hastalık herşeyi yerle bir etti ben takip ediyorum kendimi ve bu formdaki arkadaşlarla paylaşıyorum degisimi takip etmeden iyi gelmeyen hic bir şeyi yazmam inşallah bu günler geçecek mücadeleye devam gelmiş geçmiş olsun
Benim de psikolojim kalmadı bugün atandığım yerde iş başı yaptım ben de bu hastalık bulantı ve kusma yapıyor inan akşam yemek yedim lokanta da çıkışta köşeyi dönmeden çıkarttım
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Allah sifa versin kardesim cok zor bir durum bnde cok kotuyum calisipta kazandigim paranin cugunu buna harciyorum halende ayni.
En cokta bunu goren ailemin uzuntusu beni bitiriyor
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Persembeye zafer oymana gitcem insallah bakalim o ne dicek
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

menemen yazdı:Allah sifa versin kardesim cok zor bir durum bnde cok kotuyum calisipta kazandigim paranin cugunu buna harciyorum halende ayni.
Kardeşim inan eğer karı kız peşinde olupta çıksa içim yanmayacak ama hiç bir ilişki durumum olmadı nereden buldu beni anlamıyor sokakta yemek yemeye korkuyorum. Bu hastalık yüzden ailem peşimden geliyor Rabbim kimseye bu hastalığı vermesin
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

menemen yazdı:Persembeye zafer oymana gitcem insallah bakalim o ne dicek
Zafer hocayi tanımıyorum ama Kadir abininde güvendiği bir doktor ve bir çok arkadaş övgüyle bahsediyor bende yarin Necmettin hocaya gideceğim inşallah hepimiz şifa buluruz
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

asosyal yazdı:
menemen yazdı:Allah sifa versin kardesim cok zor bir durum bnde cok kotuyum calisipta kazandigim paranin cugunu buna harciyorum halende ayni.
Kardeşim inan eğer karı kız peşinde olupta çıksa içim yanmayacak ama hiç bir ilişki durumum olmadı nereden buldu beni anlamıyor sokakta yemek yemeye korkuyorum. Bu hastalık yüzden ailem peşimden geliyor Rabbim kimseye bu hastalığı vermesin
En kötüsü de ailenin perişan olması ben hic kimseye söylemedim gizli gizli iciyorum ilaclarimi ignelerimi Allahtan bu form var içimi dokuyorum
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:
Zafer hocayi tanımıyorum ama Kadir abininde güvendiği bir doktor ve bir çok arkadaş övgüyle bahsediyor bende yarin Necmettin hocaya gideceğim inşallah hepimiz şifa buluruz
Abi sen izmirdenmisin. Bn izmirden gitcem bakalim ne dicek insallah iyilesiriz abicim ya attik ugrasamiyorum coknyoruldum da 2 senedir 10 sene ugrasanlar nasil yapiyor bilemiyorum allah yardimcilari olsun nasil yapiyolar bilmiyorum yaa.
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

menemen yazdı:
Alfanso yazdı:
Abi sen izmirdenmisin. Bn izmirden gitcem bakalim ne dicek insallah iyilesiriz abicim ya attik ugrasamiyorum coknyoruldum da 2 senedir 10 sene ugrasanlar nasil yapiyor bilemiyorum allah yardimcilari olsun nasil yapiyolar bilmiyorum yaa.
Izmirdeyim kardeşim İzmirde hangi doktorlara gittin
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:
menemen yazdı:
Alfanso yazdı: Zafer hocayi tanımıyorum ama Kadir abininde güvendiği bir doktor ve bir çok arkadaş övgüyle bahsediyor bende yarin Necmettin hocaya gideceğim inşallah hepimiz şifa buluruz
Wlla kardwsi bir suru doktora gitm devlet hastanelerinin coguna giitm en iyisi oguz metoglu idi ozellerininkinin hicbirini begenmedm. Nesmeddin hocaya hic gitmedim onun tedavisi nasil prostat sivisi aliyor mu
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

