Kızılay Kan Bağışı Hakkında

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
esmergenc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Kızılay Kan Bağışı Hakkında

Mesaj gönderen esmergenc »

Selamunaleykum arkadaşlar bildiginiz üzere kızılaya kan bagışı yapılırken baya bi soru soruluyor ama içerisinde kronik prostati görmedim kan verenlerimiz var mı kızılaya ? Birde para karsılığı ilişki yaşadınız mı gonore hastalıgı gecirdiniz mi gibi sorular var çekindigim için doktora soramadım. Kan testlerim zaten temiz şükür. Hastalıgın başı şüpheli ilişki oldugu için 1.5 yılı gecti gonore olup akabinde kronik prostatit olali sonrasında zaten ilişkiden uzak durdum hep bunun hakkında bilgisi olanların bilgisine ihtiyacım var . Kan vermek istiyorum . :?:
Raul7

Re: Kızılay Kan Bağışı Hakkında

Mesaj gönderen Raul7 »

Kardeşim bende kan bagısında bulundum yaklaşık 1.5 aykadar önce prostatit kan bagısı için engel değil,doktora sormuştum genore tedavisinden ve şüpheli ilişkiden 12 ay (1yıl) sonra kan bagısında bulunabilirsin,tabi bu 1 yıl içinde başka riskli temasın yoksa ayrıyetten de hepatit hiv sifiliz testlerindende negatifsen verebiliyorsun,
esmergenc

Teşekkür ederim kardeşim bende edemedim büyügümğz kadir abiyi rahatsız ettim oda vermesen daha iyi dedi ama şimdi hastaneye gidicem kan fazlalıgım vardı rutin kan kontrollerini yaptırcam ilişkiye girmedim ama yakınlasma oldu sadece kan yogunlugum fazla ise gdip kızılay kan bagişindaki doktorla konusurum teşekkür ederim cvbin için birde malum sorulara evet mi hayır mı dedin 1 yılı gecti supheli ilişki olsun gonere olsun üzerlerinden
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Dostum benim ilişki korunmalıydı genoreye felan yakalanmadım cevabım hayır oldu evet dersen kanı almıyorlar benim bildigim sen git kızılay doktoruyla görüş anlat o sana yardımcı olur geçmiş olsun
esmergenc

Teşekkürler kardeşim yarına kaldı tahlil işi kan yogunluğuna göre gidicem yanına doktorun.