Hard flaccidler ve masturbasyon

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hard flaccidler ve masturbasyon

Mesaj gönderen Erkan987 »

Selamünaleyküm öncelikle arkadaşlar aranızda benim gibi daha önce ne oral ne normal ne de anal kısacası hiç cinsel ilişkiye girmeyip bu hastalığa yakalanan varsa belirtirse sevinirim.

Ben ağrısı sızısı olmayan bir kardeşinizim fakat gün içinde çok fazla idrara çıkıyorum. Aslinda günduzleri biraz az geceleri çok fazla bende idrar yaparken zorlanmada yok idrarını boşaltamama hissi bazen vuruyor genelde geceleri oda

Benim sorum şu olucak peniste meydana gelen bu hard flaccidler yumşama veya sertleşmeler benim gibi özellikle uykuya dalıp 1 2 saat sonra uyanıp bu semptomları yaşayan var mı özellikle peniste yumşama semptomunu bu olayin beni uyandirdigini ve idrar sıkıntılarimi meydana getirdiğini dusunuyorum

Gün içinde eriksiyon problemim yok çok fazla tuvaletede çıkmıyorum her ne hikmetse yatağa yattıgımda pelvikten guruldama sesleri uykudan uyanıp tuvalete gitme bu peniste yumşama olayları eriksiyon olmakta zorlanma hepsi geceleri oluyor. Uykumda istemsizce kaslarımi mı kasıyorum acaba?
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Hard flaccidler ve masturbasyon

Mesaj gönderen akrepp »

Yazında sık idrarın olduğunu yazmışsın bu normal çoğu kişide olan bir semptom,
2.si gece uyurken penisin yumuşak olduğunu söylüyorsun buda çok normal hatta olması gereken yumuşak esnek olması, bazı zamanlar inik halde iken kemiksi bir hal alır buda ayrıca prostatit semptomlarından kaynaklı veya kas gerginliğinden olabilecek bir durum 1.5 senedir bende mevcut bu durum çokta kafamı takmıyorum açıkcası. Ağrı sızı yanma bu semptomlar yoksa fazla irdeleyerek kafanı bulandırma.
Erkan987

akrepp yazdı:Yazında sık idrarın olduğunu yazmışsın bu normal çoğu kişide olan bir semptom,
2.si gece uyurken penisin yumuşak olduğunu söylüyorsun buda çok normal hatta olması gereken yumuşak esnek olması, bazı zamanlar inik halde iken kemiksi bir hal alır buda ayrıca prostatit semptomlarından kaynaklı veya kas gerginliğinden olabilecek bir durum 1.5 senedir bende mevcut bu durum çokta kafamı takmıyorum açıkcası. Ağrı sızı yanma bu semptomlar yoksa fazla irdeleyerek kafanı bulandırma.
Peki reis ben prostatit olduğuma dair herhangi bir test yaptirmadim yaptirsam da çıkacakmiş gibi hissetmiyorum. Sıcak su oturması fitness ve duzenli beslenmeyle kendimdeki semptomlarin durumuna bakarak bu şekilde 1 sene geçirmemin bana sıkıntısı olur mu?
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

Erkan987 yazdı:
akrepp yazdı:Yazında sık idrarın olduğunu yazmışsın bu normal çoğu kişide olan bir semptom,
Peki reis ben prostatit olduğuma dair herhangi bir test yaptirmadim yaptirsam da çıkacakmiş gibi hissetmiyorum. Sıcak su oturması fitness ve duzenli beslenmeyle kendimdeki semptomlarin durumuna bakarak bu şekilde 1 sene geçirmemin bana sıkıntısı olur mu?
Dokrora git makattan prostatı kontrol etsin şişlik varmı, bu senin için iyi olur. Yoksa en azından kafan rahat olur. Varsada erken evrede önlem alırsın buda senin için bir avantaj olur.
Erkan987

akrepp yazdı:
Erkan987 yazdı:
Dokrora git makattan prostatı kontrol etsin şişlik varmı, bu senin için iyi olur. Yoksa en azından kafan rahat olur. Varsada erken evrede önlem alırsın buda senin için bir avantaj olur.
Haklısın korkunun ecele faydası yok eyvallah sağol reis