menemen yazdı:
Alfanso yazdı:
menemen yazdı: Abi sen izmirdenmisin. Bn izmirden gitcem bakalim ne dicek insallah iyilesiriz abicim ya attik ugrasamiyorum coknyoruldum da 2 senedir 10 sene ugrasanlar nasil yapiyor bilemiyorum allah yardimcilari olsun nasil yapiyolar bilmiyorum yaa.
Wlla kardwsi bir suru doktora gitm devlet hastanelerinin coguna giitm en iyisi oguz metoglu idi ozellerininkinin hicbirini begenmedm. Nesmeddin hocaya hic gitmedim onun tedavisi nasil prostat sivisi aliyor mu
Necmettin hoca prostat sıvısı alıp kendi inceliyor ilaclarin bitince gel demişti iki gün önce bitti simdi ziyaret zamanı biraz olsun rahatlattı beni ilaçları bakalım yarin ne diyecek
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:
menemen yazdı:
Alfanso yazdı: Izmirdeyim kardeşim İzmirde hangi doktorlara gittin
Necmettin hoca prostat sıvısı alıp kendi inceliyor ilaclarin bitince gel demişti iki gün önce bitti simdi ziyaret zamanı biraz olsun rahatlattı beni ilaçları bakalım yarin ne diyecek
Prostat sivisini inceleme sonucu nasildi yani lokosit sayisi neydi.
Muayenesi ne kadar prostat sivisini kaca yapiyor
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

menemen yazdı:
Alfanso yazdı:
menemen yazdı: Wlla kardwsi bir suru doktora gitm devlet hastanelerinin coguna giitm en iyisi oguz metoglu idi ozellerininkinin hicbirini begenmedm. Nesmeddin hocaya hic gitmedim onun tedavisi nasil prostat sivisi aliyor mu
Cok fazla sayıda iltihap var dedi bana sayı söylemedi muayene ücreti 350test ücreti 50 TL ama eski kurtlardan yasli bir urolog verdigi ilaclar beni cok rahatlatti
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:
menemen yazdı:
Alfanso yazdı: Necmettin hoca prostat sıvısı alıp kendi inceliyor ilaclarin bitince gel demişti iki gün önce bitti simdi ziyaret zamanı biraz olsun rahatlattı beni ilaçları bakalım yarin ne diyecek
Cok fazla sayıda iltihap var dedi bana sayı söylemedi muayene ücreti 350test ücreti 50 TL ama eski kurtlardan yasli bir urolog verdigi ilaclar beni cok rahatlatti
Verdigi ilac isimlerini soylermisin. İgne tarzi ilaclar mi yoksa tablet mi. Bi sorum daha olcak ozel bir hastanede mi calisiyor yoksa klinikte mi calisiyor
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

Alsancak devlet hastanesi karsisinda muayenesi var bana zinnat 500 ve etol fort 400 vermisti
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Alfanso yazdı:Alsancak devlet hastanesi karsisinda muayenesi var bana zinnat 500 ve etol fort 400 vermisti
Senin hastalik nasil basladi kac yildir cekiyorsun
Sikayetlerin neler
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Alfanso yazdı: En kötüsü de ailenin perişan olması ben hic kimseye söylemedim gizli gizli iciyorum ilaclarimi ignelerimi Allahtan bu form var içimi dokuyorum
Kardeşim bende bu hastalık mide bulantısı yapıyor ve kustuğum için evdekiler mecburen biliyor yaş 30 oldu inan bizim yaşıtlarımız ev geçindirip ana babasına bakar benim tam tersi yüzlerine bakamaz oldum. Ağlıyorum içimde
Alfanso

Mesaj gönderen Alfanso »

asosyal yazdı:
Alfanso yazdı: En kötüsü de ailenin perişan olması ben hic kimseye söylemedim gizli gizli iciyorum ilaclarimi ignelerimi Allahtan bu form var içimi dokuyorum
Kardeşim bende bu hastalık mide bulantısı yapıyor ve kustuğum için evdekiler mecburen biliyor yaş 30 oldu inan bizim yaşıtlarımız ev geçindirip ana babasına bakar benim tam tersi yüzlerine bakamaz oldum. Ağlıyorum içimde
Kardeşim büyük geçmiş olsun Kadir abinin beslenme ile ilgili yontemini denedinmi probiyotik beslenme ben onu uyguluyorum bu hastalıkta diyet şart
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Alfanso yazdı: Kardeşim bende bu hastalık mide bulantısı yapıyor ve kustuğum için evdekiler mecburen biliyor yaş 30 oldu inan bizim yaşıtlarımız ev geçindirip ana babasına bakar benim tam tersi yüzlerine bakamaz oldum. Ağlıyorum içimde
Kardeşim büyük geçmiş olsun Kadir abinin beslenme ile ilgili yontemini denedinmi probiyotik beslenme ben onu uyguluyorum bu hastalıkta diyet şart[/quote]
Yapıyorum kardeşim ama bu sene çok çektim bundan ben