SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLER

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
rollash

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLER

Mesaj gönderen rollash »

Sevgili arkadaşlar öncelikle herkesin Allah'ın Selamı ve Bereketi üzerinizde olsun.
Fazla Uzun Tutmadan Yazacağım Ve Size Temin Ederim ki Allah'ın izniyle bu hastalıktan kurtaracaksınız.Bende bu hastalığın bütün şikayetlerini yaşamış bir kardeşiniz olarak Sizlere kısa ve öz bilgilendirici bir yazı yazacağım

Yapmamız Gerekenler:
1.Özellikle kanamalı bir hastalığımız varsa ( polip,basur,anal fissür ) bundan hemen kurtuluyoruz.Hastalığımızın tetik noktası budur.
2.CANDİDA!!! Bizim Düşmanımız.! sağlıklı besleniyoruz arkadaşlar.. Beslenmemizi alkali gıdalardan yana kullanıyoruz.Çay ve kahveyi mümkün olduğunca iyileşene kadar içmeyin, keza aynı şekilde ekmek,makarna,hamur işi olabildiğince yok, iyileştiğinde abartmamak şartıyla yiyeceksin zaten kardeşim :)
Sigara,alkol demiyorum bile =) Ee ben ne yiyeceğim diyorsunuz sanki Canan Karatay menüleri bu noktada bizim beslenmemize çok iyi isabet ediyor.Arkadaşlarım Peygamber Efendimizin(SAV) neler yediğinide araştıralım Örneğin peygamberimiz ekmek ile sirkenin çok iyi katık olduğunu beyan eder hadislerinde.Günümüzün ekmeği tamamen Endüstriyel maya o sebepten dir ki sadece sirkeyi mercimek çorbasına birazcık dökün için =) Olmazsa olmaz her gün alacağımız besinler ( Zeytinyağı, sirke, ev yoğurdu ) organik olsun bunlar canlar.
3.Arkadaşlarım stres yapmayın.!! Allah bir hastalık verdiyse şifasını da verir.Maneviyatımızı geliştirelim.Zaten bu hastalıklar hep işlediğimiz günahlar yüzünden gelmedi mi..!! ya midemizi tutamayız , ya kızların şerrine müptela oluruz.Sonra gelsin sana musibet.
4.Doktor kontrolünde olmayan ilaçları bırakalım.
5.Bu siteye bu yazdıklarımı not alın ve girmeyin 1 sene sonra girip sizde iyileştiğini paylaşıp insanları mutlu edin.

******EN ÖNEMLİSİ ARKADAŞLAR BİRBİRİMİZE DUA EDELİM ******

Bu dediklerimi yapın arkadaşlar inşAllah iyileşeceksiniz.
Freeky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLER

Mesaj gönderen Freeky »

Aleykum selam abi. Saglik gidince allah allah demeyr basliyorum ben , yazin cok kotuydum namaza basladim sene basinda duzelir gibi oldum yemedigim halt kalmadi yani kari kiz kumar degilde kendi halimde alkol sigara falan hic alakam yoktu simdi yine allah allah dua edip namaz vs kilicam ama yüzüm yok:(
Keşke daha adaletli bir sistem olsaydı..
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

candıda dıyetını yaptıgımda bende cok ıyıydım candıda bızım dusmanımız arkadaslar dıyetı yapmanızı tavsıye ederım
Dolphin61
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Dolphin61 »

kafa olarak rahat olur 0 sıkıntı
mesela çok mutlu bir haber aldığınız gün hiç bir sıkıntı çekmezsiniz o misal
ibrahimkuleci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen ibrahimkuleci »

Merhaba arkadaşlar Ankara'da onerebileceginiz iyi bir üroloji varmıdır teşekkürler
ibrahimkuleci

Selamün aleykum Ankara'da onerebileceginiz iyi bir üroloji uzmanı varmidir teşekkürler

Arkadaşlar merhaba uzun süredir prostat iltihaplanmasina bağlı olarak ağır sertleşme sorunu yaşıyorum gitmedigim doktor kalmadı Ankara'da bana onerebileceginiz iyi bir üroloji uzmanı varmıdır lütfen yardımcı olur musun uz çok zor durumdayım...
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Selamün aleykum Ankara'da onerebileceginiz iyi bir üroloji uzmanı varmidir teşekkürler

Mesaj gönderen Raul7 »

ibrahimkuleci yazdı:Arkadaşlar merhaba uzun süredir prostat iltihaplanmasina bağlı olarak ağır sertleşme sorunu yaşıyorum gitmedigim doktor kalmadı Ankara'da bana onerebileceginiz iyi bir üroloji uzmanı varmıdır lütfen yardımcı olur musun uz çok zor durumdayım...
Kardeşim kendim gitmedim ama bu forumda giden bi abi fayda gördüğünü dile getirmişti i(kendim gitmedim fakat gitmeyi planladığım doktor) bayındır hastanesi izak dalva bi araştır derim acil şifalar
ibrahimkuleci

Sağol teşekkürler sizede Allah acil şifalar versin